Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
a co jest w tej ofercie swiatecznej? gdzie ja mozna zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz we wzorach ofert specjalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie panie ,fanki,wielbicielki Tupperware zachęcam do kupowania taniej dla siebie. Ale nie na Allegro. Kupujmy taniej -23 % zamawiając produkty jako konsultantka. Nie ma przymusu,że trzeba kupować za dużą sumę albo często. Możecie kupić jeden lub dwa produkty -23 %.Macie dostęp do nowości. Nie ma przymusu,żeby gdziekolwiek chodzić,jeżeli się nie chce. Zainteresowane panie proszę o podanie nr.tel.Oddzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram.:) Kupujmy dla siebie taniej - jako konsultantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się utrzymać w firmie trzeba raz na 26 tygodni być aktywną za 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nic nie musimy ale jednak firma naciska na obroty i rekrutacje. Menadżerki też naciskają na obroty bo mają z tego kasę i prezenty no i są cele w grupach. I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest obecnie katalogowa cena słodkiego młynarza? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też tak na mówili do pracy że kupię dla siebie - 23% taniej. Owszem ale po pół roku już obkupiłam siebie i bliskich i mnie wykreślili bo minęły 26 tygodnie i nie miałam ani razu obrotu powyżej 250 zł , zawsze były niższe kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest taki chwyt że nic pani nie musi a dla siebie kupi pani - 23% . Jak się złapie to wtedy naciski na pracę. Ja też tak miałam i sama zrezygnowałam bo menadżerka naciskała że mam robić party i obroty bo jesteśmy grupą i musimy sobie pomagać. Dziś kupuję u koleżanki konsultantki i też mam - 23%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz ponownie wejść jako nowa osoba po 6 miesiącach automatycznie wygasa konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry.Czy ktoś pamięta przepis na mintaja z ogórkiem i sosem jogurtowo koperkowym z cudu kuchennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 tyg to 6 mies w regulaminie jest napisane że po tym czasie aktywność wygasa można wejść od nowa lub wysłać zamówienie na 250 zl do dyspozycji i wznowia konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodkiego mlynarza chyba nie ma w obecnym katalogu, był ostatnio w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, myślę o zostaniu konsultantką. Napiszcie mi proszę na jakich zasadach (upustach) działa tupperware? Czy to pierwsze party zawsze robione jest z menadżerką? Czy konsultantka działa samodzielnie czy pod czujnym okiem menadżera? Opiszcie proszę jak to wszystko wygląda. Zamawianie, czas oczekiwania na produkty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pani chce zostać konsultantką,to proszę podać nr.tel.Zadzwonię i pani wyjaśnię. Tego się nie napisze,tak jak się powie. Powiem szczerze jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy interpretuje pracę konsultantki inaczej,ponieważ każdy trafia na innych ludzi i inne formy pracy.U nas jest luz.Nie zdobywamy pierwszych miejsc,jesteśmy pośrodku,ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młodą konsultantką mi moge powiedzieć że jak dla mnie w firmie jest ok Moja menagerka nie namawia mnie na ciągłe zamówienia pomaga mi bardzo czasem jak mi brakuje do 550 żeby dostać prezent to mi dokłada ze swojego Być konsultantką opłaca się bo oprócz 23 % zniżki sa miesieczne przeznty za aktywność i czasami tygodniowe które są bardzo opłacalne przez pierwsze 13 tygodni tak średnio co drugą aktywność dostaje się prezent przywitalny Tak jak pisał jestem w firmie od sierpnia jestem aktywna tak średni raz w miesiącu czasami dwa razy ale np ostatnio nie mam czasu i ostatni raz aktywna byłam w styczniu i nikt nie robi z tego tytułu tragedii Jedyne na co namawia firma na spotkaniach to żeby rekrutować nowych i żeby starać się zostać menagerem i tyle raczej żadnych myków nie ma dodatkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że Te, które piszą o naciskach nie mają racji. Ja wchodząc do firmy powiedziałam, że będę kupować dla siebie i nie będę robić party. Menadżerka przyjęła do wiadomości i żadnych nacisków nie robi. Już dwa lata tak kupuję, czasami składam zamówienie na jeden tłuczek, pilnuję tylko, aby raz na pół roku złożyć zamówienie na 250zł. Zresztą jakie naciski można robić, składam zamówienia w systemie i nic komu do tego na ile. A że menadżerka dzwoni to taka jej rola, ale u mnie przemawia zdrowy rozsądek, nic na siłę, nie zapełniam tapczanów produktami, które mi są nie potrzebne. I w stosownym czasie powiem dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy naciski. Wiadomo, że menadżer ma cele do zrobienia. On tylko może grzecznie prosić o złożenie zamówienia swoje konsultantki. Ale zmusić ich nie może, niby co zrobi, postawi mnie do kąta, wyrzuci z firmy. Nie bądźcie śmieszne. Jak ktoś daje sobą manipulować to co innego. No i kij ma dwa końce, bo ile jest takich konsultantek, że jak jest cel do zrobienia np. na patelnię to tylko dzwonią do menadżera z pytaniem "i co uda się zrobić" i wtedy składają. To jest dopiero nie fair. Nic z siebie nie dają, ale chciałyby, żeby inni na nich pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajna praca. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz? Ale praca wciąga.Produkt jest dobry,wystarczy tylko swoim znajomym i rodzinie powiedzieć,a jeszcze lepiej,żeby menadżerka powiedziała na 1 party. I już złapią bakcyla. Polecam każdemu.Warto spróbować.:) W każdej chwili można przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. To fajna praca. Pracuję kiedy chcę, sama sobie ustalam ile chcę zarobić. I nikt na mnie żadnych nacisków nie robi. Godziny też ustalam takie jak mi pasują. Zarobek dobry. W styczniu zarobiłam więcej, to luty sobie odpuściłam. Teraz sprzedałam na telefon ściereczek za 1000 zł. Też mi wystarczy. Jeżeli nie jest to główne źródło dochodu to każda dodatkowa złotówka jest ok. Po drodze zgarnę jakieś prezenty, które też mogę odsprzedać, jeżeli taki produkt mam. A produkt dobry, nie muszę wstydzić się, że sprzedaję byle co. Aby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, najprawdopodobniej wyrzuciłam do śmieci pokrywę, tą że sznurkiem z extra szefa. Podpowiedzcie czy dokupie i w jakiej cenie. A najlepiej jakby była turkusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt pokrywy z napędem jako część zamienna to 58zł, i bedzie czerwona, bo katalogowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasuje pokrywa z rozdraniacza lub multirozdrabniacza do Extra szefa - wiec jak którys masz to mozesz podmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy macie jakis sprawdzony przepis na sos, ktorym mozna polac pulpety zrobione na parze? Ktory dobrze by sie sprawdzil na pokazie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory,źle się wpisało.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos sie orientuje,czy wycofali punkty od obrotu wymienne z podziekowaniem dla gospodyni?w katalogu juz nie ma ilosci punktow podanych przy cenie i w systemie rowniez nie ma tej opcji zamiast TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie cos dodatkowo na ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema i nie bedzie dystrybutorzy inf9rmowali o tym lub powinni powiadomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×