Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość mama mani :)
Po probie ugotowania ryzu zwatpilam w cud kuchenny. Najbardziej zalezy mi na gotowaniu w cudzie uwielbianych przez meza brokulow. Jesli moge to prosze o dokladna instrukcje :D z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Brokuly najczęściej gotuje z filetem z kurczaka i łącze sosem czosnkowo-ziołowym. Brokuł dziele na małe "różyczki" układam na sicie, dodaje kostki rosołowe i zalewm wrzątkiem na 35 min lub gotowym wrzącym bulionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
co do ryżu, kasz i makaronu to trzeba testować ponieważ np. makaron bez jajek "rozpadnie " się w cudzie.Zapytam tylko w jaki sposób nabyłaś cud kuchenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Malwiny
Myślę, że wszyscy mają produkty pochodzące z Tupperware. Nie zawsze były nabywane na pokazach ale tak czy siak, pochodzą z legalnego źródła. A dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Pytałam ponieważ mam wrażenie, że nie dostałaś odpowedniego wsparcia od konsultantki. Nie ważne, jeżeli masz problem to chętnie pomogę a jeżeli mieszkasz gdzieś w okolicy Wawki mogę dojechać i coś podrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
A wiec zazwyczaj ogladam oferte na internetowej str tupperware a nastepnie dzwonie do konsultantki z sasiedniego miasta I zamawiam. Na pokazie bylam raz,nie mam warunkow na zorganizowanie party u siebie. W mojej miejscowosci nie ma konsultantek wiec tak sobie radze :) pytanie odnosnie brokulow-zalewac wode tylko pod sito cudu kuchennego czy przykryc cale warzywa? Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
W cudzie można ugotować tylko i wyłącznie jeśli zalejemy wrzącą wodą po samą krawędź górną wody, tj. 1cm od góry zostawiamy nie zalany. Widocznie nie pytasz o szczegóły swoją konsultantkę, a może Ci mówiła ale zapomniałaś. Kup sobie książeczkę z przepisami do cudu, tam jest dokładna instrukcja jak się gotuje. Książeczka kosztuje tylko 5,90zł, a dowiesz sie jak gotować ryż, makaron czy inne produkty. Jak się stosuje do wskazówek to można sobie ułatwić gotowanie, a cud nie będzie knotem. Można przechowywać grzyby świeże, ponad tydzień, rozmrażać i wykożystywać do wielu innych celów. Pozdrawiam mamę mani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Dziekuje Honiu :). Wlasnie do rozmrazania uzywam cudu kuchennego. Trzeba koniecznie umowic party I dowiedziec sie wiecej :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlceprzepisy
Uwielbiam produkty Tupperware. Od jaiegoś czasu prowadzę bloga. Zapraszam wszystkie miłośniczki Tupperware. Pozdrawiam graszka www.siedlceprzepisy.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlceprzepisy
www.siedlceprzepisy.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_Kulesza
Mam problem z reklamacją szefa kuchni. Otóż, włożyłam za dużo selera i niestety, przy próbie rozdrobnienie, coś porządnie trzasnęło i rozdrabnianie się skończyło. Chciałam wymienić "szefa" na gwarancji i konsultantka zabrała go do dystrybucji po czym zadzwoniła do mnie z informacją, że dystrybucja odmówiła reklamacji bo "uszkodzenie nastąpiło w wyniku obsługi niezgodnej z instrukcją". Czy ja coś jeszcze mogę z tym zrobić? Z waszych postów czytałem, że dystrybucja wymienia każdy uszkodzony sprzęt bez względu w jaki sposób powstało uszkodzenie a tutaj mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie ta dystrybucja ale ja w nasze dystrybucji w Łodzi jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z reklamacjami a pokrywy od szefa kuchni reklamowałem już dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Dla kochających UltraPro od poniedziałku rusza promocja na małe 2l+pokrywa 800ml w kolorze zielonym! Cena zestawu 246,90 Zachęcam do robienia party i zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaMak
Niestety, cena 250 zł za malutkie naczynie jest chyba wzięta z kosmosu. Polecam naczynia ceramiczne za 30% tej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiadomo coś, czy jest/będzie dostępna wersja ultra pro zielona ale o pojemności 3,5 l ? Naczynie 2 l jest trochę małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Nie mam jeszcze informacji na ten temat, ale myślę, że pojawi się w niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Tupperware Warszawa
Ceramiczne naczynia jak upadną na kafle to nie ma co zbierać i kafle też zostają uszkodzone z UltraPro tego nie ma. Lepiej się myje bo nie zapieka się garnek tylko to co w garnku i nie przywiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Czy moglabym prosic o skan/zdjecie ulotki obowiazujacej od poniedzialku? Na stronie tupperware pojawi sie dopiero w srode :( a nie moge sie juz doczekac :) mail: mamamani@interia.pl dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci mailem 10 sekund temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Dziekuje Elu K! Jestes niesamowita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
A ja chciałabym się nieśmiało przypomnieć w sprawie przepisów na jednogarnkowe potrawy z ryżowego garnuszka. Mogę prosić o przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Kkjolka musisz byc cierpliwa bo weekend majowy I niewielki ruch na forum :) ja niestety nie pomoge z przepisami bo jeszcze ryzowego garnusszka nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
ja jestem cierpliwa. Wątek przepisów na garnuszek ryżowy pojawił się chyba z 2 tyg. temu. Tylko się przypominam. Zresztą czekają na to i inne kobietki. A jakie masz fajne przepisy? Ja już na forum pare podałam. Zapraszam do skorzystania. Sprawdzone i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Z przepisow tupperware posiadam tylko te z ksiazeczek dostepnych w katalogu :( jednak mam kolekcje przepisow z roznych zrodel I oczywiscie przygotowuje je z uzyciem naczyn tupperware :D najbardziek lubie piec :) nooooo i robic szybkie salatki. Podam Ci przepis na "ulubienice" :D mojego meza: 1 brokul, ser feta, garsc migdalow, ok 3 lyzek majonezu I 3 lyzek jogurtu sol pieprz zabek czosnku - brokuly (mozna przygotowac w cudzie :) ) wrzucic na zagotowana wode, pogotowac ok 5 min (nie rozgotuj), feta w kostke (nie musi byc caly kartonik) migdaly uprazyc na zloto na suchej patelni, z majo, jogurtu, czosnku I przypraw zrob sos, wymieszaj delikatnie brokuly z feta polej sosem I posyp migdalami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Z sola ostroznie bo wiadomo ze feta jest slona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuppermaniaczka
Do Pani siedlce przepisy :) Może Pani zna jakies przepisy do ryżowego garnuszka,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem konsultantką Tupperware w Łodzi. Chętnie pomogę wszystkim zainteresowanym naszymi produktami z Łodzi i okolic. Jeśli ktoś poszukuje zaufanej i przyjaznej konsultantki to proszę o kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylvi77
bardzo proszę pani Sylwio o przesyłanie do mnie ulotek z promocjami, nie bardzo wiem co ile one wychodzą? interesuje mnie kilka produktów mój mail pasiaki87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylvi77
Proszę o wysyłanie ulotek z promocjami na maila, interesuje mnie kilka produktów. Mój mail pasiaki87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Czy jest jakas dodatkowa ulotka na maj z okazji zblizajacego sie Dnia Dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×