Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Oferta fajna kolorowe szmatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa, zabiło mnie stwierdznie powyżej, że wszystkie składniki odżywcze są zachowane.....To są elementarne zaległości z fizyki. Podgrzewanie w miktofali, czyli bombardowanie jedzenia strumieniem czasteczek zmienia nieodwracalnie strukture jedzenia, jecie po prostu zmutowane czasteczki, ktorych organizm nie jest w stanie przyswoic. Wiec, prosze nie osmueszajcie sie, ze zdrowe. To jest fakt, tak dziala kuchenka mikrofalowa kazda bez znaczenia nowa, czy stara. I naprawde nie jest to tajemnica, wystarczy fizyke na poziomie liceum powtorzyc. Argument "od 30 lat używam i nic mi nie jest" nic nie znaczy. Ja znam osoby, które kilkadziesiąt lat pala papierosy i co to znaczynia, że palenie jest obiektywnie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kolorowe szmatki" beda w marcu?? jak TG czy w ofercie sprzedażowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konsultantki czy od jutra bedzie jakas nowa oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecna oferta ważna jest do 05.03. Może dojdzie coś nowego, 1 lub 2 rzeczy, ale oferta marcowa jest dopiero od 06.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oprocz tej oferty ktora jest dostepna w internecie jest cos jeszcze? gdzies czytalam o cheesmartach, ale tego w necie nie ma...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cheesmarty są kwadratowe w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cheesmart kwadratowy w promocji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cheesmarty są w promocji tylko do północy ☺. Pytaj swoją konsultantke, bo dodatkowe oferty są znane tylko im znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi "kolorowymi szmatkami" wiecie co będzie w promocji w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi "kolorowymi szmatkami" wiecie co będzie w promocji w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi "kolorowymi szmatkami" wiecie co będzie w ofercie w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze w sprawie mikrofali. Tupperware produkuje dużo pojemników do mikrofali, bo takie jest zapotrzebowanie rynku. Możemy rozwodzić się nad tym, czy używanie jej jest zdrowe, czy nie, ale to nie zmienia faktu, że na całym świecie te produkty sprzedają się w dużych ilościach. Wszędzie mają swoich zwolenników, można szybko coś przygotować, wziąć do pracy, bo teraz wszędzie są mikrofale i podgrzać. Dlatego nie popadajmy w skrajności, nie używamy mikrofali to nie kupujemy do niej produktów. Ale nie krytykujmy tych co jej uzywają. To wolny kraj, mój kolega usunął z domu telewizor, bo też wyczytał, że szkodzi. To jakaś paranoja. Gdybym się zastanawiała, to większość tego co kupujemy raz szkodzi, a innym razem nie. Nasi dziadkowie jedli tylko smalec i żyli długo. Potem ktoś wymyślił różne smarowidła i smalec i masło okazały się niezdrowe, a to totalna bujda. Więc dajmy sobie luz i kupujmy to co każdy uważa za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy wierzą, że mikrofale pozostawiają w jedzeniu „coś” – napromieniowują je lub jakoś tajemniczo zmieniają. To nieprawda – energia mikrofal jest wystarczająca, by „rozedrgać” wodę, dużo za mała, by jakkolwiek zmienić strukturę chemiczną jedzenia – na przykład rozbić wiązania cząsteczkowe. Do tego potrzeba promieniowania o znacznie wyższej energii. Również nieprawdą jest, że mikrofalówka „sieje” wokół jakimiś promieniami. Metalowa komora i drzwiczki zabezpieczone są tak, że największe otwory w nich są znacznie mniejsze, niż długość fali. To wystarczy, by kuchenka była bezpieczna. A co ma nasz obrazek wspólnego z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwoliłam sobie umieścić fragment naukowej rozprawki na temat mikrofali, bo niewierni będą dalej mówić, że szkodzi mimo, że naukowcy mówią co innego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naukowa rozprawka na crazynauka.pl? Litości. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny no co będzie w marcu w ofercie? Bo na poprzedniej stronie kktiras z was napisała ze będą "kolorowe szmatki" ale co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marcu w ofercie - ściereczki do mycia i do osuszania oraz mopy dwustronne. Ponadto butelki w kolorach fluo- różowa 310 ml, pomarańczowa 500 ml i żółta 750 ml. Zestawy rozdrabniaj i mieszaj oraz Maximiliany od 1,4 l do 7,5 l. TG to pojemniki uniwersalne w kolorach fluo (550 ml, 1,1 l, 2,5 l) oraz zielone bingo 1,25 l, w zależności od wysokości sprzedaży. Jako AT musli garnuszek 550 ml. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo dochodzi super oferta na 1 tydzien marca na ściereczki do szyb i do odkurzania, i wałek + stolnica i co wazne - caly marzec ultra pro 5,7 z pokrywa w cenie 360zł wreszcie ktos zaczal myslec - ze swieta to sprzatanie sciereczki w nowych wiosennych kolorach oferta na marzec - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tyg nic dodatkowego nie ma w ofercie, ani tez specjalnej aktywnosci - jedynie miesieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tg20 jest dekorator - jaka jest jego pojemnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie oferty są na marzec. Na ten tydzień nic nie dali.:( Dekorator,wygląda na -1litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta super, ale TG takie sobie i jestem za tym by aktywnosci byly jak w styczniu - co tydzien a nie miesieczne - bo i tka kazdy dopyuje czy jest dodoatkowa aktywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do dekoratora- cena wzoru 72zl - czyli wyjsciowa 120- jak na TG za 750zł obrotu to liche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedy kupiłam dekorator tube w promocji za 60zł - marża faktycznie słebe tG za 750zł obrotu- dlaniektórych to tylko 2 ultra pro, ale ściereczek to sie troche uzbiera mnie byłoby wstyd dac gospodyni takie TG przy 750zł - szkoda ze nie ma juz punktów pucharowych - zawsze cos mozna bylo podmienic poza tym powinny byuc przynajmniej 2 wersje tg na kazdym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są punkty pucharowe nadal.Sama zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie,już nie ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma - system nalicz punkty po staremu, ale nie ma zakładki do pucharu gospodyn, ani do produktu 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×