Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diablidar

żony,które nie wiedzą,że są zdradzane

Polecane posty

Gość znaczy się że co
??? a co mamy na to mówić czy sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanyee
A my na to - jak na lato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znam takie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
Pewnie uważają, ze ich to nie dotyczy. Zresztą żona zawsze dowiaduje się ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo ma maż któy jest zdradzany. Nagle dowiaduje się, że jej \"wieloletni przyjaciel\" świety nie jest jak i ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre nie wiedzą bo
są zajęte, zapatrzone w dziecko i nie dostrzegają (albo nie chcą) , co mąż wyprawia. Po za tym są różni faceci-jedni potrafią się świetnie kamuflować, po innych od razu widać,że coś kręcą na boku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kłamstwo ma krótkie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
Wiesz, są spryciarze co np. chodzą do agencji i praktycznie nie ma mozliwości wykrycia tego, albo np. zdradzają podczas wyjazdu czy szkolenia. Większa szansa na wykrycie, jeżeli jest to dłuższy romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rert ---> a ja się jednak powtórzę - prędzej czy później wyjdzie!!! No, chyba że kobieta nie chce widzieć i słyszeć pewnych rzeczy, bo tak jest jej wygodnie - to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo doskonale wie o wszystkim
tylko udaje ,żeby mężulek nie odszedł. Męczy się ale dla dobra(jakiego dobra??????) dziecka/dzieci jest z takim dupkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzą
Większość chyba nie wie bo dupki dobrze się kamuflują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_baba
Zgadzam się, że czasem kobieta wie, że jest zdradzana. Ale wie też, że nie ma dosć siły, by postawić mężowi warunki lub odejść, więc udaje, że niczego nie dostrzega. Faceci wcale nie kamuflują się tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiedziałam zanim
dowiedziałam się od innych ! zmienił się, bardziej dbał o siebie itp Każda kobieta to zauważy..............jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam takich ,co się świetnie kamuflują i trwa to latami ale jak popatrze na ich żony (całkiem ładne i otrzaskane kobiety,na poziomie) ,to się wcale nie dziwię bo takie ego z tych kobiet emanuje,że aż strach. Powody zdrady są przeróżne ale nigdy nie jest tak,że tylko jedna strona jest winna i nie powiedziałbym ,że on czy ona,jeśli zdradzają to są łachudrami.Po prostu jak kogoś uznaje się już za swoją własność,to trzeba umieć o tą własność zadbać.I tyle.Sam się zastanawiam czy właśnie tego nie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak jak facet zdradza to
wina żony, bo nie zadbała o niego. On natomiast nie musi dbać o żonę, bo i po co? Zawsze znajdzie się chętna na boku :o Zdradzajątylko ludzie slabi i tchórze, którzy nie potrafią rozmawiać, próbować coś zmienić w swoim związku itp Lepiej zdradzać, gdy jest źle-tak jest łatwiej. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
Ja też znam. Wydaje się, że są kochającymi ojcami, mężami. Ich żony nie mają powodu by podejrzewać zdradę, a oni teoretycznie nie mają powodu by zdradzać, a jednak to robią. Pytani odpowiadają, że kochają żone, ale jak jest okazja, to czemu nie? Zależy im na rodzinie i zrobią wszystko by nie dać się złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częściowo zgoda.Zdradzane są osoby (i kobiety i mężczyźni),które widzą tylko czubek swego nosa i właśnie nie potrafią rozmawiać.A czytaj uważnie,bo nie napisałem,że jak kobieta nie dba o faceta,to facet zdradza,tylko napisałem,że to dotyczy obu stron.Więc jeśli facet nie dba o swoją kobietę to nie dziwota,że może być zdradzany.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka po fachu
zgadzam sie!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyźbyś był takim zdradzającym
mężem? i zastanawiasz się , czy żonka się kapnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to ZDRADZAJĄCY MĄŻ LUB
ŻONA widzą tylko czubek swojego nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
Zdradzających można podzielić na dwie kategorie. 1. Ci idą na łatwiznę cos się nieukłada w związku, szukają pocieszenia 2. O nich można powiedzieć, że okazja czyni złodzieja i nie pomoże piękna żona, codzień sex, jak się zdarzy okazja, to jej nie przegapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Tobą rert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i też tak być,że on widzi koniec swojego fjuta,a ona koniec swojej cipki. Napisałem,że zastanawiam się nad zdradzaniem ale najpierw musi być opracowany perfidny plan właśnie po to żeby się nie dać złapać.Ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_baba
Za zdradę odpowiedzialność ponosi zawsze strona zdradzająca. Dziwne rzeczy piszecie z tym rozkładaniem się winy. Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i do rozwiązywania problemów Bozia dała nam rozum i język. Coś nie gra w związku, to trzeba o tym mówić. Nie pomaga. To można się rozstać. Nikt nie ma prawa upokarzać bliskiej osoby w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamstwo i tak wyjdzie na jaw
diabldiar :p może i uda ci się przez jakiś czas oszukiwać żonę ale wszystko do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara_baba -> a co jak druga strona nie chce rozmawiać bo uważa ,że mam być tak jak ona chce i nie ma dyskusji? Na wszystko masz odpowiedź i dobre rozwiązanie? To może sobie pogwarzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
To nie rozumiem dlaczego jesteś wtym związku. Dla mnie wszystko jest czarne albo białe. Zakładam, że nie jestem zdradzana i nie potrafiłabym komus zrobić takiego świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×