Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Myndzia
Ja np poluję na chlebak, rozdrabniacz, kilka rzeczy z neo, pojemniki do mrożenia. Z czasem pewnie i tak wszystko kupię, ale gdyby było taniej, to prawdopodobnie zakupiłabym je szybciej. A ta maselniczka będzie pewnie będzie w podziękowaniu dla gosci przy jakiejś określonej sprzedaży na osobę? Tak było np. niedawno z cheesmart. Ten mały był za 16,90 chyba, ale przy sprzedaży 200 zł. Kto zamówił za 200, mógł zakupić cheesmart w promocji. Inaczej nie było promocji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu zamówiłam maselniczka dla klientki, ale będzie wsciekła, jak zobaczy za ile stoi w nowym katalogu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Właśnie tak trochę bez sensu, że nie ma wcześniej przecieków, co będzie w kolejnej ulotce. Dla Tupper to fajnie, bo nikt nie wie co będzie, więc klient łapie co jest. Np. w Avon już wcześniej można znaleźć na necie następny katalog. I to jest dobre dla klienta, bo widzi, czy poczekać chwilę i kupić coś w lepszej cenie. Ale takie mają techniki i pewnie nasze marudzenie nic nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaKowlik
Witam, Mam trochę inne pytanie. Czy może mi ktoś odpowiedzieć wiążąco, jaki jest okres gwarancji na naczynia z serii KKSK? W szczególności chodzi mi o patelnię teflonową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa54
GWARANCJA NA NACZYNIA KKSK TO 30 LAT , NA POWLOKE TEFLONOWA- 3 LATA. OCZYWISCIE KUPIONA U KONSULTANTA A NIE NA INTERNECIE,GDZIE WOGOLE NIE MA NA NIC GWARANCJI. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaKowlik
Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety, potwierdziła Pani to, co mi powiedzieli w dystrybucji. Problem polega na tym, że tego typu naczynie, kiedy ma zniszczoną powłokę, jest w zasadzie do wyrzucenia. Gwarancja 30 lat nie ma zatem żadnego znaczenia. Ja dostałam taką patelnię w jednym z konkursów i niestety, minęły 3 lata i powłoka jest dość można zniszczona. Liczyłam na gwarancję 30 letnią bo tak te produkty są reklamowane ale niestety....Trzeba kupić tefala. Powłoka wytrzymuje tyle samo a cena jest 20 razy niższa. Nie stać mnie na tupperware. A skoro wspomniała Pani o zakupach przez internet, to zwracam uwagę, że chociażby na allegro coraz częściej można kupić produkty znacznie taniej niż od konsultantów i z pełną gwarancją (drukiem zakupu). Kupiłam tak micro-maxa za 150 zł. Pękła mi miska na wodę i wymieniono mi ją bez problemów. Trzeba zatem się pytać każdego sprzedającego, czy daje dokument sprzedaży czy też nie i wtedy podejmować decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdy kowalik
nam nie wolno sprzewdawać na allegro- tak mamy skonstruowaną umowę, jeśli ktoś tak robi to robi to nielegalnie i prędzej czy później zostanie z tupper wykluczony a więc na nic ten druk. Sama osobiście zdemaskowałam kilku nieuczciwych konsultantów:). Co do teflonu - nie mam patelni z tupper ale miałam z tefala- po roku do śmicie. Obecnie zakupiłam ceramiczną a wczęśniej miałam no name z tzw. plastrami miodu i bardzo dobrze się spisywała przez ostanie 4 lata. Generalnie teflon nie należy do zbyt trwałych- żadnej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaKowlik
Co do patelni i teflonu, to całkowicie się z Tobą zgadzam. I dlatego uważam, że kupowanie takiej powłoki w tupper jest po prostu nierozsądne ekonomicznie. Bo każda inna patelnia o podobnej trwałości powłoki będzie wiele, wiele razy tańsza. Stąd też ceny tupper rzędu 999 zł uważam za wzięte z kosmosu. Nie wiem, jak są konstruowane umowy ale kupiłam z formularzem zakupu micro-maxa i już go reklamowałam. Nikt w dystrybucji mi tego druku nie podważył. Co więcej - nazwisko konsultantki na formularzu było identyczne ze sprzedawcą na allegro. Nawet teraz są wystawione aukcje z cenami katalogowymi i informacją o gwarancji w opisie aukcji. Niestety, kombinowanie pojawia się wtedy, kiedy ceny zakupu w oficjalnej dystrybucji są makabrycznie wysokie. Przecież nawet na tym forum można przeczytać, że ludzie czekają na każdą możliwą promocję, aby coś kupić w miarę rozsądnych cenach. Niestety, takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick777
Wszystcy wiedzą i sprzedają po co ta sciema.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick777
Na stronie allegro jest 100-tki konsultantów , którzy sprzedają z gwarancja a nie są to jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick777
Sama pare razy kupowałam na allegro tuper z gwarancją i podobnie jak poprzedniczka reklamowałam- pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
sprzedają pod pseudonimem i lokalizacja- internet.Robią to bo jeszcze nie wpadli.Ktoś narzekal że nagrody za sprzedaż słabe i nie z TUPPERWARE. Łatwo domyśleć się że jest to zabieg celowy uderzajacy właśnie w allegro. Kto jest w temacie wie o co chodzi. A do koleżanki wyżej -to nie dystrybucja ustała ceny.Generalnie radzę allegro się nie przejmować bo sprzedaż naszych produktów jest tam znikoma a będzie jeszcze mniejsza w związku ze zmianami które wciąż nowa dyrekcja wprowadza.pozdrawiam -menager z północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Managera
No to niezła jest polityka w tupperware skoro chcąc ukarać "marginalną" część runku, kara się wszystkich konsultantów kiepskimi nagrodami za sprzedać. Bardzo mądra decyzja zarządcza ! Tak sobie myślę, że allegro to niezła promocja dla tej firmy. Gdyby nie allegro, wiele osób nawet by nie wiedziało i na pewno by nie używało tych naczyń. Przecież jest oczywiste, że ludzie kupują na allegro nie dlatego, że wolą kupować poprzez internet ale dlatego, że ceny katalogowe są niedostępne dla wielu. Często jest to więc alternatywa: albo kupię na allegro albo nie kupię wcale. A skoro i tak wszystko idzie z Tupperware Polska, to podejrzewam, że każda sprzedaż ich interesuje. W końcu to tylko biznes a nie rodzina. Rozumiem tępienie i próbę dyskredytowania zakupów na allegro bo pieniążki uciekają z kieszeni konsultantek. Ale przecież na allegro nie sprzedaje się towary kradzione czy nielegalne. Są sprzedawane przez ludzi, którym wystarczy po prostu niższa marża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej to
niestety nie wiesz nic o tupper.-od wysokości marży zaczynając po cenach katalogowych kończąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIck80
Jestem tego samego zdania co "do menadzera". Dlaczego w tupper tak byle jak traktuja swoich konsultantów i jeszcze tym się chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa oferta
Czy ktoś ma dostęp do nowej oferty promocyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa oferta
Wiem ze dzbanek 2 l bedzie po 24 zł przy sprzedaży 600 z, maselniczka jako podziekowanie 9,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa oferta
Super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa oferta
Trzeba będzie zapolować na allegro np. na maselniczkę. Tam pewnie nie będzie warunków typu "przy sprzedaży za...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
maselniczka dla każdego obecnego na pokazie - nawet jeśli nic nie kupi. \na allegro będą 2x drożej sieroto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
O, to maselniczka jest w dobrej cenie. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co cmm
Niezgadzanie się z kimś, to sprawa naturalna ale obrażanie, to po prostu brak kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenancjusz
Coś ucichło w temacie, żadnych wiadomości na temat nowej gazetki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
No z pewnością lepiej niż w ostatnich tygodniach. Maselniczka super, tylko czy można kupić np. 10 maselniczek i nic poza tym. Bo na pewno klientki będą nią zainteresowane, ale czy będą chciały coś więcej kupić... Ja sama bym się skusiła, ale już mam (za 30 zł). Ale cóż, czasem się wychodzi lepiej, czasem gorzej. Czyto prawda, że w tym tygodniu od cen katalogowych jest 8% upustu z okazji dnia kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zapowiedziałam znajomej konsultantce, że przyjdę z mężem i rodzina na krótki pokaz ale od razu ją uprzedzam, że weźmiemy tylko maselniczki, to się bardzo wkurzyła. Od razu mi powiedziała, że jak każdy będzie tak myślał jak ja, to gospodyni dostanie tylko poławiacz do jajek. Z tym prezentem za 1 zł to już przegięli :-). Poza tym, przynajmniej dla mnie, w tej ofercie nic nie ma. Dużo z tych rzeczy mam a teraz poluję na ultra pro. Może więc następnym razem coś upoluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Ultra były w promocji jakoś na początku roku, bo ja wtedy zakupiłam. Pewnie nie prędko się pojawi kolejna okazja. A jaki Cię interesuje? I w jakiej cenie? Można by coś wymyśleć, w końcu na tym forum jesteśmy jak jedna rodzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick7
Mam pytanie. jestem nowa konsultantką. Jak jest konkurs na aktywnośc w tygodniach 10-13/2012, zakupie coś w 13 tygodnoiu w niedziele i spełnie warunki np. kupie za 400 zł to czy mi przysługuje nagroda? Kolezanka mi powiedzaila ze dotyczy to nie okresu w którym robilismy prezentacje tylko kiedy dostaniemy fakture, nie wiem czy ma racje? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
Tak, Ty masz rację nick7. Otrzymasz miskę allegra cocos chyba 2,5 litra. Konkurs na aktywność jest taki sam przez 4 tygodnie. Liczą się aktywne tygodnie w danym okresie rozliczeniowym. Może koleżanka o tym nie wie. Nie ma już programu co tydzeń inna aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×