Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
AS06 – Owocowa Wyciskarka 9,90 zł przy 550 zł aktywności w tyg 19 lub WE05 dla nowych konsultantek z tyg 19, po party startowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napiszcie,co w konkursie pkt.za sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się rozstrzygnął problem z TG u Pani , która pisała,że wchodziło jej TG przy pułapie 880zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciskarka ręczna do cytrusów,bardzo fajna ,przy zamówieniu za 550 zł-9,9zł. + świeży balon,rewelacyjny do przechowywania sałaty+ siteczko(aktywność miesięczna). To chyba dobra motywacja na tydz.19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz konsulant przy zamowieniu na 550 zl moze kupic za 9.90 zl puzniej bedzie drozej wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu..."puzniej"......Was to nie razi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz konsulant przy zamowieniu na 550 zl moze kupic za 9.90 zl puzniej bedzie drozej wiadomo usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak się rozstrzygnął problem z TG u Pani , która pisała,że wchodziło jej TG przy pułapie 880zł?" Nie chciałam ryzykować utratą największego zestawu Warmie Tup, na którym mi zależało, więc dołożyłam do zamówienia jedną paczkę ściereczek do szyb. Sama jestem ciekawa, co by było... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie opinie o tych naczynia Warmie Up? warte są tych pieniędzy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich pieniędzy raczej są nie warte.dlugo ciepla nie trzymają.jako zastawa to tak.ale nie za takie pieniądze.chyba,ze dostaniesz lub za niewielkie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa ale p*********e mi trzyma bite 3 godziny a wy bidolicie jedno i to samo .A może ktoś wam płaci za to pierniczenie nieprawdy he ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem ze nie trzyma 3 godziny.najwyzej godzine i napewno nie jest juz takie gorace.moze 3 godziny trzyma ci i masz ledwie letnie.dziwne,ze tobie 3 bo nawet tuperware obiecuje do 90 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kuzwa ale p*********e mi trzyma bite 3 godziny a wy bidolicie jedno i to samo .A może ktoś wam płaci za to pierniczenie nieprawdy he ?" Dlaczego się tak denerwujesz? Na forum wchodzą osoby, które nie znają jeszcze produktów Tupperware i chętnie poczytają o nich (np. ja). Może jest gdzieś coś napisane na ten temat, ale raczej trudno przerzucić w kilka godzin 417 stron! Trochę taktu, nikt cię nie zmusza do pisania czegokolwiek, a bynajmniej w taki agresywny sposób. Mimo wszystko, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny trochę luzu. Każdy ma prawo napisać co myśli. U mnie też potrawy w warmie tup długo są gorące. Nalewam do zewnętrznego pojemnika trochę gorącej wody. Ważne też jest wypełnienie, czym bardziej wypełniony tym dłużej trzyma ciepło. Jeżeli damy coś na dno, no to godzina góra. Jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne naczynie, w przypadku którego znowu muszę kombinować, aby był w pełni użyteczne. Jak miałam problemy z beznadziejną stolnicą, to też mnóstwo porad, co zrobić aby się trzymała. Podkładanie mokrych ścierek i inne. To jakiś absurd. Kupuję bardzo drogi produkt i on ma się po prostu trzymać. To nie jest jakieś wysokie wymaganie od stolnicy, aby się stołu trzymała. Tak samo było wcześniej z zastawą holenderską i teraz warmie. Jak nie trzyma temperatury (bo nie trzyma !), to zaczyna się kombinowanie. Nalać wrzącej wody do pojemnika zewnętrznego itd. Ktoś wymyślił beznadziejny i bezużyteczny produkt, a Wy drogie konsultantki wymyślacie jakieś sposoby, aby produkt stał się użyteczny. Znowu - za takie pieniądze, albo spełnia swoją funkcję, albo nie. I nie ma co kombinować i robić piękne oczy. Po co mi taki pojemnik, który nie trzyma ciepła? Wolę po prostu wsadzić kotlety do mikrofali id je podgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież właśnie po to są dwie warstwy, żeby je wypełniać, czy to gorącą, czy zimną wodą w zależności od tego co chcemy robić. I to nie jest kombinowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy, że jest to przerost formy na treścią. To jest kombinowanie. Zresztą, po co firmie warmie up, skoro jest zastawa holenderska? Przecież to takie samo naczynie. Naczynia mają mi pomagać. I według mnie (konsultantki pewnie mają inne zdanie), warmie up w niczym nie pomaga i nie ułatwia. Jak już pisałam wcześniej. Mogą wszystko podgrzać w mikrofali lub na kuchence i nie potrzebuję do tego warmie up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wody nie nalewam bez wody uzywam tak samo cud kuchenny niby tylko taki sobie pojemnik a 2 godz kotlety ciepłe pisze tylko z mojego prywatnego doswiadczenia ale niesprzedaje w kosmicznej cenie bo lepiej kupic porcelane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu totalny brak tolerancji na wypowiedzi. Ja mam stolnicę 10 lat i nie zamieniłabym na inną. A piekę bardzo dużo, nawet na wesela. Dlatego nie rozumiem Pani, która tak zajadle ją krytykuje. Wypadało by napisać, że u mnie się nie sprawdza, a nie atak, że to produkt jest zły. Warmie tup nie mam, ale posiadam zastawę księżycową i jestem zadowolona. Pani od stolnicy jest niedoinformowana bo zastawy o której pisze już dawno nie ma w katalogu. Ja uważam, że każdy kupuje to co jest mu potrzebne. Wyrażajmy swoje zdanie, bo nie zawsze produkt, który jest dla mnie zły lub nie przydatny - będzie zły i nieprzydatny dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pełni się zgadzam z powyższą wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Pani mnie nie zrozumiała. Czy nie jest tak, że produkt powinien ZAWSZE spełniać swoją rolę? ja nie kwestionuję, że u kogoś ta stolnica sprawuje się bardzo dobrze. Ale przecież tutaj nie może być tak, że u jednych jest ok a inni muszą kombinować. Czy uważa Pani, że tak powinien się zachowywać produkt wysokiej klasy i za duże pieniądze? Jasne, każdy kupuje co chce i może nawet iść w zaparte, że nie ma nic lepszego na świecie niż tupperware. Ale to nie znaczy, że każdy ma mieć taką samą opinię. I nie jest to brak tolerancji. To po prostu moje zdanie, że chociażby ta stolnica powinna dobrze funkcjonować u każdego a nie u wybranych. Tylko tyle. Być może za dużo oczekuję od tego produktu tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli stolnica u Pani się nie sprawdza to można ją zareklamować. Ja jak byłam na pokazie to konsultantka informowała, że nie do wszystkich blatów się przykleja. Pożyczyłam stolnicę, u mnie sie przykleja i kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłam zareklamować, bo konsultantka nie chciała jej przyjąć z powrotem. Powiedziała, że to już produkt używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okłamała cię nawet używaną powinni wymienic na nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się nie podobają takie agresywne wypowiedzi i naskakiwanie na tych, które mają inne zdanie. Czy nie lepiej pisać o swoich doświadczeniach grzecznie. Trzeba napisać, dlaczego mi produkt nie odpowiada. Ale dajmy szansę tym, które mają inne zdanie i nie naskakujmy na nich. Do Pani od stolnicy - przecież reklamujemy towary używane, proszę iść do dystrybucji i przyjmą reklamację. Każdy produkt ma swoich zwolenników i przeciwników. Ja nie cierpię dekoratora, ale to jest moja opinia. Inni go uwielbiają i mają do tego prawo. Nie będę naskakiwać i mówić jaki to zły produkt. Zły dla mnie, nie dla innych. To,że ja go nie lubię nie znaczy, że inni też powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos podpowie co to jest Akadfmia Gwiazd.kto byl na tej imprezie i jak to sie tam odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nastawione na promowanie grup- czyli jak jestes konsultantka to cie namawiaja bys byla menadzerem - masz dodatkowa marze ale grupa musi pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cos dostajemy na tym spotkaniu.w zaproszeniu pisze,ze beda nagrody.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej symbolicznie bylo cos na wejscie i wyjscie ja bylam dawno to na wejscie dostalysmy butelke a na wyjscie muszelke - bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×