Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Każda firma tworzy ideologię marketingową, jak wspomniała Pani z 8.57. Ale nawet dziecko wie, że w próżni żywność przechowuje się dłużej. Więc jeżeli firma tupperwre posiada pojemniki, nie próżniowe, ale hermetycznie zamykane to świeżość zagwarantowana przez dłuższy okres, niż w zwykłych pojemnikach. Ventsmarty też mają po to przesuwnik, aby w zależności od tego co przechowujemy, dostarczać mniej lub więcej powietrza. I to nie jest proszę Pani bełkot konsultantki, tylko zwykłego użytkownika. I chyba Pani nie zaprzeczy, że nasza żywność też pozostawia wiele do życzenia. Niestety większość produktów jest tak naszpikowane chemią, że nawet w pojemnikach "ze złota" będzie się psuła. Nie mam zbyt wiele pieniędzy i wolę kupić droższy pojemnik, bo służy mi długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam,że pojemniki Tupperware służą bardzo długo .Jeżeli użytkujemy dobrze i dbamy o nie. Są hermetycznie zamknięte,do przewożenia dobre.Kiedyś wiozłam zupę bratu do szpitala w innym pojemniku.Wylała się.:(. Teraz wożę w Tupperware np.w perłach stołowych,odysei i jest ok. Jestem z nich zadowolona.I polecam znajomym. Jeżeli ktoś nie wierzy,to proszę kupić wędlinę włożyć do pojemnika Tupperware i tą samą do zwykłego pojemnika z marketu .Sprawdzić po 3 dniach. Polecam z czystym sumieniem.Drogie?Proszę pytać o promocje konsultantki i czekać.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co pani na to z 8:57 ? Nierozpisywałałam się bo spodziewałam sie na skoku na mnie najwiecej w tym roku sprzedałam ventsmartów i samo to mówi o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ultra Pro Lazania piekłam dziś dynię. Pokroiłam na cztery.Wydrążyłam tylko pestki i upiekłam w lazanii w piekarniku-40 min.w 200 st. dynia jest twarda i jest kłopot z obieraniem,upieczoną wybiera się łyżkami,jest pyszna do zupy -krem z dyni lepsza pieczona a i do jedzenia ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na początku tyg.wrze na kafeterii,a w środku i na końcu nawet nikt nie zagląda. Potrzebuję inspiracji w Ultra Pro. Napiszcie co robicie na party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam Panią do odwiedzenia bloga Tupperware Nowy Sącz, ja tam znajduję wiele ciekawych pomysłów na party. Robiłam : ryzowe fantazje pod złotą kołdorkę, prosty przepis z wykorzystaniem kilku produktów, pizzę chłopską, czy zapiekankę gyros. Dziękuję Pani prowadzącej tego bloga i proszę o więcej przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 23,32. Podaj adres e mailowy, wyślę przepisy na ultra pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję,skorzystam z bloga.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poproszę przepisy do ultra pro stokrotka02@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dzis za nowosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durszlak - sito czerwone cena 59,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A aktywnosc jakas dodatkowa jest?? słaby ten grudzien jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aktywność jest jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie ma za akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była tydzień temu to trzebyło korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
du.y nie urywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiło się prawie normalnie na tym forum, a ten ostatni komentarz pozostawia wiele do życzenia. Skąd Pani wie, że w ubiegłym tygodniu nie skorzystałyśmy z aktywności. Ale zapytać chyba można, czy coś jest w tym tygodniu. I nikomu korona z głowy nie spadnie jak napisze tak lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Pani wie, że nie skorzystałyśmy. Pani odpowiedzi są zawsze niegrzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu cisza cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ost komentarz po moim komentarzu TO to Du...y nie urywa to to jeste dopiero niegrzeczny komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądź nie bedziesz sądzony - specjalnie go napisalam w odwecie na wielką łaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.:) Zazdroszczę konsultantkom,które mają dobre dystrybutorki(ów). Warszawa jest wielkim miastem,ale pani dystrybutor odstrasza pracujące konsultantki ,zamiast zachęcać motywować.Nie ma daru do pracy z ludźmi.To zajęcie jest nie dla niej. Byli dystrybutorzy W-wy mieli mnóstwo konsultantek pracujących przez wiele lat.I to była baza dystrybucji.To od nas uczyły się konsultantki jak zdobywać nowych,jak gotować,jak robić party.Teraz 99 % odeszła z powodu p.dystryb..:(. Następne chcą rezygnować. Mitingi w Grójcu są prowadzone co dwa tyg.W grudniu -tylko raz. NPŚW ma być owocne????? Komu na tym zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.:) Prosimy o dodatkowe Tg.do wyboru. Jedynie dobre tg pobudzi do zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujemy chlebaki,Duo Formy,rogalomanie i nadal ścierki do szyb i obieraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To współczuję ci ja bym na twoim miejscu rozwiązała umowe i ponownie bym weszła ale w innym rejonie.Mittingi co tydzień to jednak podstawa sukcesu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację,mitingi co tydzień,to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! To ja mam super menadżerkę, co tydzień spotkania, warsztaty, mogę dzwonić o każdej porze, pomoże w każdej sytuacji i w tej, żeby grupa zdobyła cel. W przyszłym tygodniu mamy specjalne wigilijne spotkanie grupy. Zawsze jest wesoło i przyjemnie. Mamy jeszcze takie spotkania, na których jesteśmy jeszcze dodatkowo nagradzane za sprzedaż, pewnie by nas jeszcze bardziej zmotywować. O dystrybutorce nie mogę nic powiedzieć, bo mam z nią niewiele do czynienia. Przykre jest to ,co czytam o Was. Ta Wasza pani dystrybutor chyba zapomina skąd ma pieniądze? Woda sodowa uderzyła jej do głowy ? Komu na kim powinno bardziej zależeć : Wam na niej, czy jej na Was?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam maszynkę do mięsa. Następnego dnia chciałam nią zmielić łopatkę. Bez szans. Musiałem ją chyba z 5 razy w międzyczasie rozkręcać, bo momentalnie się blokowała i nóż się owijał nawet najmniejszym kawałkiem ścięgna. Maszynka nie spełnia swojej roli w żadnych stopniu i jest bezużyteczna. Przypominam, że nazwa się "maszynką do mielenia mięsa". Chciałam ją zatem następnego dnia zwrócić konsultantce jako wyrób bezużyteczny. Ta jednak odmówiła, twierdząc tylko "widziały gały, co brały". Czy konsultantkę nie obowiązuje polskie prawo? Czy może odmówić przyjęcia zwrotu? Przecież nawet nasze markety przyjmują. W każdym razie jutro dzwonię i składam na nią oficjalną skargę do UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noi co ci to da że złożysz skarge wiesz o tym że my tego nie możemy zwrócić ?! Pozatym towar używany już więc sie nie ośmieszaj ,to jakby kupić sukienkę iść na wesele i oddać ponownie. ;D maszynka przydaje się do mielenia sera farszu ciasteczek fakt niejest warta ceny katalogowej ale nie jest bezuzyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zadzwoń do dystrybucji, przecież towar można reklamować w ciągu 14 dni od zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×