Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Dobrze dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziano u nad wczoraj, że w 1 kwartale przyszłego roku będzie jakiś proces weryfikacji konsultantek. Tłumaczono to w jeden sposób -"poziom sprzedaży jest katastrofalny i trzeba wyeliminować te, którym się nie chce sprzedawać". Słyszałyście coś więcej o tym? Coś nam jeszcze wspomnieli, że min. dla naszego regionu to 2 tys miesięcznie/ konsultantkę. Nie wiem, czy to wymysł naszej dystrybutorki czy firma zaczyna jakieś działania naprawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nic nie mówili. Działania naprawcze powinni zacząć od góry. Terminowość, pomysły marketingowe centrali oraz radosna twórczość dystrybutorów w wielu dziedzinach pozostawia wiele do życzenia. Może tak centrala przyjrzałaby się dystrybutorom. Ujednolicić ich zasady. Nie pozwalać na samowolkę, tak, aby wszyscy konsultanci mieli jednakowe zasady. Terminy płatności, licytacje, wewnętrzne ograniczenia np. przy mniej lub bardziej trafionych rekrutacjach, szkolenia, wydawanie prezentów z konkursów, przepływ informacji i wiele innych spraw "leży" i zależy od widzimisię dystrybutorów. Nie jesteśmy "parobkami" i "popychadłami", żeby tak nas traktować. A w wielu dystrybucjach tak jest niestety. I tylko pilnują, żeby się informacje o tym nie wydostały na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę klepać po 2 tys miesiecznie ale tylko z podpisaną umową o pracę mają darmową reklame nie muszą wydawać na to i jest im źle. Nikt nikogo siłą nieweznie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nakazanej sumy za jaką konsultant ma sprzedać. Sprzedaż konsultantów,to zasługa dystrybutorów. To oni pracują dobrze,albo źle. To od nich zależy atmosfera w Dystrybucji i od nich zależy jak traktują konsultantów,jak motywują. Gdyby nie praca menadżerek,które starają się nagradzać dziewczyny z grupy,pomagać,uczyć prowadzić party,to konsultantka odpadłaby po kilku tygodniach. Pani dyrektor Marianna jest bardzo pracowita,ale nie ma efektów.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, od lutego będzie wymagana sprzedaż 550 zł / tydz. żeby korzystać z marży... i być konsultantką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zła zmiana.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wejdzie taki obowiązek minimalnych zakupów, to wszystkie osoby takie jak ja i którym wmówiono, że lepiej być konsultantką i kupować dla siebie niż na allegro, od razu rezygnują. I co wtedy? Allegro jeszcze bardziej rozkwitnie, bo wszyscy kupujący dla siebie będą musieli albo kupować u konsultantek na party (wątpliwe ze względu na cenę), albo na allegro. Ja przynajmniej wybieram opcję drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tych warunkach w naszej dystrybucji zostanie 10 - 20 konsultantek. Pogratulować pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą zwiększyć sprzedaż a robią kłody pod nogi chcą aby sprzedawać z katalogu po normalnych cenach i żebyśmy miały szanse niech zakończą sprzedaż na allegro .I zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może im o to chodzi właśnie ciekawe co tym osiągną słyszałam że po nowym roku beda weryfikację no to powodzenia im życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już różne plotki krążyły na tym forum. Poczekamy zobaczymy. Nie wiele jest takich konsultantek, które co tydzień robią obrót 550. Myślę, że to jakaś bujda, może 550 w miesiącu. jak ktoś wyżej napisał, jak mam co tydzień robić taki obrót, to niech podpiszą ze mną umowę o pracę, a nie umowę, w której ja odpowiadam, a oni są cacy. Dla menadżerów to byłoby super, masz w grupie 10 osób. To średnia za miesiąc 22000. Premia nie bagatela 1800 zł. Żyć, a nie umierać. To ja zostaje menadżerem póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo piszecie o dystrybutorach. Jestem menadżerem. Owszem nagradzam swoje konsultantki, bo przecież one też na mnie pracują, ale u nas dystrybutorka jest super. Ciągle nagradza, robi losowania, zawsze upominkiem wita nowe konsultantki. Atmosfera jak w rodzinie, warto dla Niej pracować. Zresztą każdy lubi być doceniany, a u nas tak jest. Sama przekonałam się, że warto dawać, bo to wraca. Ja też nagradzam nie tylko konsultantki, ale daję od siebie upominki Paniom gospodyniom. Wierzcie mi warto, chętnie się umawiają. Na styczeń umówiłam już 12 party. Jeżeli nawet część zrezygnuje, to i tak będzie dobrze. Najważniejsze pozytywne myślenie, a nie biadolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie Ultra Pro, czy potrawę wkładam do piekarnika z pokrywką, czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne myślenie to pół sukcesu. Ale nieraz opadamy z sił jak nie idzie. I nie mamy dobrych promocji,bo w katalogowych cenach nie kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję ci dustrybutorki. U nas menadżerki nadrabiają,żeby to wszystko się nie rozpadło. Ten tydzień nie będzie hojny w zamówienia.To nie wina świąt.To wina braku prezentu za aktywność i dodatkowego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlebaki potrzebujemy,rogalomanie,liliany,dekoratory tuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że na wigiliach w dystrybucjach nie będzie dzielenia opłatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ultra pro, to zależy co w nim robimy. Mięsa piekę z pokrywą i otwieram pod koniec, żeby się zrumieniło. Zapiekanki tak jak w przepisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam powiedziano, że większość dystrybucji nie narzeka, przewidują wzrosty sprzedaży, więc nic dodatkowo nie dodadzą. Na domiar przy ofertach urodzinowych dają takie produkty, że tylko słabo się robi. Czy wszędzie na urodziny dystrybucji dostawałyście taką chałę? Co ostatnio wam dawali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W-wa -prezenty chałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co prezenty dostaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę jak już tak chwalicie dystrybutorów i piszecie im laurkę to bądźcie też rzetelne i piszcie wprost gdzie tak bajkowo jest !!! Ja jestem z Poznania Wschód i tu wg mnie wygląda to zupełnie odwrotnie, wszystko się sypie, nie rozwijają dystrybucji, brak szkoleń, brak jakiejkolwiek promocji produktów i stoisk, atmosfera kiepska, interesuje ich tylko odcinanie kuponów od obrotu. Nie piszę tego złośliwie, ale uważam że najsłabszym ogniwem i zgubą tupperware są właśnie dystrybutorzy i nieporadność centrali w określeniu i egzekwowaniu od nich wymaganych standardów! Wszystkim Konsultantkom życzę wszystkiego dobrego na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z dystrybucji Krosno-Nowy Sącz. U nas dystrybutorzy super. Mimo, że łatwo nie mają, bo mitingi są w Krośnie, Nowym Sączu, Przemyślu, Gorlicach i Olkuszu. Warto dla nich pracować. Nagradzają, zachęcają, szkolą. Ela to taka super mama, nikt nie jest jej obojętny. Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie Konin tak chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krosno - Nowy Sącz....Tak, to dystrybucja, która wychowała najwięcej sprzedających na allegro, w tym słynną królową allegro. I dystrybutorka bardzo im pomaga, aby zawsze na allegro miały pełną ofertę towarową. Ale Pani dystrybutor jest naprawdę super, bo na zawołanie królowej przywozi jej nawet towar do domu. Tak, wzorowa dystrybucja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódź też sprzedaje na allegro Poznań Szczecin najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, że piszemy tu nie o dystrybucji, tylko oceniamy tych, którzy je prowadzą. Oceniam naszą Panią dystrybutor bardzo wysoko, za kulturę osobistą, uśmiech, podejście do ludzi, jej sposób prowadzenia mitingów, pomoc w każdej sytuacji życiowej. A to czy w tej dystrybucji są królowe allegro, to mnie nie obchodzi. To jest sprawa tam sprzedających. Pracuje nas w tej dystrybucji bardzo dużo i to dlatego,że jest super atmosfera, a nie dlatego,że ktoś tam sprzedaje na allegro. Jakoś mamy obroty i nam ta sprzedaż w niczym nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 15.42. a kim Pani jest, aby oceniać dystrybutorów, których Pani nie zna. Nie chcę tego nazwać po imieniu. Wiadomości, które Pani podaje są karygodne. Czy widziała Pani, że samochód dostarcza towar do królowej allegro, czy to są Pani wymysły. Trzeba podać dowody, a potem oczerniać ludzi. Ale to forum przyjmie wszystko. Zawiść, zawiść jeszcze raz zawiść. Jeśli komuś się udało, jest ociupinkę lepszy to od razu jest nieuczciwy. Jakie to łatwe obrażać, ktoś już dawno powiedział, że najbardziej ranią słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam do Pani z 15.24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×