Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marika789

ciąża a wydzielina z pochwy

Polecane posty

Gość kisiak.....
mam nadzieje ze to nie to i cierpliwie czekam na okres :):) ale fakt stresuję się ogromnie !!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakarola
jak masz stan zapalny to może ci się okres spóźniać, już pisałam wyżej że po konsystencji śluzu ani po jego kolorze nie stwierdzisz ciąży [ani lekarz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia....
Ja tak samo mam i nie wiem czasem czy to nie ciąża...kochalam się z chlopakiem duzo razy bez zabezpieczenia i teraz spóźnia mi sie okres już 4 tyg.do tego mam dużo białego nie klejącego sie śluzu i tak troche pobolewa mnie podbrzusze.kobitki czy to może być ciąża???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam podobne problemy, mianowicie strasznie bolą mnie jajniki, czuję, że mam powiększone piersi, które również pobolewają, a w dodatku już 4 dni spóźnia mi się okres. Kochałam się z narzeczonym, ale jak zawsze się zabezpieczyiliśmy i on doszedł na zewnątrz- zawsze tak robimy. Tym ostatnim razem podczas stosunku zauważyliśmy białą wydzielinę z pochwy. Nie wiem, co dokładnie myśleć, proszę o jakieś porady, gdyż wiem, że takie objawy mogą występować w ciąży, a na razie nie staramy się o dzidziusia. Wciąż o tym myślę, nie daje mi to spokoju, trochę boję się kupować testu- boję się tych dwóch kresek, dlatego najpierw chciałabym się czegoś dowiedzieć tutaj. Dodam, że zawsze mam takie objawy przed okresem- bolące piersi i jajniki, ale jajniki nigdy mnie aż tak nie bolały. Miesiączkę dostaję nieregularnie- zazwyczaj mój cykl trwa 21 dni- może to przez dużą ilość stresu. Bardzo proszę o jakiekolwiek porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotaa
Dobry wieczór, może i podobny temat istnieje, ale wole napisać tu, żeby się dowiedzieć konkretniej co Wy o tym myślicie, bo jak ktoś zada podobne pytanie jak ja to i tak nie dostaje odpowiedzi.. także przepraszam jakby co.. Chciałabym się dowiedzieć pewnej rzeczy, otóż zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne 8 stycznia czyli w pierwszy dzień miesiączki, brałam tabletki regularnie codziennie o tej samej godzinie, po 21 tabletce czyli ostatniej po 2-4 dniach dostawałam okresu z odstawienia i 8 dnia brałam następną tabletkę. Czyli wszystko tak jak powinno być. Teraz ostatnią tabletkę przyjęłam 25 marca i okres dostałam 29 marca okres trwał 4 dni mocnego krwawienia i 1 dzień plamienia, po tym czasie nie brałam już tabletek z powodu braku środków czyli pieniędzy. Czyli miesiąc przerwy. Okres powinnam dostać w święta czyli miedzy 23 a 26 kwietnia. Może przeżywam ale jest 27 kwietnia. 24 kwietnia czułam mrowienie na dole brzucha tak jakbym miała dostać okres delikatne kucie w podbrzuszu ale okresu jeszcze nie mam. Wydzielina jest rzadka, zostawia ślady na bieliźnie, czyli tak jak zawsze przed okresem. Tylko jest problem gdy nie brałam tabletek współżyłam ze swoim chłopakiem ze 3 razy bez innej metody anty, lecz chłopak nigdy nie miał wytrysku w środku. Chciałam jeszcze zauważyć, że przed braniem tabletek kochaliśmy się również bez jakiegokolwiek zabezpieczenia i w ciążę nie zaszłam (brałam tabletki ponieważ miałam bolesne i bardzo krwiste miesiączki po zaczęciu brania tabletek objawy zniknęły). Czy mogę być w ciąży ? Czy mam czekać na okres ? zrobić test ? Po dostaniu okresu chciałabym dalej brać tabletki. (moja siostra też przed okresem miała mrowienie, okresu nie dostała okazało się ze jest w ciąży, lecz nie brała nigdy tabletek) czy ze mną też tak może być ? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotaa
Ewela5 przestań się stresować, jeżeli doszedł na zewnątrz a gumka nie pękła, bądź bierzesz regularnie tabletki tak jak powinno być to nie jesteś w ciąży nie stresuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka50
Hej ja mam taki problem że pare dni po miesiączce z pochwy wydobywa się wydzielina o żóltawym kolorze. Najczęściej trwa ona do pierwszego dnia miesiączki. Nie wiem co mam robić;-( Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakarola
jak już pisały osoby wyżej - wydzielina z pochwy nie jest objawem ciąży lecz zaniedbań higieny, proponuję zakup środka tantum rosa - dostępny w aptece bez recepty i mycie okolic intymnych kilka razy dziennie; owszem - w czasie ciąży pojawia się żółta wydzielina ale dopiero pod koniec 2 miesiąca lub w trzecim, ma ona konsystencję wody; jeżeli zamiast wody wylatuje z ciebie maź oznacza to GRZYBA, po wyleczeniu grzybicy pochwy [np przy pomocy tantum rosa lub leku na receptę] należy myć pochwę płynem do higieny intymnej 2-3 razy dziennie; grzybica robi się sama, np jak nosisz stringi lub ciasne nieprzewiewne majtki, może cie też nią zarazić chłopak który cie zdradza co do tabletek antykoncepcyjnych to po ich odstawieniu zwiększa się prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bo wtedy jajniki lepiej pracują; jak kogoś nie stać na drogie to polecam STEDIRIL - około 3 zł za paczkę - brałam przez kilka lat i nie wpadłam a po odstawieniu ie było problemów z zajściem w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotaa
Sorry, ale jakoś byłam u ginekologa i powiedział, że wszystko jest spoko, badanie cytologiczne wykazało, że też jest wszystko dobrze. Każda kobieta wydziela 'soki' i nic na to nie poradzisz.. czasem rzeczywiście może być to grzybiczne ale to z kobietą byłoby coś nie tak jakby nie była 'mokra' ;p w ciąży nie jestem, zrobiłam test wyszedł negatywny, dzień później dostałam okresu. Nie wiem czy tu reklama firmy Tantum Rosa czy tez nie .. ja używam płynu Zjaja i tez jest dobry.. ;/ A po tabletki anty to idzie się do ginekologa i on przepisuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiukoln
to dobrze że w końcu poszłaś go lekarza bo jeśli w twojej rodzinie ciążę poznaje się po mrowieniu w brzuchu to współczuję :) ja czuję mrowienie jak mi się kupkę chce :) po tabletki owszem trzeba iść do lekarza ale sama napisałaś że cie nie stać na drogie to ci misia poleciła tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well worst
hej dziewczyny moj problem jest nastepujacy i dotyczy wydzieliny. Otoz moja wydzielina ma zoltawy czaesem zielonawy kolor. Lekarz przepisal mi cos na grzybice pochwy, ale to nic nie dalo. Potem znow mi cos przepisal i dalej nic....moze jakies sugestie co to moze byc? Skad wydzielina o tak dziwnym kolorze. Dodam ze nie mam zadnego swedzenia pieczenia nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiutry
ja używałam różnych rzeczy, też miałam zieloną wydzielinę i lekarz mi przepisał globulki dopochwowe na grzybicę ale ciągle wracała - po 2 tygodniach była znowu; w końcu kupiłam tantum rosa jak dziewczyna wyżej a potem po tygodniu płyn Lactacyd - tantum używałam rano i wieczorem a płynu używam przy każdej wizycie w toalecie, a jak nie mogę akurat użyć płynu to mam ze sobą chusteczki nawilżające tej samej firmy; od 3 miesięcy jest wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki sluź miałąm w terminie spodziewanej @ i okazało się,że jestem w ciązy:) przypominał on taki płodny sluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitrue
ooo...to jest coś takiego jak śluz płodny? pierwsze słyszę...jest śluz owulacyjny w trakcie jajeczkowania ale to na 14 przed miesiączką a nie w terminie jej wystąpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam_1
Witam mam taklie pytanie... sypialam z partnerem od 2miesiecy bez zabezpieczenia w dni plodne i nie plodne ... od ostatnich miesiecy dostawalam okres 5ego a pozniej 6... co 30 dni.. teraz w maju dostalam okres 2ego ktory trwal 4dni i skonczyl sie w dzien kiedy zawsze dostawalam miesiaczke. Byl taki czas ze po kazdym posilku bralo mnie na wymioty potem przechodzilo. Ibyl bol po lewej stonie podbrzusza potem na zmiane raz prawa strona raz lewa i podbrzusze... Troche sie martwie bo nie wiem co to jest czy ciaza czy cos innego... Od kilku dni zaczelo bolec mnie podbrzusze jak na okres bola mnie piersi i mam obfite oplawy biale czasem dretwieja mi dlonie i rece mialam zaparcia a teraz jest biegunka :( i czeste oddawanie moczu co do kawy czasem ja wypije czasem nie bo odrzuca mnie i papierosy takl samo... Co to moze byc? prosze o odpowiedz... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnazłanasiebie
dziewczyny, powiedzcie czy mam się stresować. Seks z prezerwatywą w dni płodne, wszsytko było ok, nie zsuneła się i nie pękła. Czy mam się bać? Jak to jest z tymi piersiami? Mnie zawsze bolały odkąd pamiętam na ok 12 dni przed @ więc jak mam wyczuć różnicę, że będą boleć inaczej? Do okresu jeszcze sporo, ale z nerwów to wszsytko wydaje mi się katastrofą wielką i dramatem :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnazłanasiebie, użyliście prezerwatywy prawidłowo? Skuteczność jest duża, więc nie powinnaś się martwić na zapas, a jeśli miesiączka będzie się opóźniać (może również ze stresu)- zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panicznieprzestraszona
Hej . Mam 15 lat bylam z chłopakiem na 18stce i trochę sie upilam on byl trzezwiejszy ale tez trochę podpity i poszlismy do lozka i kochaliśmy sie bez prezerwatywy on powiedział ze mam sie nie martwic i ze on wie jak to robić poniewaz ja wtedy stracilam dziewictwo. Bylo to tydzień temu. Mialam wtedy okolo 4-5 dni do okresu i caly czas teraz sie martwie bo do dzisiaj nie dostalam okresu a wtedy akurat mialam dni bezplodne ale i tak się martwie. Bola mnie piersi wydaje mi sie ze trochę urosly ale moze to tylko moje schizy i leci mi taki lekko bialy ciągnący sie śluz ale tylko rano i po południu a wieczorem juz nie. Powiedzcie mi czy mogę byc w ciąży ? Mam zamiar kupić test ale najpierw chce sie trochę o tym dowiedzieć bo do lekarza nie pójdę bo moje sie reakcji mojego taty ze moglby cos zrobić mojemu chlopakowi bo go nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
dziewczyny, jak nie wiecie na czym polega seks ani antykoncepcja to po prostu nie współżyjcie! zamiast czytać głupoty na forum, a nigdy nie widziałam takiego natłoku bzdur jak tutaj, to marsz to lekarza i pytać o wszystko. Jak się boisz lekarza i rozmowy o seksie to znaczy, że nie jesteś na to jeszcze gotowa i nie powinnaś współżyć! Jesteście normalnie wykorzystywane przez starszych chłopaków. KAŻDY STOSUNEK BEZ ZABEZPIECZENIA może się skończyć ciążą, owulacja nie musi wystąpić wtedy kiedy "miała", ma na to wpływ milion czynników, a plemniki mogą żyć w jajowodzie i CZEKAĆ na jajnik nawet 7 dni!! Stosowanie metody "on się na tym zna" i "bez finału" to bzdura. w trakcie stosunku i tak wydostają się z penisa plemniki, facet nie zawsze będzie umiał to skontrolować a w waszym wieku to raczej na pewno nie będzie umiał. Do lekarza, rozmawiać o seksie o antykoncepcji i myśleć przed a nie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czekać na JAJNIK"?? Hahah, dobry żarcik, specjalistko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, sama nie wiem co mam myśleć. Kochałam sie z chłopakiem 30 listopada, miesiaczki mam regularne co 28-30 dni. lecz dzis mija 31 dzien a ja nic,, nigdy mi sie nie spoznial,.. piersi mnie bolą, i mam sluz gesty i mleczny.. Nie wiem co to oznacza,, czy jest możliwość ze jestem w ciązy??? Ps: Kochalismy sie bez zabezpieczenia, z tym ze on nie spuścił mi się do środka,, bylo kropelkowanie, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 75
a jak jest widzielina krwista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam okres na poczatku miesiaca normalnie jak zawsze a 2 dni temu wydziela mi sie brazowy sluz z pochwy czy to coś groźnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy brazowy sluz z pochwy może być oznaką ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mi też spóźnia się 7 dzień już, też miała białą wyszukiwarka z pochwycić. Jestem 7 miesiący po cc ale niezabezpieczylam się. Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 5tyg. Po porodzie juz nie krwawie i nic mnie nie boli. Tylko leci mi strasznie ciagnaca i zolta wydzielina. Co to mozw byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatam.W 14dc kochalam sie ze swoim chlopakiem i skonczyl we mnie.Teraz jest 25 dc mam powiekszone piersi mam dosc duzo bialego sluzu z przezroczysym,pobolewa mnie brzuch i kluje prawy jajnik.Czy to moze byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goeuniaść
Bolące brzucho i mokra bielizna Nic nieleci mam mokra bieliznę i zza piersi mam dużo ciała uczucia jakbym była Elżunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goeuniaść
Bolące brzucho i mokra bielizna Nic nieleci mam mokra bieliznę i zza piersi mam dużo ciała uczucia jakbym była Elżunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×