Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marika789

ciąża a wydzielina z pochwy

Polecane posty

Gość Jak mnie wkurzaja
Te malolaty co sie bzykaja bezmyslnie z obawa o ciaze a niedaj Boze jakas 'wpadnie' i dopiero jaka 'zalamana cale zycie jej sie wali'. Zycie to sie wali tym kobietom, ktore maja problem z zajsciem!!! Zrozumcie to gowniary!! Dziecko to dar i prawdziwe szczescie!! Szkoda tylko jaka natura jest niesprawiedliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc26
Witam dziewczyny,mam pytanko poniewaz okres spóznia mi sie juz dwa tyg.zawsze był regularny co 28dni.robiłam test i negatywny,boli mnie brzuch,piersi.miałam białą wydzielinę z poczwy a teraz zauważyłam troszke krwi w moczu, a wkłdki są suche..czy to moze być ciąża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby ustalić czy to ciąża, zrób badanie beta hcg z krwi - już po tygodniowej ciąży pojawi się wynik pozytywny. ból brzucha przy ewentualnej tak wczesnej ciąży nie powinien się w ogóle pojawić. przy ciąży pozamacicznej mogą być objawy bólu brzucha. Trzeba ustalić czy to ciąża, a potem zrobić usg. Może jesteś podziębiona i bolą Cie jajniki i stąd trochę krwi w moczu. Myślę, że Twoje wątpliwości może rozwiać tylko lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
w czw pójdę dopiero do gin.a byłam 3dni po tym jak juz mi sie spóźnił okres i lek.powiedział ze mam jeszcze poczekać,że jest za wcześnie a jajniki były tylko powiększone..ale już sie denerwuje bo chciałabym być w ciąży!!wcześniej brałam tabletki anty.od początku r.odstawiłam i okres był normalnie a teraz w marcu nic;/ miała tak któraś z was może i była w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pisze z dość specyficznym zapytaniem, ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting, doszło do wytrysku jedynie na prześcieradło, które od razu zdjęliśmy, robił mi jednak bardzo mocno palcówke, kiedy skończyliśmy czułam tam dyskomfort, tego samego dnia poszłam do łazienki i zobaczyłam ze wydobywa się z mnie przezroczysty( z domieszką białego) śluz przypominający spermę, wyleciał ze mnie dwa razy tego dnia, poza tym mam po tym zdarzeniu problemy z oddawaniem moczu, piecze mnie i szczypie, wydarzyło się to wczoraj, uprzejmie proszę wiec o szybka odpowiedz, bo jeżeli ten śluz to oznaka zapłodnienia, mam czas wziąć tabletkę wczesnoporonna, ponieważ narazie dzieci nie planuję, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Oj, dziewuchy, dziewuchy...Będzie krótki wykład z biologii.Za kobiecy cykl odpowiadają głównie 2 hormony.Estrogen i progesteron.Na początku cyklu, tj.w czasie okresu i tuż po nim obydwu jest mało, więc albo nie ma żadnej wydzieliny (sucho) albo jest biała i gęsta.W miarę jak przybywa estrogenu robi się coraz bardziej wilgotno, a wydzielina jest ciągnąca się i przezroczysta.Może też przypominać galaretkę i mieć domieszkę krwi.Wtedy jest największa szansa na ciążę.Ale uwaga, podobny śluz ciało kobiety wytwarza gdy jest ona podniecona, dlatego badanie przeprowadza się przed stosunkiem, nigdy w czasie albo tuż po.Kiedy okres płodności mija, wzrasta ilość progesteronu i śluz robi się znowu gęsty.Od 3 dnia takiego śluzu w ciążę się już nie zachodzi.W ciąży jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
I tak, przy pettingu szansa na ciążę istnieje, ale jest znacznie mniejsza, niż przy stosunku-pełnym lub przerywanym.Do zapłodnienia może dojść jedynie wtedy, gdy sperma zostanie przeniesiona (np.na palcu) w okolice narządów płciowych kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźnia mi się okres już ponad miesiąc test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni spóźnienia okresu, żółty mazisty śluz, od dziś jest go więcej, jest lepki ale nie ciągnie sie jak galaretka. Ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu z 13.09, nie sądzę, raczej zahamowanie owulacji.Robiłaś test 21 dni po stosunku, który podejrzewasz o "zajście"? Okres zawsze zależy od owulacji.Normalnie występuje 10-18 dni po niej.Ale dopóki owulacji jeszcze nie było, nie będzie i miesiączki.Na jej przesunięcie może wpływać np.choroba, dieta odchudzająca, stres, przemęczenie, zmiana rytmu snu, zaburzenia hormonalne (np.po odstawieniu pigułek).Dopiero gdyby okres nie pojawił się przez 3 miesiące, idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Soldierwomen.Żółty śluz też jest typowy dla fazy niepłodnej.Ja taki miałam po porodzie.Może się także zdarzyć w ciąży.ALE 3 dni "spóźnienia okresu" to żadne spóźnienie! Różnice do 7 dni zawsze mogą się zdarzyć, nawet przy regularnych cyklach.Odczekaj co najmniej 7 dni od terminu spodziewanej miesiączki i potem zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie dotyczące okresu .. w grudniu kochałam się ze swoim facetem ..potem normalnie dostałem okres ( w zesniej robilm test i wyszedł negatywny ...w styczniu nic so między nami nie wydarzyło a teraz spoznia mi się okres już tydzień ...czy to ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ost miesiaczke mialam 30stycznia. moje cykle sa dlugie, wiec nie wiem dokladnie kiedy mam owulacje. Staramy sie o dziecko .  Ost zauwazylam kulke sluzu byl bialy bardzo rozciagliwy wiec stwierdzilam,ze mam dni plodne i staralismy sie  Pozniej byl sluz wodnisty Trwal pare dni po czym na papirrze zobacyzlam mala niteczke krwi. pzniej pojawil sie sluz bialy lepki zasychajacy na bieliznie. Nastepnie minal ok tydzien i przy podcieraniu zauwzylam brazowy lekko rozciagliwy sluz było tego troszkę natomiast pozniej juz tylko delikatnie plamki-ciemny braz .. az do tej pory .. i nagle zobserwowalam bialy jak mleko sluz-jakby gaalareta i czuje ciagle "mokro" Co moze oznaczac ten sluz??? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×