Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

16 lat jak tutaj jestem, w pl rzadko bywam, przecietnie okolo 1 dnia na rok :( najlepsza i najpiekniejsza plaza na poludniu w moim doswiadczeniu jest Fairlight nieco na wschod i blisko Hastings, z tym ze sa tam nudysci, ale rozbieranie sie nie jest obowiazkowe, chyab ze sie zmienilo od tego czasu gdy odwiedzilem to miejsce ;) ide spac bo wkrotce praca, dobranoc :) pamietaj masz bronic polskiego honoru i ograc walijczyka w fife ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne pytanie..home office jest niezbedny? moj pracodawca naciska..a to kosztoju 70-75 funtow...a w sumie nie mam tylu ;/..to nie on powinien za to placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miala okazje..pojade :) a bede bronic zaciekle..:) ale juz dwa razy mnie ogral..ale ja wygrallam raz :) dobranoc :) slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, nie wiem, zobacz na strone home office, nie orientuje sie bo mam brytyjski paszport kwestia kto ma zaplacic ... mmmm .... zobacz n aich strone ... moze zalezy od tego jak bardzo pracodawca chce ci dac prace, niektore sprawy w tym kraju sa plynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki..dzieki...to ja mam propozycje..szukam meza...bo tez chce miec brytyjski paszp.wyjdziesz za mnie ?:) ptfu...ozeniesz sie?:) ;) ale nie..kurde..potrzebuje brytyjskie nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhihihi
No co ty malutka :P on pewnie ma żonkę :D poza tym ma chyba czterdziestkę na karku tak na moje oko ;) Choć to w sumie fajny wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrastwujcje riebjata :-D szto słucziłas? malutka ucz się rosyjskiego....kochana bedzie jak znalazł przy bliższch spotkaniach( z kim to oczywiście wiadome prawda?) ;-) no proszę a ja tak szybko spać poszłam, a tu widzę gwarno było prawie do rana... malutka zarywasz forumowego kolegę? hihi spryciula...że niby to żarty tak? już ja znam te żarty :-D uważaj bo jak się ktoś rozochoci, to się będzie działo....i niestety zimny prysznic nie pomoże i jak nic potrzebna bedzie konfrontacja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala a posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co Ty ? jesuuu...ruski :P hehe..no dogadujemy sie po angirlsku..pl i ros :) dajemy rade:) Ze ja niby kogos zarywam? a gdzie tam..o co Ty mnie posadzasz..ja przeciez grzeszna dziewczynka! ;) i to nie byl zart...tylko na powaznie ;) kto niby mialby sie rozochocic? :P hmm..jaka kontemplacja? mi nie trzeba...serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dzionek minął? dzisiaj wcześnie ide spac i już rezygnuje z kawy bo wczoraj sie męczyłam do świtu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zaspalo na hiszpanski :P i w sumie dzionek filmowo zlecial..zaraz ide sie kapac i biore sie za pranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wykąpana :) i ehh te układanie włosów za chwile mnie dobija. jak sobie pomyśle ze jutro pobudka o 6 rano to mnie mdli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj niestety ja miałam dzionek pełen wrażeń. musz isc zaraz spac ale jeszcze jednak skusiłam sie na kawusie na \"sen\" hihi, wypale dwa papieroski i mykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Malutka ja juz chyba dzisiaj wypaliłam półtorej paczki. musze sie napalic bo w pracy mi nie dają. jaki to ból ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki:-) pewnie zaraz mnie stąd wywali, bo mam problemy z kompem...zachciało mi sie dzisiaj experymentować....pokaszaniłam coś w rejestrach😭 masakra! tak się zastanawiam, po ilu kostach się uśmiechnę? hmmmmm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to współczuje... naprawde :) a teraz ide spać. wiec Malutka dobranoc. Kolorowych snów życze i paczki znalezionych papierosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×