Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Prezent za aktywność jest w tym tygodniu /niespodzianka :-) 550zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niespodzianka- w kazdej dystrybucji to moze byc cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest cena za sciereczki do szyb w tyg 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jak poprzednio 165zł za 6 sztuk - 3 kolory róznowe i 3 niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutorzy dają od siebie jakąś niespodziankę za aktywność.Warszawa nie ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad zakupem nowego modelu patelni z serii cottage 20 cm, która pokazała się na allegro. zatem po raz kolejny coś tylko dla wybranych. Ktoś ją testował? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na etapie urządzania własnej kuchni i chcę kupić porządny zestaw garnków. Byłam ostatnio na pokazie AMC no i wyglądało to wszystko super. Poza ceną. Jak oceniacie garnki tupperware w porównaniu z AMC? Biorąc pod uwagę cenę do jakości, które warto wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam garnki Tupperware już 10 lat. Niczym nie różnią się od garnków Amc,ma znajoma. Jeżeli może pani kupić w porównywalnej cenie lub taniej garnki Tupperware,to warto.Dla mnie Tupperware są ładniejsze. Wybór należy do pani. A tak przy okazji,ile kosztują garnki AMC teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest Pani zainteresowana to dysponuję garnkiem z Kolekcji KKSK 3,8l w b.dobrej cenie. Jak jest Pani zainteresowana to proszę o podanie mail'a - napiszę do Pani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest Pani zainteresowana to dysponuję garnkiem z Kolekcji KKSK 3,8l w b.dobrej cenie. Jak jest Pani zainteresowana to proszę o podanie mail'a - napiszę do Pani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest Pani zainteresowana to dysponuję garnkiem z Kolekcji KKSK 3,8l w b.dobrej cenie. Jak jest Pani zainteresowana to proszę o podanie mail'a - napiszę do Pani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie moze jak beda aktywnosci w marcu??? w styczniu bylo po staremu i było ok] w lutym znowu miesieczna - a i tak kazy pyta czy jest jakas dodatkowa - bez sensu ten pomysl i krzywdzace dla tych co pracuja najwiecej- bo nie ma konkursu na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między garnkami AMC (i Zepter) a Tupperware jest po prostu przepaść. Zachowajmy choć tutaj odrobinę przyzwoitości i neutralności. Tupperware to klasa odpowiadająca WMF, może Fissler. Zresztą, warto zobaczyć na youtube chociażby fimiki o AMC. AMC to mercedes przy fiacie (tupperware). Powiem tak, jeżeli będziesz miała okazję kupować garnki tupperware w cenie 200-300 zł, to warto je kupić. Dogadaj się z królową allegro, to sprzeda Ci dowolny interesujący Cię komplet w dobrej cenie. Gdybyś jednak miała kupować garnki tupperware w cenie katalogowej, to jest jedno wielkie nieporozumienie. Wtedy za te same pieniądze kupisz bez łaski AMC czy Zeptera. Zatem, pytanie jaki masz budżet. Jak duży, możesz kupić AMC/Zepter (pamiętaj, że oni sprzedają na arty). Jak mniejszy, zdecyduje między tupperware, fissler lub WMF. Ja przy małym budżecie wybrałabym jednak WMF. Cały czas są robione w Niemczech. A tupperware na chwilę obecną to Chińszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie garnki, które mam z tupperware są garnkami produkowanymi w Europie. Dziwię się, że poprzedniczka pisze chińszczyzna. Dziś każda dobra firma ma fabryki w Chinach, a to dla tego,że siła robocza jest tańsza, ale proces produkcyjny jest ten sam. Matryce, które tam trafiają są ze Stanów lub z Europy. Nie dajmy się zwariować. Z garnków jestem bardzo zadowolona, estetyczne, pięknie się prezentują, skracają czas przygotowywania potraw, no i smażymy w nich bez tłuszczu. Jeżeli są w dobrej cenie warto je kupić. A Zeptera też mam, ale niestety nie nadaje się na indukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to koleżanka ma bardzo stare zeptery. Ja też mam i działają na indukcji bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę panią,która tak bardzo ceni garnki AMC ,żeby napisała jakie cechy mają AMC,których nie ma Tupperware. Ja nie znajduję,a wygląd wolę Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do menadżerek. Robicie spotkania grupy? Nagradzacie swoje konsultantki? Jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię spotkania grupy raz w miesiącu. Nagradzam po party świta, podsumowanie roku i zawsze coś daję na Mikołaja. Każda osoba wchodząca do mojej grupy jest na tym spotkaniu miesięcznym witana jakimś prezentem. To działa, grupa pracuje mi super. Raz do roku zapraszam ich na kolację do knajpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze garnki Tupperware to seria KKSK ta sprzed kilku lat. Te nie odstają od garnków z wysokiej półki typu Zepter itp. Jeśli mówimy o nowych seriach rzeczywiście jakość słabsza. Dodatkowo można było kupić garnek jak była promocja i do tego podziękowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak gotujecie np. zamrożone mieszanki warzywne w minimalnej ilości wody? Powiem szczerze, że próbowałam dodać dosłownie pół centymetra wody do garnka i wrzuciłam warzywa. Porażka. Ledwo odszorowała garnek. Wszystko spalone i przyklejone do dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać kto byl z forum na szkoleniu dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do wiary,że garnek się przypalił. Może za duża dawka energii.Gotujemy na parze przy minimalnym zużyciu energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj jeszcze raz mi nie wychodziła jajecznica bo sie przyklejała że tak powiem trzeba wyczuć i teraz super wychodzi czy mięsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczniemy używać garnki,czy patelnie Tupperware należy zapoznać się z obsługą.W ulotce są zamieszczone szczegółowe informacje.Jak coś pominiemy,to mamy niezadowolenie z używania produktu.A naprawdę są to bardzo szczegółowo opracowane walory produktów,że każdy powinien być zadowolony z ich użytkowania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką instrukcją? Te kilka ogólników dołączonych do książeczki? Przed pierwszym użyciem, mycie i inne standardowe informacje...Tam nic nie ma wyjątkowego, co by dotyczyło "obsługi" garnków tupperware. Może już przestańcie robić z tych garnków produkt klasy premium. To zwykłe stalowe garnki. Już mi się nie chce czytać tego sprzedażowego bełkotu konsultantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem managerem od kilku lat i mam prośbę do koleżanki, która napisała o instrukcjach obsługi garnków. Ja nie znam takich instrukcji. Sprzedałam wiele garnków, ale tam tylko jest załączona międzynarodowa broszura z ogólnikami. Jeżeli masz jakąś inną instrukcję oprócz tej dołączanej do każdego garnka, to podaj źródło. Postaram się dokształcić i przekazać tę wiedzę moim konsultantkom. Bo prawda jest taka, że wiele osób z mojej grupy twierdzi, że nasze garnki są mocno zawyżone cenowo i jakościowo odstają (konstrukcja, materiał, udogodnienia) od chociażby Zeptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co przestancie pierd... bo jak widzę na forum inaczej piszecie o garnkach a w dystrybucji mało sie nie pobijecie jeśli jest możliwość ich zakupu taka prawda a ta pani wyżej co pisała o przypaleniu poprostu brak umiejętności gotowania proponuje jej wymiane na zwykłe garnki albo niech sie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie jak bedzie aktywnosc w marcu??? miesieczna czy co tydzien?? cieikawe co za RE?? jak cos bedziecie wiedziały to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy nikt nie podał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×