Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Na zarysowania nie ma nigdzie reklamacji.Muszą dbać. Nowych klientów zdobywam tylko przez znajomych i na party.Nie potrafię wziąć mapy i jechać i co????????? dalej???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 17.43 nie wiem po co zabrała głos skoro na pytanie odpowiedzieć nie chciała. Właśnie ta mapa mnie zainteresowała, w jaki sposób można tak szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołożyli coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za przepis na roladki z cukini - wyszly super !!! mam pytanie do Was nt liliany - w ofercie specjalnej byla z talerzem - zamówiłam ale dostalam bez jak odebrlalam zamowienie z tyg 5... jak bylo u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam prosbe - pyt. czy koleżanki/konsultantki żywo działające i robiące party mogły by sie podzielić pomysłami co ugotować na party ? no sławne ultra pro , poza przepisem z cukini ( cudo !!!, dziekuje ) i z książki dedykowanej do, która wcale mnie nie zachwyca ... z góry dziekuje, pozdrawiam życzliwe i pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nic nie dochodzi w ofercie - w systemie sie nic nie pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię pomysły z bloga Tupperware Nowy Sącz. Jest też na facebooku. Są fajne przepisy, z wykorzystaniem naszych produktów. Do ultra pro różne. Polecam ryżowe fantazje pod złotą kołderką, zapiekanki np. z tortellini. Warto tam zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilian miałam zamówionych kilka i każda byla z talerzem dzwoń do swojej menagerki albo do dystrybucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba jedyna firma która dzieli ludzi albo samo się dzielicie zazdrość zazdrość na każdym kroku brak w swoich pomysłów najlepiej ukraść i odgapić .O kawałek plastiku jesteście w stanie sie po zabijać żeby czasem ktoś wam nie próbował dorównać albo być lepszym bo lecą wyzwiska .Czy warto ? Sami sobie zróbcie porządny rachunek sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba jedyna firma która dzieli ludzi albo samo się dzielicie zazdrość zazdrość na każdym kroku brak w swoich pomysłów najlepiej ukraść i odgapić .O kawałek plastiku jesteście w stanie sie po zabijać żeby czasem ktoś wam nie próbował dorównać albo być lepszym bo lecą wyzwiska .Czy warto ? Sami sobie zróbcie porządny rachunek sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba jedyna firma która dzieli ludzi albo samo się dzielicie zazdrość zazdrość na każdym kroku brak w swoich pomysłów najlepiej ukraść i odgapić .O kawałek plastiku jesteście w stanie sie po zabijać żeby czasem ktoś wam nie próbował dorównać albo być lepszym bo lecą wyzwiska .Czy warto ? Sami sobie zróbcie porządny rachunek sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chyba jedyna firma która dzieli ludzi albo samo się dzielicie zazdrość zazdrość na każdym kroku brak w swoich pomysłów najlepiej ukraść i odgapić .O kawałek plastiku jesteście w stanie sie po zabijać żeby czasem ktoś wam nie próbował dorównać albo być lepszym bo lecą wyzwiska .Czy warto ? Sami sobie zróbcie porządny rachunek sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie rozbujałas z tymi wywodami, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i dzieli a moze i łaczy jedno jest pewne ty masz jakis klopot zapewne max ze soba skoro az tyle razy to samo piszesz a w dodatku nic nie wnosisz ciekawego, rozdwojenie jaźni czy schizofremia netowa ? szukaj pomocy konecznie ale na innym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak leczyć grzebice sromu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 9.17 i dwóch tych samych wpisów później. Dzięki tej firmie, FIRMIE TUPPERWARE spotkałam na swej drodze wielu wspaniałych ludzi. Ludzi, którzy nie tylko kupują, ale umieją rozmawiać. W swojej wcześniejszej pracy (jestem już na emeryturze) nigdy nie byłam tak rozumiana i doceniana jak tu. Moi dystrybutorzy to wspaniała dwójka ludzi, która wspiera w każdej sytuacji życiowej każdego. Są uczynni i wrażliwi. Mam też wiele koleżanek, robimy spotkania i atmosfera jest super. A jeśli chodzi o zazdrość to ona jest wszędzie. Niestety nie wiele osób lubi jak ktoś jest lepszy od niego. I myślę, że Pani też. W każdej pracy jest rywalizacja, ciekawe, czy Pani nie zazdrości innym sukcesów. Jakoś w to nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam,że to ta Pani powinna zrobić rachunek sumienia. Jak bardzo trzeba nienawidzić drugiego człowieka, żeby coś takiego napisać. To tak jak ktoś już napisał jakaś schizofrenia. Jak można wyzywać kogoś od złodziei ,chyba, że samym się nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię na party dania na szybko.Np.pierś z kurczaka pokroić na pół,posypać przyprawą ,wstawić do piekarnika w ultra pro na 30 min.na 200st. Sos:do Extra szefa wrzucam 2 ząbki czosnku,posiekam,do tego całe jabłko kwaśne ze skórką(wydrążam ogryzek drylownicą),posiekać,do tego 2łyżki musztardy francuskiej,2 łyżki majonezu,łyżeczka cukru,jogurt naturalny,sól,pieprz.Jeszcze raz pociągnąć za sznurek,aby wymieszać.Wylać na pokrojone mięso. Dobry jest do schabu,do grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultra pro. Na dno pojemnika układamy kapustę,na to żeberka (lub karkówkę)dobrze posypane przyprawami,na to kapustę,mięso i kapustę na wierzch. Można też dać w środek podsmażone 2 cebule w kostkę i pieczarki. Do piekarnika na 200st. Czas pieczenia zależy od ilości .Jeżeli jest cały pojemnik ultra pro 5litrów,to ok.1 i1/2godz.Jak mniej ,to godzinkę.Pojemnik zawsze napełniamy tak,żeby nie dotykała potrawa do pokrywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny przepis a czym dobrze przyprawić karkówkę lub żeberka? może jakiś przepis na marynatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam czosnek,sól,pieprz młotkowany(odkręcam nasz młynek do pieprzu i jest idealny),liście laurowe,cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam czosnek,sól,pieprz młotkowany(odkręcam nasz młynek do pieprzu i jest idealny),liście laurowe,cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym party robię kompot w dzbanku na stole. Gdy gospodyni ma mrożonki,to wrzucam owoce mrożone,zalewam gotującą osłodzoną wodą(ok.2litry wody ,wlewamy na raz,dlatego trzeba zagotować w garnku).Jeżeli nie ma mrożonek kroję 3 kwaśne jabłka (wydrążone drylownicą),zalewam gotującą osłodzoną wodą.Przykrywam pokrywką.I odstawiam na 20 minut.Kompot zawsze się przyda do picia a zaprezentowany dzbanek w ten sposób chętnie się sprzedaje.Szczelnie zamknięty może bezpiecznie stać w domach i na tarasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki musze wypróbować te przepisy pozdrawiam. P.S. Obyśmy miały coraz więcej takich miłych wpisów z przepisami i opiniami o produktach, wymianą doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie służę pomocą.:) Po to jest forum. Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do kapusty, którą robię z żeberkami lub karkówką dodaję ananasa pokrojonego w kostkę, wlewam sok z ananasa. Jak nie mam ananasa kroję jabłko w kosteczkę. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do dzbanka daję 2 jabłka, torebkę miętowej herbaty i zalewam wrzątkiem. Wychodzi tymbark miętowy. Cukru nie daję, coraz mniej osób słodzi, jak ktoś będzie chciał to dosłodzi sobie w szklance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł z tą miętą.Albo można liście świeżej mięty wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w tym tyg nic nie doszło w ofercie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×