Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Jest dużo wszystkiego tylko brak chetnych bo każdy ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja,że rozłączyli Kluseczkomanię. Po co dali razem,przecież w cudzie kluseczki z kluseczkomanii się nie ugotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest aktywnosc specjalna - gusto płynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze obieraczka czerwona+ tłuczek-43,9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Gusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujemy nowości,nie starych ofert o podwyższonych cenach promocyjnych.:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za aktywność jest takie Gusto jak w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak się kończy strona są problemy z zamieszczeniem komentarza.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gusto jest to wcześniejsze 2 litrowe i jedno 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest bardzo wiele atrakcyjnych nowości. Cała seria Fusion, wiele naczyń do mikrofali, niedługo będzie micropro grill..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) buhaha ha te kluseczki w cudzie kuchennym gotowane zwłaszcza czasem mysle zeby szefowa tupp.polska wysłała na przymusowe party dziewczyny z działu martekingu bo wiedzy o gotowaniu w pojemnikach to wogule nie mają .Oprucz pajacowania na scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie masz pojęcia o ortografii.Błąd na błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha pisze sobie jak chce nic ci do tego lubie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z marketingu też lubią paradować na scenie. Ale przynajmniej wyglądają elegancko. Natomiast taka ortografia to po prostu wstyd. Właśnie Panią trzeba posłać i to nie na szkolenie, tylko do trzeciej klasy. Słoma z butów wychodzi, a ośmiela się krytykować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole być z wsi jak z miasta smierdzieć szambem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to, jak teraz takie konsultantki pracują w tupperware, to się już nie dziwię, że firma podupada...Z drugiej strony, co taka prosta kobitka ma ze sobą zrobić. Do szkoły jak widać za długo nie chodziła a zawsze w firmie parę złotych zarobi. W tupperware nie ma żadnych wymagać co do wykształcenia, kultury osobistej, zachowania. Liczy się kolejna sztuka. Współczuję profesjonalnym konsultantkom, że wśród nich mają takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa prawda i potem idzie informacja w "świat" ,że konsultantki tupperware zachowują się tak a nie inaczej i prawie wszyscy wyrabiają sobie opinię mało pochlebną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to gdzieś i w d...mam twoje obrażanie mnie za to ty skonczyłas studia i robisz """party"" bo w takich jak ty nie chcą przyjać nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogliby cos ciekawszego dorzucic - bo aktywnoisc piekna to nowe gusto co teraz jest w promocji jest dużo gorszej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna aktywność.:) Zamawiać też mamy co.Super.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy co zamawiać: -Kluseczkomania,Świeża czwórka,Spiżarnie (razem i osobno),Cud kuchenny(razem z kluseczkomanią i osobno),Mr.czosnek,Obieraczka uniwersalna+ Tłuczek,Multi Rozdrabniacz,Sito podwójne,Kubek Termiczny,Szczotka do butelek(sama sceptycznie do niej podchodziłam,ale jest rewelacyjna,wchodzi też do najmniejszej butelki,czyści w każdym zakątku),przybornik duży z zestawem Neo,przybornik mały z zestawem Neo,Chochla,Cedzak,Trzepaczka,Kubek Cristallo,Mega Trójka,Sky Line,Witalinka,Butelka 2litry,Gofry,Śniadaniówka Zebra,Gusto Płynne,Tarka Neo. Przyjrzeć się tym promocjom,to jest bardzo dużo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantki, to przekrój całego społeczeństwa. I wykształconego i prostego i tego pośrodku. I tego nie zmienimy. Widziałam party organizowane przez jednych i drugich. Z efektami skrajnie różnymi czasami. I to na korzyść tych, którzy mają to wykształcenie niekoniecznie na wysokim poziomie. Inteligencję można mieć wrodzoną i wyuczoną. Można tez nie mieć żadnej. Być człowiekiem prostym, to nie wstyd. Być prostakiem, to owszem. Emocje na bok. Zastanowić się trzeba nad wpisem, zanim pójdzie w eter. Bo te wpisy konsultantów czytają też osoby spoza firmy. I na tej podstawie oceniają konsultantów. Jak komuś się trafi konsultantka, do której będzie miał zastrzeżenia, to pójdzie do innej. A tak, psujemy "robotę" wszystkim. Co nie znaczy, że "góra" nam nie psuje roboty. Z wyjątkiem tej aktywności w tym tygodniu, dla mnie oferta też jest kiepska. I produktowo i cenowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe gusto - ktoś napisał, że jest gorszej jakości. Z uwagi na co? Napiszcie dziewczyny o zastrzeżeniach konkretnie. Bo warto byłoby wiedzieć. Osobiście mam "starą" wersję gusto miękkiego, więc chciałabym wiedzieć więcej o tej nowej. Natomiast proponuję poszukać środowiska pszczelarzy lub osób, które używają dużo miodu. Trafiłam na party przy poprzedniej jego promocji na takich ludzi. Nooooo... kilkadziesiąt kompletów. Zupełnie przypadkiem, bo nawet nie wiedziałam, że tacy ludzie będą na party. Jedno "party" a reszta na telefon. Miesiąc z zamówieniami miałam "z górki". Do tej pory nikt z kupujących zastrzeżeń do pojemnika nie zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co teraz jest w promocji wyglada jak szklane i jest piekne to turkusowe jest matowe i wyglada jak marketowy plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego wykorzystujecie cud kuchenny?bo do gotowania makaronu czy ryżu odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to całkowicie przereklamowane naczynie. Tak naprawdę nadaje się do tylko do rozmrażania. Gotowanie typu zalanie wrzątkiem i czekanie jest wielkim nadużyciem. Jedynie nazwa "cud" jest adekwatna, bo cudem chyba jest dośc spora sprzedaż też naczynia. Przynajmniej teraz. W mojej dystrybucji nawet dystrybutorka uśmiecha się, kiedy ktoś pyta o zalety tego naczynia... Owszem, można na siłę do czegoś go wykorzystać, ale moim zdaniem, to przerost formy nad treścią. Kiedyś robiła się na party zupki z serka topionego, ale w naszej grupie nikt nie chciał tego nawet próbować więc od kilku lat tego nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie jestem fanem cudu. Mam używam, ale da się bez tego życia. Nie lubię go sprzedawać, bo po prostu nie jestem do niego przekonana. Jednak na pokazie miesiąc temu gospodyni wyciągnęła swój cud kuchenny i zaczęła się nim zachwycać. Od razu miałam 7 zamówień. Wczoraj dostarczyłam i juz dzisiaj miałam kilka smsow od zadowolonych klientek. Sama do końca tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cud kuchenny używam do : -rozmrażania(krew z mięsa ścieka do miski i wszystko jest przykryte. -do gotowania piersi z kurczaka,z undyka(szczególnie jak się odchudzam lub robię sałatki lub nie mam już wolnych palników , -do gotowania brokułów(ścinam różyczki i zalewam gotującą wodą), -do gotowania kaszy:gryczanej(gryczana jest sypka i smaczna),bulgar,kus-kus,ryżu Uncle Benz, -do gotowania ryby(jest pyszna) -do gotowania składników na sałatkę(np.pierś,ogórek świeży w kostkę)zalać,po 30 min odcedzić,dodać kukurydzę ,posiekany koper i sos czosnkowy:jogurt+2 łyżki majonezu+1 łyżeczka cukru+sól,pieprz+2ząbki czasnku), -do gotowania kompotu, -do gotowania barszczu, -do utrzymywania ciepła np.zdejmuję z grilla kaszankę,czy mięsko,przekładam do cudu i jest ciepłe ok.1 1/2godz. -zupy też gotuję,ale rzadko. -do zagrzewania np.do pracy bierzemy pierogi ,nie mamy kuchni,gotuję wodę w czajniku i zalewam pierogi,kluski. -dziecku możemy zostawić gorący obiad jak wraca za godzinkę-2. Warto się nauczyć jak już mamy ten produkt w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam cud i jestem bardzo zadowolona. Do wypowiedzi powyższej tylko dodam, że gotowanie w nim zup w lecie jest super. Każdą pomidorową. pieczarkową itd. Siedzę sobie na tarasie, a zupka się gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×