Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

mini shaker, pomidor, śniadaniówka Wenecja to są pewniaki reszta nie wiadomo co będzie a łącznie ma być 8 rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Czy ktos uzywal mini dekorator-rekaw? Zamierzalam kupic dekorator finezja,jednak dekortor z obecnej promocji wydaje sie byc wygodniejszy w uzyciu (myciu) niz finezja. Dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Ja wolę rękaw i ma większą pojemność niż finezja ale to kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Noże KKSK są rewelacyjne zwłaszcza ten do pomidora, friskas się nie umywa. Mam noże Uniwersal , KKSK oraz FRISKAS. W porównaniu nóż FRISKAS a seria Uniwersal to wygrywa FRAISKAS ponieważ są porównywalne ale cena korzystniejsza dla FRISKAS , natomiast KKSK wygrywa zdecydowanie. Jak mam do wyboru wybieram KKSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaWajda
Friskas to chyba karma dla kota :-). pewnie chodzi o fiskars. Jeżeli porównujemy, to porównujmy podobną półkę, także cenową. Typowa serai fiskrasa FF (functional form) jest tańsza niż seria universal i zdecydowanie lepsza. Proponuję porównać rodzaj stali dla obu noży. A porównywanie serii KKSK do fiskarsa FF jest po prostu nieuczciwe bo skoro tak, to porównujmy KSKK do serii Form Pro lub Solid. I wtedy znowu się okaże, że fiskars jest wykonywany z lepszej oryginalnej fińskiej stali i dodatkowo jest znacznie tańszy niż KSKK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 34
Zgadzam się z powyższą opinią Doroty. Nie wiem, ale podejrzewam, że Pani Emilia jest konsultantką i dlatego odpowiednio dobiera "fakty", aby wyszło, że tupperware to ma wszystko najlepsze na świecie, w tym noże i garnki dyskutowane na ostatnich stronach. Niestety, Pani Emilio, ale traci Pani w taki sposób wiarygodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Drogie Panie dlaczego zawsze pada podsumowanie, że jeśli się komuś podoba i ma odwagę napisać o tym stwierdzenie " jest na pewno Pani konsultantką". Rozumiem, iż to forum jest tylko dla nie konsultantów bo jak się pracuje w Taperze to już grzech. Ja mam odwagę wyrażać swą opinię tak jak Emilia, a skoro dla niej noże te a nie inne są super, to uważam, że trzeba to uszanować. Każdy ma prawo chwalić to co mu pasuje, krytykowanie kogoś tylko ze względu na inny gust, to jest nie fer. Firmy się prześcigają aby zdobyć klienta, a my Polacy jak zwykle skaczemy sobie do gardeł, no i oczywiście tylko potrafimy narzekać oraz krytykować. Jeśli coś mam nie pasuje to po to jest to forum ale nie po to aby szufladkować ludzi według wykonywanej pracy, bo to jest nie fer. Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie się ktoś kto podobnie myśli. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Przecież napisałam , że noże Fiskars ( wcześniej z rozpędu napisałam błędną nazwę sorry , ale wiadomo było o co chodzi) wygrywają z nożami Uniwersal , na ich korzyść przemawia zdecydowanie cena , bo jakość jest podobna , ale jak mam do wyboru KKSK to wybieram KKSK. Więc nie wiem o co ten szum , że jestem konsultantką. Nikogo nie namawiam do zakupu noży, stronę wcześniej robiłam antyreklamę dla termosu, nad którym wszyscy się roztkliwiają że taki super, a mimo że jestem konsultantką to mam inne zdanie. Uderzanie w moją wiarygodność to raczej zagrywka poniżej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia 34
Pytanie jest takie, czy wszystkie te wypowiedzi traktujemy jako subiektywne opinie czy też posługujemy się faktami i argumentami. Jeżeli subiektywnie poodchodzi do tematu na zasadzie "lepsze jest to, co mi się bardziej podoba lub jestem z tym jakoś związana emocjonalnie", to ok. To całkowicie wycofuję się ze swojej powyższej wypowiedzi. Ale jeżeli chcemy się trzymać faktów, to stwierdzenie, że noże KKSK są zdecydowanie lepsze niż np. Fiskars Solid jest po prostu nieprawdą. I tutaj, jeżeli ktoś chce, mogę przytoczyć nie odczucia, ale czyste fakty, które są brane pod uwagę przy ocenie noża, jego ostrza, wyważenia, stosunku wagi rękojeści do ostrza. Nawet okaże się, że stal Fiskars Solid jest lepsza (twardsza) niż KKSK. To jest fakt a nie opinia. O tym można przeczytać w internecie. Ale ok. Jeżeli Panie konsultantki poczuły się dotknięte tym, że ktoś nie zgadza się z ich opiniami i profanuje tupperware, to bardzo przepraszam i obiecuję, że więcej nie będę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Zuziu dziwię się, że wierzysz w to co jest lepsze według opinii na internecie, bo nie zawsze są obiektywne, a czasem wręcz krzywdzące. Trzeba wypróbować daną rzecz u siebie aby mieć pewność. To, że jestem konsultantką nie ma tu nic do rzeczy, nie sprzedaję nic przez internet z Tapera, nie reklamuję, że mam coś do sprzedania, choć zdarzają się tacy co robią tutaj sobie reklamę. Jeśli umiem to odpowiadam na zadane pytania, a jednak moja opinia w twych oczach jest gorsza tylko ze względu na to, że jestem konsultantkom i oczywiście muszę chwalić bo... , nie rozumiem takiego stwierdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecik77
Pani ZUZIU 34 chyba Pani pomyliła strony!!!!! To nie jes forum o Fiskarst. A skąd ta podejrzliwość ze kotos jest konsultantem, a może Pani jest konsultantką Fiskars .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy tutaj pitu pitu jakie to złe wypowiedzi że to nie forum Fiskarsa i takie tam dyrdymały niech tam sobie każdy ma noże jakie chce jestem konsultantem i mam nóż ten śmieszny szefa kuchni w tym fioletowym etui i jest do du....y bo naostrzyć go na tej super tapermyszce to zapomnijcie że będzie ostry i jeszcze jedno skoro noże TUPPERWARE są takie dobre to dlaczego nie zobaczymy ich u znanych kucharzy i po to jest to forum żeby dyskutować i porównywać A co z tym termosem w końcu jest super czy nie ,jest wart tych 170 zł czy nie ? pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię tupperware i co chce kupuję wszędzie są lepsze i gorsze rzeczy w każdej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietka_a
Witam Trafiłam na to forum przypadkowo, szukam przepisów do cudu kuchennego. Mój adres to elzbietka_a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Termos nie wart tych pieniędzy. W drogę się nie nadaje, bo ma wkład tłukący, a postawić na stole żeby nie latać do kuchni to mnie nie przekonuje: raz 1l to mała ilość , dwa taki sposób nadaje się poczęstunek przy szkoleniu a nie w domu. Co do używania noży przez znanych kucharzy. Ci znani z TV to raczej używają tego kto za reklamę lepiej zapłaci, zastanawiam się czy Pani Gesler używa tylko przyprawy PRYMAT, a Okrasa kupuje w Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informacje o termosie a co do noży to nie wiem jak KKSK się ma do reszty bo noże uniwersal to szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperka
Posiadam noże ze starszych kolekcji modern , katalogowe sprzed 5lat oraz KKSK . najlepsze są KKSK nóż do filetowania, precyzjny oraz noże santoku. Kolekcja modern bez szału podobnie jak seria uniwersal. A te z szarymi rączkami całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Jestem pod wrażeniem noża do pomidora KKSK , wszystkie inne noże jakie miałam do tej pory do pomidorów się umywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monna Warszawa
Witam, czy jest na forum jakaś konsultantka z Warszawy, a konkretnie z Mokotowa lub Ursynowa? Nie jestem konsultantką, ale klientką. Obecnie kupuję bezpośrednio z dystrybucji, ale to daleko i jestem mało mobilna. Zależy mi na zakupach z gwarancją, więc będę wdzięczna za informację i kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioda
witaj Monna,,,nie jestem w prawdzie z W-wy,ale z Opola) i z chęcią zaopatrzę Cię w produkty Tupperware wysyłkowo) mamj uż takie klientki,,,,Pozdrawiam mioda@interia.pl----to mój adres meilowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzunia_Brzeg
Chcę zdobyć podstawowe informacje o naczyniach micro cook (micronova). W katalogu jest cały czas microplus. Czy to są te same naczynia tylko pod innymi nazwami? Widziałam filmik i tam pokazują jak ugotować ziemniaki, jakieś mrożonki i coś, co przypominało ciasto czekoladowe. Czy można jednak w tym ugotować jakieś mięsko? Chodzi mi o pełny obiad a nie tylko składniki. I jeszcze jedno. Chciałabym mieć porównanie z tradycyjnym gotowaniem, proszę podajcie ile czasu przykładowo gotują się ziemniaki w mundurkach w takim naczyniu. Dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza michalik
A ja mam już tupperware micro cook 1,5l. Teraz szukam większą pojemność czyli 2,25 l. Jeżeli ktoś ma do sprzedaży, to proszę o kontakt eliza.michalik77@gmail.com. Niestety, nie ma tego w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyla
czy widziałyście ostatnią specjalną ofertę Ultra pro 3,5 i 2,5 co o niej sądzicie szczególnie o jej drugiej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Miałam już nie raz przyjemność gotować w mikro plusie, bo mikro nowa to są te sam naczynia tylko w nowszej wersji. Robiłam kurczaka w sosie aurora z książeczki Gotowanie na czasie, bardzo smakowało to danie gościom na party. Często robię też jabłka; jabłko przekrawam na 4 części, wykrawam gniazdo nasienne i gotuję ok 3-4 minut (można dodać 1 łyżkę wody ale nie koniecznie), 800w, zależy od rodzaju jabłka oraz wielkości, można posypać po ugotowaniu cukrem lub cynamonem lub jeść takie jak wyjmiemy, mi osobiście smakuje bez dodatków. Naczynia fajne, służą mi również do podgrzewania, bo nie mam odysei a z drugiej strony po co kupować kolejne naczynia,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ultra pro 3,5l 2,5l i pokrywa w cenie 334,70zł warto cały zestaw super naczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyla
powiedziano mi dziś że pierwsza propozycja promocji ultra pro zawiera 3,5l,2,0l i pokrywa zaś drugiej tzw. promocji zupełnie nie rozumiem jak coś za co należy zapłacić i to dużą kasę można nazwać gratisem?????? Ktoś się ostro zakałapućkał ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Tak to z promocjami bywa, że czasami trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwis_2010
DLA TYCH CO OCZEKUJĄ NA PROMOCJE NA GRUDZIEŃ . 1. MINI CHEESMART 2.MUSZELKA I MINI MUSZELKA 3.ESENCJA POJEMNIKI 4.DRYLOWNICA DO JABŁEK 5. EKO SKROBACZKA ( WEDŁUG MNIE NIE ZA BARDZO TRAFIONA ) CHOINKI MIKOŁAJKOWE ŚWIECZNIKI ZESTAW BAZYLI ŁOŚ FINEZJA DZBANEK WIEZA DEKOR UNIWERSLANY WIDELEC MATA SILIKONOWA CZYŚCIK ŚCIERECZKA DO KURZU KOBIETKI SZUKAJCIE MNIE NA ALLEGRO . POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia tupper
Witam,kto jedzie na party do Gdańska w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×