Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ale i tak oferta jest ciekawa. Cheesmarty, fondue, ultra pro nie jest tak źle ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na luty to faktycznie, ale liczyłam ze cos dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest aktywnosc dodatkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesety nie:( |jest tylko wyprzedaz z katalogu - ale ceny bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z katalogu wyprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czego nie ma w nowym katalogu - allegra, poj uniwersalny, cristallo i silikonowa królewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest aktywność dodatkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z prezentem niespodzianka dla konsultantek które były aktywne w każdym tygodniu w NPS Ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie będzie zamówień.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie zamówień.:( Prezent za aktywność powinien być,bo to jest w pewnym stopniu motywacja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent za aktywność tygodniową powinien być.!!!!! Marketing powinien to zaobserwować,że jest większa aktywność,gdy jest prezent za aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda,prezent za aktywność powinien być. W magazynie jest dużo pojedynczych produktów.Można by zrobić prezent za aktywność -niespodzianka,dla każdego coś innego. Powinno być ciekawie,zaskakująco.Nie o to chodzi,żeby był drogi prezent.Lubimy jak coś się dzieje,żeby się chciało przychodzić na spotkanie i łapać wiatr w żagle i dalej przekazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent niespodzianka to bultelka. Jest specjalną oferta dla aktywnych w super cenie tuppmyszka i rogolomania w cenach w norlamych promocjach i super aktywność przez 8.9 tydz i za kazdy tydzień stycznia kuchcik za 19.90 zl .Wiecie co poprostu żałosne sa te ceny niech św firma kupuje tak w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gazetce nic nie było o wyprzedaży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kto ma wyprzedaż bo u nas nie ma może tylko """wybrani"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaż jest w tych dystrybucjach, którym na magazynie zostały produkty ze starego katalogu, a nie ma ich w nowym np. cristallo niebieskie. U nas nie ma wyprzedaży, bo dystrybucja takich produktów nie posiada. Może u Was też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyprzedaż tych produktów,których nie ma w nowym katalogu.Można zamawiać pod warunkiem,że są w naszych dystrybucjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajny, nowy produkt tupperware micro grill. Oczywiście w Polsce niedostępny. Chcąc nie chcąc muszę kupić na ebay w Niemczech. Pytałam dzisiaj swoją konsultantkę i ona o czymś takim nawet nie słyszała. Czy w Polsce będą kiedyś nowości w tym samym czasie, co chociażby w Niemczech ? Ile można napychać rynek miskami i tymi samymi pojemnikami? Jestem klientką, która chce kupować nowa produkty tupperware, bo stare już ma. I nie mam wyjścia. Muszę po raz kolejny kupować w Niemczech. Wstyd firmo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Micro grill dostawały menadżerki za styczeń. Myślę, że niebawem będzie w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, to super wiadomość. Popytam, może któraś będzie chciała sprzedać. Pozdrawiam i dziękuję za wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro ma jedna Pani w cenie 550zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, za 550 zł sprzedaje na allegro słynna królowa. Obejrzałam kilka filmików o tym produkcie i moim zdaniem, to żadna rewelacja. No ale zapowiada się, że to będzie kolejny wielki "przebój" finansowy w Polsce. U nas w dystrybucji mówili, że centrala ustaliła cenę katalogową (wejdzie w 2 połowie roku) na 1700 zł. Brawo ! Dla przypomnienia (co łatwo można sprawdzić w internecie), w USA kosztuje 199 USD (czyli mniej niż 900 zł), a w sąsiednich Niemczech cena katalogowa to 190 Euro czyli ok 1100 zł. No ale jak widać Polska jest najbogatsza. Jeszcze raz gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena jest taka, ponieważ Warszawa zaraz ogłosi super promocję i cenę okazyjną np. z 1700 na 1200 i niech się ludzie zabijają. Naiwne i prymitywne myślenie, ale takie w tej firmie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
190euro to ok 800złotych, cena powala nie popieram sprzedazy na allegro, ale ta pani ma wszystko i faktycznie jest ten produkt do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę odstąpić Micro Grill. Jeżeli pani jest chętna podam nr.tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma micro grill do sprzedaży, proszę o szczegóły na mail mojego męża: mariusz.kozlowski@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Micro-grill.Proszę podać nr.telefonu. Zadzwonię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem zainteresowana proszę info na maila anakin575@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie przede wszystkim cena. Słyszę zupełnie skrajne liczby od różnych osób. Proszę o sms z ceną na 602118240. Jak będzie nam pasować, umówimy się co do szczegółów zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×