Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Acha.a ciekawe czym nagrodzą na zapowiedzi lata?cos mi sie wydaje ze bedzie duzo skromniej niz przez inne lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajemy cele. Ale jechać warto,poneważ są bardzo dobre szkolenia i dużo można się nauczyć,nie tylko dla Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na akademii gwiazd zawsze coś się dostaje. Szkolenie trwa około 5 godz. Jest kawa, ciastko i obiad. Warto pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak zawsze tak jest ale po zakonczeniu jest dyplon i jakis konkretny upominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co mam taką głupią Mr żebym ją już dawno w kosmos wysłała takiego czegoś nie ma jak loajność brak słow wam sie juz w d...po przewracało od tego plastiku mam dosc tej manipulacji ludzmi w grupach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jechać na każde szkolenie. Zawsze uczymy się czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz menadżerkę do kitu,a ja mam dystrybutorkę,która olewa totalnie wszystko.Nie chce się pracować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukces pracy w Tupperware polega na umiejętności pracy z ludźmi. Jeżeli ktoś ma podły charakter nie poprowadzi grupy ani dystrybucji. Ludzie się z nim męczą i rezygnują. Konsultantki powinny lgnąć do takiego człowieka, powinien być zmotywowany i dobrze się czuć w tej pracy. Moja dystrybucja woła o nowego dystrybutora. Jak dotąd nie chciała się rozstać z byłymi tak teraz panicznie woła o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie tak to jest byłam mr ale nie miałam czasu zajmować sie ludzmi ich pilnować motywować pracuje na etat wruciłam po skrzydła ""mamusi"" staram się tak pracować że by się jej do niczego nie liczyło ponieważ jest ona taka jaka jest to na mnie nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzisa
raczej nie ma co przepłacać, w sferisie można dostać bardzo dobre i przede wszystkim szczelne pojemniki za klikanaście złotych cały zestaw o róznych wielkościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widzę,że nie kilkanaście ,tylko kilkadziesiąt złotych kosztują sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są profity zostania menadzerem grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dfodatkowa marze od4% do 10 w zaleznosci od sprzedazy w grupie sa cele tylko dla menadzerek - w ktorych sa cenne nagrody np garnki - nie tylko tupperware, aktualnie sa produkty batycki do zdobycia - jak "wychowasz" kolejna menadzerke to tez dostajesz prezent- ogolnie rzecz biorac - jesli masz pracujace zrekrutowane osoby to warto spróbowac bo nic nie tracisz- jesli grupa sie bedzie rozrastac to duzo mozesz zyskac, jesli nie pracuje to nie ma co sie dwoic i troic dla kilku zlotych na poczatek - ale mowie nic nie tracis - najwyzej " spadniesz" i znow bedziesz konsultantem' chodzi glownie o systematycznosc- jesli chcesz skladac zaowienia sporadycznie i głownie dla siebie - to korzysc zadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cele na RE łatwiej zrobic w małej grupie - ale marza wiadomo w duzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci napisze prawde bo dziewczyny ukrywaja pewne info wszystko nie jest tak piekne jak by się czyta . MR zostajesz 3 rekrytacje w tym 3 tys obrotu Dostajesz powitalny prezent garnek kwiaty torba Zeby miec $ musisz zrobic z grupa 4 tys mies oraz fs 241 i z tego masz ok 290 zl im wiecej to wiecej 6% jest powyzej 8 tys to jest pierwsza twoja premia zeby odebrac musisz miec rekrutacje nacisk na re male gr max 4 cele zrobia ale to nie chodzi o to bo z doswiadczenia wiem ze ciezko nowym trzaskac zamowienia po 500 zl tyg a produkty nie sa juz tak tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie co to jest U 09 RH lublin za 199zl w ofertach specjalnych w systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta urodzinowa tylko dla Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka nie dodała, że trzy rekrutacje trzeba zrobić w 13 tygodni. Jeżeli osoby, które się rekrutuje pracują to warto. Zrobienie 3000 w miesiącu przez nawet małą grupę to niewiele. A prezentów dla menadżerów jest sporo. Ja długo się wahałam, i profity za mnie zbierał ktoś inny. Od 3000 4% to 120 + prezenty, piechotą nie chodzi. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sucham 3 rekrutacje i obrót 3 tys tak jak trwa miesieczna ulotka w ciagu 4 tyg jesli chce sie zostać Mr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy od jutra cos dodatkowego mamy w ofertach promocyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bzdur nie pisać, żeby zostać menadżerem trzeba mieć trzy rekrutacje w ciągu 13 tygodni. Natomiast obrót 3000 z ostatnich czterech tygodni. To oznacza, że wystarczy rekrutować po jednej osobie w ciągu trzech miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z 14.03 jest naprawdę niedoinformowana, jak w ogóle można pracować w firmie i nie wiedzieć podstawowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można zwykły MLM wy sìę lepiej dopytajcie ja wiem to dystrubutorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 16:20 Na szczęscie u ciebie nie pracuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos sie orientuje ile kosztują zakrętki do butelek te bez dzióbka ?w częsciach zamiennych niema,wiec trzeba wpisac w uwagach,ale niewiem ile to moze kosztowac.do butelki 0.5 i 0.7l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8-10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dziecięca ulotka dojdzie na Dzień Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakrętka do 0,5L kosztuje 9zł, do 0,7L kosztuje 11zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×