Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Promocji jest dużo ,mamy w czym wybrać i co zaprezentować. TYLKO obieraczek brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety TG nie zacheca - u mnie ciezko o party, bo panie nie chca niekompletnego neo ani nozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 3 miesiące gwarancji pozatym strach grzac gorące w mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec stycznia u mnie 6 party reszta sprzedaż z ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co jest 3 tygodnie gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej trzy miesiące,na co jest 3 miesiące gwarancji? W mikrofali ,w naszych pojemnikach nie strach grzać.Teraz jest krzyk o mikrofalach,a kiedyś był o maśle,o mące jest szum,że gluten zabija,cukier biała śmierć,sól.Palenie -zabija.Używacie? Wszystko trzeba używać,ale w miarę.Mikrofali nie używamy codziennie.Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny czytacie szybko bez zrozumienia nie waszych Tupperware tylko zwyklych 6 szt za 41 zl przecież kobieta dała link z super pojemnikami gratis BFP ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sferis miało byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wfi i Lte też jest rakotwórcze powoli wam wyjada komórki szare lepiej żyć jak w epoce łupanego kamienia to bedziemy zdrowo żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dramatyzuj. To są fakty i bez znaczenia jest , czy je przyjmujesz, czy nie. Możesz krytykować, ale czy to coś zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla pani,która ma 6 party.Szacun.:) Może podpowiesz jak i gdzie umawiasz party.? Gdzie zdobywasz nowych klientów? Z góry bardzo dziękuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję z polecenia znajomych 6 party to nie jest dużo zachecam każdy kto kupi za 100 zl robie losowanie produktów ,każdy gość dostaje na dzień dobry jakis mini produkt jesli się nie podoba TG z ulotki wymieniam na coś z swojego magazynu zbliżonej wartości TG lub z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak prosicie o obieraczki stawiam, ze badzie pionowa+ uniwersalna za 5zł w tym tyg jest promocji, ciekawe co w nastepnym macie jakies typy?? u mnie potzreba scierek do osuszania i wielofunkcyjnych oraz niezbednej trójki i ultra pro 5,7 niestety z TG sie nie popisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jak poprzedniczka nie wciskam gospodyni Tg.Jeżeli woli coś innego -daję coś innego w podobnej cenie.Na spotkaniach robię losowanie ,daję gadżety. Gorzej mają nowe konsultantki.One nie mają produktów na zapasie,żeby wymieniać gospodyniom. Panie piszą,żeby produkty były w promocji pojedynczo.Nam to nie przeszkadza,bo i tak bierzemy po kilka zestawów np.ścierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś z Pań jest ciekawa co w przyszłym tygodniu to - Ultra Pro, ale nie wiem dokładnie która wielkość (raczej duże), świeża czwórka, extra szef w kolorze czarnym i coś jeszcze, ale już nie zdążyłam "zakodować" :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny poradzicie w czym najlepiej przewozić zupę do pracy, tak żeby nic się nie wylało. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super,bo party jest najlepszym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Też na party daję gospodyni wybór prezentu. Robię tak,żeby była zadowolona.Żeby mnie poleciła. Losuję też produkty (drobiazgi)wśród stałych klientów. Ale mimo wszystko mam mało party. Życzę dalszych sukcesów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupę najlepiej przewozić w odysei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbezpieczniej przewozić zupę w bazylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie prezentacja ulotki na luty w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej za wczesnie, ale moze TG podadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a kubek cristallo to nie nada się na tą zupę, będzie cieknac przez wentyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie jaka pojemnosc tego ultra pro bedzie w promocji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba 5,7l. Myślę, że ulotek na luty jeszcze nie będzie, tylko na 5 tydzień. Zrobiłoby się małe zamieszanie i znowu obawa, że jak będziemy znać ofertę na luty to tydzień 5 może być kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu jest tyle promocji,że strach czy coś dadzą w następnym. Ciekawe jaka aktywność będzie bo w tej materii nie możemy narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie allegra waza i 2x bufett przy 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waza z allegry?? jakas nowosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie waza, tylko warmie tup. U nas stało przez cały styczeń, już teraz wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak to kolorami przypomina mi allegre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×