Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Macie jakieś ciekawe sałatki? Szybkie,nie skomplikowane ,bez drogich produktów. Proszę napiszcie.Ja też mogę napisać,wymienimy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka sałatka: 1 słoiczek buraczków konserwowych, 5 ogórków konserwowych, czerwona cebula, 1 jabłko, 4 jajka, puszka groszku, majonez sól, pieprz. W szefie robi się błyskawicznie i smakuje też. 2. ugotować tortellini z 1 piersią kurczaka pokrojoną w kosteczkę w cudzie i dodać por, ananas, 4 ogórki konserwowe, połówkę czerwonej papryki, majonez, sól, pieprz. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociawandagotuje
Na stronie http://www.ciociawandagotuje.pl/find.php?p=on&c=22 w kategorii Sałatki i Surówki mam 12 przepisów, wszystkie dokładnie wypróbowane. Zapraszam Panią, która pytała o przepisy na sałatki (inne Panie również zapraszam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne te przepisy! Jutro wypróbuję panna cotte z zelkami w Lilianie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za przepisy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie żelki pani bierze do panna Cotty?Robiłam z Haribo i były twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z poza branży i mam takie pytanko: chodźcie z tym po domach czy sprzedajcie przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzimy na spotkania w domach,w pracy,w świetlicach szkolnych.Przez internet nie wolno nam sprzedawać.W domu jest najkorzystniej i fajnie.Robimy party.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam ponieważ od czasu kiedy nas okradziono gonię takich podomków gdzie pieprz rośnie i nigdy nie kupię niczego od domokrążców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam ponieważ od czasu kiedy nas okradziono gonię takich podomków gdzie pieprz rośnie i nigdy nie kupię niczego od domokrążców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociawandagotuje
Do Pani pytającej jakie żelki biorę. Pierwsze z brzegu, jakie znajdę w sklepie, miałam też na wagę. Jeśli zachodzi obawa, że żelki będą twarde można zalać je na kilka godzin wodą lub rumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja party robie tylko u znajomych i u siebie w domu i wcale sie niedziwie ludziom bo dla mnie jest stresujace jechać do obcych a nie wspomnę stać w galeri i zaczepiac ludzi na ankietę u mnie każdy za nim kupi ma możliwość wypożyczyć i sam przetestować i przemyśleć zakup .Wole że był klient zadowolony niż zniechęcony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja eks sprzedawała drzwi chodząc po domach i pewnie nadal to robi chociaż jest coraz więcej ludzi co gonią takich ale to trzeba mieć charakter a ona należy do ludzi co to wygonieni drzwiami wchodzą oknem nie wiem jak trzeba być głupim żeby być z takim gadam przez ponad 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja eks sprzedawała drzwi chodząc po domach i pewnie nadal to robi chociaż jest coraz więcej ludzi co gonią takich ale to trzeba mieć charakter a ona należy do ludzi co to wygonieni drzwiami wchodzą oknem nie wiem jak trzeba być głupim żeby być z takim gadam przez ponad 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, zabawnie by to wyglądało gdyby konsultantki tupperware chodziły od dzwi do drzwi z wielką torba ☺. Sorry, ale ktoś kto tak myśli i pisze powyżej jest albo pozbawiony wyobraźniej, albo złośliwy po prostu. Sprzedajemy przez prezentacje i to nas zapraszają. Wystarczy kilka klientek na początek i później to już na zasadzie domina. Śmieszyly mnie kiedyś opinie, że wszystkie produkty tupperware są rewelacyjne, a kto myśli inaczej po prostu źle ich używa. Jednak im dłużej używam tupperware uważam, że trudno się z tą opinią nie zgodzić. I tak to działa produktu są obiektywnie świetne, klientka sama zauważa, ze lepiej kupić rzadziej droższe produkty, dobrej jakości, z 30 letnia gwarancja. Zawsze chętnie doradzam klientkom, drukuje własne przepisy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie naxywa psucie opinii Tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj Cię zadziwię mam wyobraźnię i potrafię sobie wyobrazić że od tego są sklepy a trzydziestoletniea gwarancja mnie porostu śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko taki chwyt po jak sie przyjrzeć na sierki i pokrywki 2 lata niektóre miski też niektóre części nie wchodzą w reklamacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tu się mylisz. Zdarzało mi się wymieniać zdumionej klientce coś co jej mama kupiła ponad 20 lat wcześniej. I zaskocze Cię jeszcze bardziej. W USA skąd firma pochodzi produkty tupperware mają gwarancję dozywotnia. U nas jest to 30 lat, bo na więcej prawo UE nie pozwala. Tekstylia, czyli sciereczki mają gwarancję 2 lata, tez ze względu na prawo UE. Tak poza tym, aby zaspokoić własną ciekawosc to który produkt tupperware tak Was zawiódł, że tak negatywne opinie o całej firmie się pojawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef kuchni na korbe produkty kupione z ulotkek dostepne mało kiedy i neo łyżka silikonowa mała która po codziennym używaniu przez gora 6 mies nadaje sie do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie się za robotę pieprzone podomki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podomkę to może sobie pani założyć na siebie.:( My robimy party w domu do którego jesteśmy zapraszane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Zaproszone !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy party w domu do którego jesteśmy zaproszone .... A robić nima komu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, tym bardziej jak tg np. styczniowe nie zacheca. znacie skład tg na poszcególnych poziomach na luty?? bardzo mi zalezy, bo w ferie mam sznase na party. pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy to prawda,że w nowym katalogu nie ma punktów pucharowych i podziękowania - produkt 50 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma. A jakie ceny, przyprawiają o zawrót głowy. Już teraz z katalogu trudno coś było sprzedać, a co dopiero z takimi cenami. Extra szef 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja poprostu robi sie dziadistwoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka oferta na luty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OD KIEDY NOWY KTALOG WCHODZI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×