Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Zupę w kubku cristallo można przewozić,tylko zimną i w pozycji stojącej. Pamiętajmy,że w kubku zagrzewamy w 650 W,nie więcej i nie dłużej jak 2 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym roku nie ma kwaliikacji na seminarim wiosenne, czy moze wszystkie konsultantki firma zaprosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi też sie zastanawiałam kiedy mysla to ogłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tyg świeza czwórka-55,9 młynki KKSK - ceny jak w 1 tyg UP 5,7 z pokrywa - 360zł 2 extra szefy-385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w systemie, we wzorach oferta nu luty już jest :) termotup, cudowne miseczki, allegra, ściereczki bez szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ze jest duzo ofert niema co narzekać wiecznie nie będzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na luty to faktycznie jest juz sporo, a z pewnoscia nie ma wszystkiego we wzorach a 5tyg jest jeszcze zestaw rekawic silikonowych za 126.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, czy dystrybutorzy dziś zapowiedzą luty, czy będą dalej udawać wielką tajemnicę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luty zawsze jest kiepski po Party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe oferty na piąty tydzień . Planowałam dojść dużo wyżej,ale nie ma czym zaszaleć. Obieraczki żeby dołożyli. Plis-obieraczki za pół ceny dajcie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro już mnóstwo aukcji z ultra pro 5,7 w cenie ok 270-280 zł, zatem na 100% będą w ofercie. I wszędzie dopiski, że wysyłka po 10 lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm nasze kochane Allegro :-\ że nie można nic z tym zrobić....brrr.......I jak tu pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie allegro nie przeszkadza. Niech sprzedają. Jeżeli ktoś u mnie kupi ultra pro i w ogóle robi zakupy powyżej 250 zł zawsze daję prezent. Jak klient doliczy do ceny allegro przesyłkę i to co ode mnie dostaje, wychodzi mu ta sama cena. A tu ma pewność, że zawsze może reklamować. Już dawno przestałam się przejmować allegro, a sprzedaż mam dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może się podzielić wiedzą nt. wiosennego seminarium?Już coś wiadomo,kiedy,gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kupuje gdzie chce. Ja kupuję wyłącznie na allegro, bo nie mam takiej konsultantki, która by mi różnicę rekompensowała prezentami. Kiedyś zapytałam o prezent przy zakupie ultra pro 3,5 l , to wzburzona powiedziała mi, że ewentualnie może mi dać nożyk do cytrysów...Dlatego kupuję na allegro bez żadnej łaski i dużo, dużo taniej. Ale jak ktoś chce kupować od konsultantki, to proszę bardzo. Każda podejmuje własne decyzje. Tylko jedno - proszę po raz kolejny nie wprowadzać nieprawdziwych informacji na temat gwarancji. Wymieniałam w dystrybucji w Opolu chyba z 4 naczynia, które były kupione na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na meetingach wczoraj napomniano cos o lutym?? ciekawi mnie skład TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś dorzucą jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za aktywność jest warmie tup do kolekcji.Jej nie ma w katalogu i bufet czerwony z pokrywką.Drogi produkt i ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem konsultantką i jakiś czas temu potrzebowałam ultra plusy 5.7l wiec kupiłam u którejś koleżanki na 700 zl i dostalam 2 nozyki ja za 600 zl już daje prezent z TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mitingu cisza o ofercie na luty i o seminarium wiosennym też. Nic ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta na luty jest już w systemie we wzorach. O seminarium nic nie wiadomo. Natomiast co do reklamacji produktów z allegro - widocznie dystrybucja Opole robi nam krecią robotę. U nas się nie przyjmuje, trzeba mieć dowód zakupu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki dowód zakupu? Chciałam kupić garnek i poprosiłam konsultantkę o paragon. To mnie wyśmiała. Robota na czarno. Innym razem uczestnicząc w party zamówiłam zestaw sypkich plus. Nic nie dostałam. Pojemnik w worku foliowym i tyle. Ale skoro dajecie ludziom paragony fiskalne lub faktury, to super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty taka uczciwa jesteś z każdym """zwbogaceniem zapierd..do us się rozliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paragon, czy faktura to nie to samo co dowód zakupu. Każda konsultantka ma obowiązek wypisać cennik z datą zakupu i to jest podstawą reklamacji. Natomiast jest oczywiste, że paragon czy fakturę może wystawić ktoś, kto prowadzi działalność. Ja mam działalność, faktury wystawiam, ale paragonu nie, bo nie muszę jeszcze mieć kasy fiskalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie sklad tg w lutym?? interesuje mnie co na którym poziomie?? we wzorach wszystkiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce założyć działalność tylko na siebie mam z sprzedaży 400 zl czasem 500 zl miesiecznie ile bym zusu płaciła ? Jesli ktoś chciałyby udzielić wiecej informacji to proszę na priv natalia474@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedali obieraczek :( widze że jest liliana nóż do masła razem i osobno mr czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dali.:) Trudno:(. Sami sobie szkodzą. To co dołożyli,to już było. Najwyżej pojedyncze sztuki zejdą. A obieraczek zeszło by tysiące.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby były obieraczki w promocji osiągnęły byśmy wyższy poziom. A tak,to będzie gorzej.:( Ja jeszcze liczę ,że dadzą.:) Ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani pytającej o działalność gospodarczą. Wysokość składek zależy od tego, czy jest pani gdzieś już zatrudniona, czy nie. Jeśli jest pani zatrudniona na umowę o pracę to niezależnie od przychodu płac***ani tylko składkę zdrowotną. Jeśli nie posiada pani umowy o pracę to niestety płac***ani pełną składkę, tutaj jest zestawienie http://poradnik.wfirma.pl/-czy-wiesz-ile-wyniosa-skladki-zus-przedsiebiorcy-w-2015-roku . Trzeba jednak pamiętać, że jako nowy przedsiębiorca płac***ani przed 24 miesiące preferencyjne składki zus http://poradnik.wfirma.pl/-preferencyjne-stawki-zus-kto-nie-moze-z-nich-skorzystac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×