Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

wymiary nowa fala szarlotka to średnice 30,7cm x 8,3 cm wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary nowa fala szarlotka to średnice 30,7cm x 8,3 cm wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadro jumbo
Witam,jestem konsultantką , poszukuję wiadra jumbo .proszę o kontakt aska7310@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie u siebie prezentracje
za 2 dni i mam pytanie co teraz jest ciekawego w promocji !? dziewczyny mi suszą głowe bo wiadomo lepiej sie wczesniej zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie u siebie prezentracje
hej no ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenancjusz
no ...... hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumbo proszę
Chcę kupić wiadro jumbo aska7310@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam chlebak i gdy otwieram go to bucha ze środka bardzo ciepłe powietrze, czy to tak ma być i czy mi się pieczywo nie będzie psuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa98
a jeśli mam prezentację za 600 to dzbanek za 29,90 każdy może wziąć, bez ograniczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
bez ograniczeń, przy minimum 3 można dokupić kubeczki taniej o 10zł za komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie u siebie prezentracje
ooo dzięki !:) a maselniczki tez są w promocji tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
konsultantki proszę napiszcie mi czy macie kłopot z zamówianiem maselniczek? U nas była mowa że każdy obecny na pokazie moze kupić a przy odbiorze zamówień okazało się, że są one wydzielane i redukowane i co ja powiem moim klientkom, jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupper fun
Bardzo prosze o wyjasnienie zasad wymiany punktow z Pucharu Gospodyn. Czy mozna otrzymac Podziekowanie Gospodyni I wykorzystac punkty dodatkowo? Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do CMM Uczestniczyłam ostatnio w prezentacji razem z 6 innymi osobami. Okazało się, że wszystkie osoby przyszły tylko po to, aby kupić maselniczki. Konsultanta się dosłownie wściekła ale wczoraj napisała mi SMSA, że może dostarczyć tylko 2 maselniczki (na 7 osób). Teraz to jak się wściekłam bo poczułam się po prostu oszukana. Napisałam już do tupperware Polska. Początkowo myślałam, że to jej zła wola, ale po Twoim poście zaczynam się zastanawiać, czy rzeczywiście nie ma tutaj ograniczeń narzuconych "z góry". Ale z drugiej strony, zasady były i są opisane w ulotce, więc oczekuję, że firma się z tego wywiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklarnia
Kupiłam dużą okrągłą szklarnię i wczoraj włożyłam do niej sałatę. Zgodnie z opisem, jedna dziura jest zamknięta a druga otwarta. Dzisiaj otworzyłam pokrywkę i sałata jest dosłownie "ugotowana" i zwiędnięta. Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
okrągłą szklarnie? nie znam, z tego co wiem sa tylko prostokątne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
przepraszam, są takie modele sprzed 15lat, ale dlaczego się sparzyła? mi się w zwykłej misce Nowa Fala nawet trzyma, a w szklarni to zawsze z 2tyg. wytrzymuje. wczoraj zużyłam miesięczną pekińską ze szklarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już padł temat spiżarni, to mam pytanie, czy można dokupić brakującą białą "zatyczkę/ koreczek"? Gdzieś mi jedna wypadła i teraz nie mogę znaleźć. No chyba, że można wtedy reklamować całą spiżarnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
wentyl moza zamowic u kazdej konsultantki, koszt 5zł, wlicza sie do party, numer produktu 20100100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znam tylko prostokątne szklarnie ostatnio pieczarki wytrzymały dobre trzy tygodnie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do Pani która była zainteresowana kupnem Ultra Pro. Proszę o kontakt na mail yvonne1984@op.pl. Proszę również o kontakt osoby z województwa pomorskiego zainteresowane ofertą. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w wyborze produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa98
a co jest teraz za aktywność (chodzi mi o zamówienia złożone do dzisiaj)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie mozna kupic
teraz świeżego balonu !>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
można kupić w częściach serwisowych świeży balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeży balon
można teraz kupić nowy na allegro za 20,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie u siebie prezentracje
:) :) suuper sie udało wszystko !Prezentacja poszła b.dobrze dziewczyny kupiły za 1000 zł wiec mam swietne prezenty w zestawie a jeszcze babeczka dodała mi pare drobiazgów od siebie :) ciesze sie z silikonowego króla i sita ::::: to juz 3 prezentacja u mnie w domu ,:P koleżanki moze tez by chciały ale to nie chce sie u siebie w domu robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_D2012
To super, ze u Pani poszło wszystko fajnie. Ja wciąż szukam osób, które zdecydowałyby się na zostanie Gospodyniami. Jak narazie nie znalazłam chętnych... A przecież będąc Gospodynią dostaje się super prezenty, ale nawet pomijając to troche mnie dziwi, że ludzie z czystej ciekawości się tym nie zainteresują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dotyczące rozdrabniacza (wersja na sznurek). Coraz częściej mi się zacina (nie wciąga sznurka lub blokuje jego wysuwanie się). Czy tą pokrywkę można rozebrać i coś w środku naprawić czy raczej jest to nierozbieralne i jedyną opcją jest wymiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_D2012
Mi sie wydaje że lepiej niekombinowac, tylko wymienić:) bo jak się pokombinuje to już się nie wymieni w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×