Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Każdy produkt ma swojego klienta. Przekonałam się o tym nie raz. Lubię produkty tupperware, ale są też takie, których nie cierpię. Zwykle nie biorę ich na prezentację. A okazuje się, że są tacy, którzy chcą je mieć. Dlatego niekoniecznie to co mi nie pasuje, musi też nie pasować innym. Warto o tym pamiętać. Dlatego trudno jest odpowiedzieć na pytanie, czego sprzedaje się najwięcej. To zależy od potrzeb indywidualnych. U mnie też ścierki nie robią furory, dużo osób ma karchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tą aktywnością dodatkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 16.24 ktore produkty lubi a ktorych nie cierpi?czasem dobrze wiedziec na co zwrocic uwagę.dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropos sprzedazy.cięzko cos sprzedac jak na allegro ceny czasami nizsze niz bez marży.a to co jest za aktywnosc czy TG ponizej ceny sprzedają.puchar gospodyn zabrali.bedzie coraz gorzej.zostaną Ci ktorzy za gadzet beda chetnie przacowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię dekoratora, dla mnie do bani. Dużo masy zostaje, nie da się nadziewać rurek, chyba, że ktoś ją trzyma, bo do dekoratora trzeba użyć dwóch rąk. Nie lubię shakera (szkoda, że nie ma już Mix Maxa). Miski NF też nie dla mnie. No i oczywiście wszystkie produkty typu maszynka do mięsa, krajalnica, wyciskarka - ceny powalają, a w użyciu byle jakie. Zachwycona jestem rozdrabniaczem (mimo, że mam thermomix) i produktami do przechowywania i oczywiście ultra pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 20.40. Nie myślę, żebym musiała pracować za gadżety. Allegro było i będzie. A ja nadal sprzedaję. I nie nadaję na tych co sprzedają na allegro za przysłowiową czapkę gruszek. Teraz zmieniły się zasady kupowania. Party to przeżytek, chociaż nadal uważam, że największe obroty robi się na party. Wszyscy kupujemy w sieci, bo to jest wygodne. Wiele z nas sprzedaje na telefon, na stoisku i co się dziwić, że TG na alegro można kupić za grosze. Co konsultant ma zrobić z 5 pojemnikami uniwersalnymi, które nie zachwycają. Prezenty za miesięczną aktywność też nie powalają. Więc lepiej je sprzedać. Dobre i parę groszy. Sama zastanawiam się, czy nie założyć konta na allegro. Nie mam nic przeciw sprzedaży tego co się ma, ale denerwujące jest wystawianie bieżących ulotek z terminem odbioru za dwa tygodnie, to działa na szkodę nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam,ze dekorator nie jest godny uwagi.mix maxa posiadam jeszcze z tych czasow kiedy był.a szejker wyrzucilam,bo nieraz miałam wszystko rozprysnięte na meblach.co do rozdrabniacza jakos sie nie moge przekonac,bo ma malą pojemnosc i czesto trzeba oprozniac przy wiekszej ilosci.ultra pro tez OK,i poza tym ventsmarty to moi faworyci.a miałam ochote na maszynkę do mięsa,ale teraz sie na nią zastanoeie skoro twierdzi pani ze byle jaka za tę cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszynki do mięsa też nie polecam, ale tarkę warto kupić, buraczki na zimę przetarłam raz dwa, no i paluszki całe:), a rozdrabniacz mały jest właściwie tylko do cebuli, czosnku , ewentualnie, 2 jajka, czy ogórki, a do robienia surówek, czy sałatek to jest ekstra szef, w niego wchodzi dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszynki do mięsa też nie polecam, ale tarkę warto kupić, buraczki na zimę przetarłam raz dwa, no i paluszki całe:), a rozdrabniacz mały jest właściwie tylko do cebuli, czosnku , ewentualnie, 2 jajka, czy ogórki, a do robienia surówek, czy sałatek to jest ekstra szef, w niego wchodzi dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w tym tygodniu nic nie dochodzi....aktywności nie ma :-\....I za rekrutację też nic nowego....także.....czas na porządki swiateczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w tym tygodniu nic nie dochodzi....aktywności nie ma :-\....I za rekrutację też nic nowego....także.....czas na porządki swiateczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszynka do mięsa nie jest warta tej ceny,ale mam zadowolone klientki.Serię fuschion sprzedaję tylko jak mam z prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosze biuletyn n a maila - magda.juz@o2.pl u nas dystrybutor zaspal a ponoc jest zapowiedz kwietniua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 00:56 ktorą tarkę do buraków poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałyście "nowe" naczynie Micro Urban? W sumie to żadna nowość w sensie funkcjonalnym. Na allegro ktoś to sprzedaje za 300 zł. Co za cena za kolejne naczynie do mikrofali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłam rano o biuletyn nikt nie ma jeszcze?? z góry dziekuje za przesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naczynie to połaczenie micro maxa i ryzowegop garnuszka - taka nowosc na siłę. cena?? w tupperware nie ma niskich cen pozatym maice=ro max kosztuje w katalogu ponad 400zł a micro szybcowar 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, tylko jeżeli ktoś już wcześniej miał ryżowy garnuszek i/lub micro maxa, to zupełnie nie potrzebuje tego naczynia. tak, to mocno wymuszona nowość dla tych co dopiero zaczynają inwestować w tupperware. Powiem szczerze, że dla "starych" klientów firma do dłuższego czasu nie oferuje kompletnie nic. Jestem fanką tupperware, ale naprawdę chyba ostatnią rzecz kupiła z 2 lata temu. Nic więcej nie ma. Interesowało mnie jeszcze to nowe naczynie micropro grill, ale znowu - cena kosmos. Królowa allegro chyba od 1,5 miesiąca sprzedaje je w cenie 550 zł i nie ma chętnych. Jakby cena była niższa, sama bym sobie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotka do butelek w promocji za 60 zł.to chyba juz trochę przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam micro pro gril-449zł. Proszę napisać tel-oddzwonię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By sie nie blaznili max 30 zl sztoka powinna kosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo te piekne kubki jumbo mama i tata.za co chcą 60zł?niewiem.dziadostwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponowalam 25 zl jednej pani za 1 kubek i sie zastanawiala i nie kupila wstyd pokazywac za 59 zl ludzie placa jak za porcelane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania micro pro grill w cenie 390 zł. Jeżeli któraś z Pań będzie zainteresowana, proszą o zostawienie adresu email, to napiszę. Koszty ewentualnej przesyłki wliczone w cenę. To zupełnie nowe naczynie, którego nie będę używać, bo nie korzystam z mikrofalówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby któraś z Pań była zainteresowana MixMaxem - posiadam nowe sztuki z promocji po 39,90zł - zainteresowane osoby proszę o podanie mail'a . Pozdrawiam i życzę miłego słonecznego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana micro pro grill w cenie 390 zł. Napisz do mnie healingsoul@onet.pl , to uzgodnimy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubek jest moim zdanie przegięciem. Dobrze, że na ostatniej stronie ulotki, może nie wszyscy tam zajrza. Plastikowy kubek za prawie 60zl?! I co z tego, że można w mikrofali podgrzewać, to żadna zaleta. Za podobna cenę w promcji cheesmart można było kupić i on się przynajmniej do czegoś nadawal. Wstyd taka ulotkę pokazać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki która się wybiera na seminarium do Łodzi??ciekawe co za nowinki nam przedstawią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×