Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Jak tak się zastanawiam, jakie działania marketingowe podejmuje centrala, aby zwiększyć popularność marki w Polsce. I nic mi nie przychodzi do głowy. Już nawet avon od jakiegoś czasu się reklamuje jako marka. A tupperware oparte jest o lokalne działania konsultantek. Jakiś absurd. Tak się nie da budować marki. A jak sztab tego nie potrafi lub nie ma ochoty, to niech po prostu odejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodza z zalozenia ze towar sie sprzedaje to po co wywalac miliony na kampanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie towar się bardzo słabo sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częściowo, to konsultantki same sobie narobiły kłopotów. Bo w tupperware, jak ważny parametr skuteczności pracy przelicza się obroty na jedną konsultantkę. Liczba konsultantek dzięki rekrutacjom wzrosła bardzo poważnie. Obroty niestety nie, bo większość tych rekrutacji to słupy. I dobrze o tym wiecie. Zarzucacie wszystko co złe centrali, a same jesteście bez winy? Czy "lewe" rekrutacje są w porządku? jak centrala coś robi złego, to zaraz podnosi się lament. Ale jak konsultantka kombinuje i oszukuje lewymi rekrutacjami, bo chce się więcej nachapać, to wszystko w porządku. Zanim zaczniecie oceniać innych, spójrzcie na siebie. A obraz kobity, która na zjeździe chowa wszystko do torby dokładnie odzwierciedla postawę większości konsultantek. Nie chodzi bezpośrednio o jedzenie, ale postawę do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tyg jest aktywnosc dodatkowa - klik klak ale juz za 19.90, w miesiecznej - pucharki deserowe NF, jakis klik klak akcesoria, KKSKmłynek i jogurtomania. nie wiem co w konkursie za RE - jak wiecie to dopiszcie. ofert tygodniowych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za re jest zestaw allegra zlota w tym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety naciskaja na nas te rekrutacje prawda jest taka że młode osoby niechca pracować w tupperware a k Jak sie taka trafi to raz na 100 nikt niechce sie uźerac poziom 550 zl jednak jest duży produkty drogie to co sie dziwić przyjda chwile popracuja i wypadają bo niedaja rady a taka emertyka też nie bedzie sie bawić w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienić program marketingowy. Jak zaczynałam, musiałam mieć obrót po starcie 1200,- w ciągu 4 tygodni. Bo inaczej nie byłam konsultantką kwalifikowaną. Żadnych programów 13 - tygodniowych nie było. I jestem do tej pory. Nie sprzedaję nie wiadomo ile, ale jestem. Mieli parcie na rekrutacje? Mieli! Kazali rekrutować ile się da. To rekrutacje były. Tak trudno o orientację, że na nowego lepiej? To jak nie robił, to robił kto inny zamówienia. Po co premia menadżera uzależniona jest od rekrutacji? Wystarczyłoby określić minimalny poziom. Jak ma się stracić kilka stówek premii to co wybrać? Też jestem przysłowiowym słupem. Bo moja koleżanka chciała jechać na jakiś tam wyjazd, którego kwalifikacje obwarowane były rekrutacjami. Ze słupa zrobiłam się menadżerem. Dość szybko. Bez programów specjalnych i zachęt różnych. Pisałam już kiedyś: ryba psuje się od głowy. I nie bez przyczyny były głosy, że wstawili nam kogoś, kto rozwali tupperware w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutorzy chyba dostają zbyt duże cele i nerwowo cisną w nas.Są niegrzeczni,nie liczą się z nami,jak komuś się nie podoba,to nie pracuj-mówią.Szczególnie opryskliwa jest p.Viola z W-wy.Nie potrafi pracować z ludźmi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekrutacje są tylko dla prezentów i wyjazdów na zjazdy i zapowiedzi. Tych Pań nie ma na mitingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą re to mają.. Wszędzie wymagana na wyjazd czy zapowiedź re to wiadomo że to będzie słup. Lepiej jakby to była sprzedaz osobista... Ale jak się proszą o słupy to dostają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, nie ma... Są. Tylko na pewno nie wszystkie. Ten miting to nie wszystko. Czasem menadżer lepiej przekaże info o nowościach i ofercie niż dystrybutor. Sprzedaż nie na tym polega, żeby siedzieć na mitingu. Dzisiaj na naszym niektórzy drzemali. Taaaki był ciekawy i zajmujący. A czują obowiązek, żeby być. To powinny być bardziej punkty konsultacyjne Płatności, towar, informacje o nowościach i tyle. Dawno już minęły czasy, kiedy dystrybutorka pełna pasji opowiadała o produktach. Dużo i ciekawie. Teraz to nie to samo. Przynajmniej u nas. Kiepściutko i bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienili plan zabrali aktywność konsultanta teraz żeby ci wydali to trzeba czekać ponad miesiąc po zakończeniu ulotki obecnie mamy 40 tydzien a prezenty z tyg 32-35 do dzis nie ma za aktywność a nóż ktoś zapomnij i nie wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego, widziałyście jakie są teraz poziomy na aktywności miesięcznej, poszły do góry. Znowu nas cisną, wiedziałam, że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak było do przewidzenia że progi zaczną iść do gory:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bedzie coraz mniej chetnych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy też dostałyście informacje z dystrybucji wyjaśniające sprawę podatku? Chyba coraz więcej osób o to pytało i przyszło wyjaśnienie, że konsultantka nie jest pracownikiem tupperware i firma nie ponosi żadnych konsekwencji i odpowiedzialności wynikających z działań konsultantki w zakresie odprowadzania lub nie, podatku dochodowego. Konsultantka powinna wiedzieć, że obowiązuje konieczność zapłaty podatku dochodowego powyżej kwoty wolnej. Coś mi tu śmierdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nic nie informowali o tym. Sprawy podatków wracają co jakiś czas. Ktoś sobie przypomni i straszy. Przeciętniacy dadzą radę. Nie ma śladu, że zarabiają. Mogą kupować sobie, rodzinie, znajomym i sprzedawać bez zarobku. Reszta to "prezenty" po złotówce, na które dystrybutorzy mają pokwitowania. Nasi nawet za licytacje robią listy i każą wpłacać po złotówce. I jeszcze za karty z przepisami i formularze listów powitalnych. Po 20 i 30 groszy. Szał normalnie. Wszystkie avony, oriflamy, amwaye i inne mają taką samą sytuację z tymi podatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nowym konsultantem. Kazali nam wybrać patelnię, którą chcemy za cel w tygodniu 37. I nie wiem która lepsza. Poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenowo teflon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a był wybór, bo za cel byla do nalesników za 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był wybór, bo podobno tych z teflonem zabrakło i trzeba czekać. Ta druga to 24 cm z KKSK, bez pokrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyscie czajniki za RE w zeszlym miesiacu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas czajników nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biuletynie jest bład czy ja tego nie ogarniam??? czym sie rózni AM21 od am22??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy masz dwa mlynki do soli i do pieprzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mg u was odebrali już biżuterię za cel z re?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czajniki dopiero mają być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuterii też nie było. Nic nie było. Licytacji za obrót też nie było. Kubków termicznych z "braków" też nie było. Wymagania były. I pretensje były, że nieterminowe płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy katalog jesień zima już obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×