Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Do Nellll, To, o czym piszesz, wymaga pewnego poziomu edukacji. Większość konsultantek, to osoby, którym po prostu w szkole nie szło i pewnie zakończyły na wykształceniu podstawowym. Dlatego nieprzestrzeganie prawa i pracę na czarno uważają jako coś bardzo chwalebnego i z czego, można być dumną. Takiej mentalności się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań mnie atakować podstawowe nauczanie to ty skończyłaś gdy by było inaczej nie musiałabyś sprzedawać pojemników kim ty wogule jesteś żeby mnie obrażać co ???? Nieobchodzi mnie to czy ktoś ma kase fiskalną czy nie nie widziałam żeby ktoś przyszedł do dystrybucji z paragonem albo żeby konsulatka dawała produkt do reklamacji z paragonem dla mnie jest to poprostu śmieszne i tyle .A Tobie nic do tego jak ja sobie sprzedaje i nie myślę zakładać działalności tylko po to żeby dokładać do zusu bo tobie tak pasuje masz ogromnego pecha sprzedaje bez i kto u mnie kupuje niepotrzebuje paragonu bo gwarancje i tak ma i może zawsze sam pojechać i reklamować .Jesteś nafaszerwoana jadem i zawisnosnością radze pójść do dobtego lekarza a nie czepiać sie wszystkich. Jest takie powiedzenie że świat jest piękny tylko ludzie to ....wy i to jest prawda .Żegnam bo nieda się tu po ludzku porozmawiać siedzi tu jedna hadra i atakuje wszystkich pokolei pamiętaj że karma wraca oby Cię dopadła z potrójną siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodzicie same siebie.:((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu nie mają nic do powiedzenia. Muszą siedzieć jak mysz pod miotłą, to tutaj się wyżywają. Tu mogą, bo nikt ich nie zdzieli po tych głupich łbach. A przy okazji to zgadzam się, że edukację skończyły na podstawówce. A kultura z rodzin patologicznych. Używają słów, których poprawnie napisać nie potrafią ( w ogóle , a nie wogule itp), a zasób słownictwa tak ubogi, że czteroletnie dziecko umie więcej, nic tylko hi,hi, hi (cokolwiek to znaczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie jutro błagać żeby ktoś napisał co będzie na zapowiedzi ale patologia nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie piszmy nic(my konsultantki patologiczne),niech te najbardziej mądre się zakwalifikują ,pojadą i zobaczą. Byłby to ich jedyny wyjazd,nie potrafią na forum kafeterii kulturalnie się zachować,to co byłoby w ekskluzywnym hotelu. Proszę wszystkie konsultantki-nie zamieszczajmy żadnych wiadomości aż ten pleps przestanie nas wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej dystrybucji już dziś dostałyśmy biuletyn z zapowiedzią Największego Party Świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu wchodze na forum by czegos sie dowiedziec, ale jak moge cos pomoc to pisze - nie rozumiem całej tej waszej zawisci - jedna nie napise to druga tez nie - po co to wszystko?? to zasmiecanie forum tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będzie w styczniowy party świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlebak mógłby dojść. Potrzebujemy chlebaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszna macie dziewczyny dzis droge na wyjazd - mgła w całej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlebaki byly w zeszlym(* własciwie w tym w NPś) roku w ktoryms z tygodni ogólnie styczen był obfity w promocje - jak teraz listopad nia ma co narzekac - było co sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jednak sie ktos podzieli wrazeniami z zapowiedzi??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dowiemy sie co nas w styczniu czeka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewuchy sie zawzieły i nie napisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażenia?Okropna mgła,piękny hotel,mnóstwo ludzi,tłok przy szwedzkim stole i prześmieszny kabaret :-) Tak w skrócie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas interesują prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jechać,to będziecie wiedzieć co będzie i jakie były prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiść i zawiść - ja się zakwalifikowałam ale nie mogłam jechac - a zewsząd tajemnice.nie wiem komu to służy!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zakwalifikowałam ale nie chciałam jechać na kilka godzin z Bydgoszczy jest co robić.... Ale nie chcecie nie mówcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o tajemnice. Skoro ciągle jesteśmy obrażane, to trzeba ludzi nauczyć kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w styczniu będzie trochę nowości - zwłaszcza w nagrodach dla konsultantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uważasz, ze to jest kultura? To snobizm jest. Spizarenki, tluczki ziemniaczane, cubiki, kubki cristalo, ventsmarty, akcesoria neo. I nie pamiętam co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wiedzę się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w podziekowaniach??- bo to moje gospodynie interesuje najbardziej - juz powoli na styczen sie zgadujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesli wiecie to napiszcie prosze co będzie w aktywnosci miesiecznej na grudzień? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w TG elegancja grafitowa w tyg 1-5, a wtyg 1-3 akcesoria neo dodatkowo do wyboru - szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już elegancja w 1-3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×