Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emkaCAFE

naprawde dobry fryzjer -BIAŁYSTOK-kogo polecacie?

Polecane posty

Gość EmilaFromMars
Witam :) Jak większość z Was szukam naprawdę dobrego fryzjera. Interesuje mnie konkretne cięcie a dokładnie takie: http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/media/images/wielotonowy-blond/413614-1-pol-PL/wielotonowy-blond.jpg i koloryzacja na truskawkowy blond, a obecnie mam jasnobrązowe, równo ścięte, sięgające do połowy pleców włosy. Z tego co tu przeczytałam wiele osób poleca p.Koszykowskiego lub panie z Pastelle. Jak myślicie czy podołaliby temu zadaniu, tak, aby efekt mnie zadowalał i żebym potem mogła na co dzień w domu sama ułożyć włosy aby wyglądały tak "jak z obrazka"? Albo może polecacie jeszcze kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko! Pakudne te zdjęcie i paskudna fryzura! Na pewno chcesz tak wyglądac ????!!!! Żeby miec coś takiego na głowie to nie potrzeba fryzjera? wystraczy dobrze poczochrac i gotowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tafilam przez kolezanke do salonu FRYZJER CAFE na ulicy Warszawskiej. Jest tam taka mloda dziewczyna z dlugimi ciemnymi wlosami bardzo sympatyczna swietnie doradzila mi kolorek a strzyzonko bylo trafione wloski super sie ukladaja i nie wymagaja strasznego, maja tez swietny zabieg nawilzajacy na wloski sauna ozonowa mmmmm bomba wlosy sa takie mieciutkie i blyszczace a ceny tez maja atrakcyjne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam_fryzjerki
Kiedyś (w sumie jeszcze w 2007r.) pracowała w ELLA FRYZ taka pani Agata, nazwiska nie pamiętam. Ale była na prawdę super. Czy może ktoś przypadkiem wie gdzie ona może teraz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutria34
a ja odradzam Em-Hair na Pogodnej naprzeciwko Agnes Krzywo niechlujnie i nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana przez ateleir
szczerze odradzam emilke dyrynde- właścicielka atelier na dąbrowskiego!!!! przyznam ze chodziłam do niej od bardzo dawna ale za każdym razem było coraz gorzej i zarzekałam się, że więcej do niej nie pójdę... Byłam u niej w środę będę tego żałować przez kolejne 2 miesiące póki mi wlosy nie odrosną. Grzywkę tak mi ścięła że w pracy pytali mnie czy sama ją sobie ścięłam bo jest strasznie krzywo. Ogólne podejście do kleinta- porażka! Pani Emilka zrobiła się wielką damą i traktuje klienta z góry, jest niesymaptyczna i za pomylone godziny przez pracowników wini klientkę- tak było przy mojej przedostatniej wizycie w atelier. Cena 70 zł- nawet jeżeli kończy za nią stażystka bo akurat przyszła koleżanka i jest ważniejsza od umówionej klientki. Jedna wielka masakra. Dodam tylko , że pare lat temu czekało się do Emilki 1,5 miesiąca, teraz 3 dni. To chyba o czymś świadczy.... Zdecydowanie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fryzjerki
514 259 139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka 80
...jakiś czas temu szukałam dobrego fryzjera.Na tym forum Ktoś polecał Wojtka Koszykowskiego...pomyślałam czemu nie! spróbuję! może i ja będę zadowolona...i nie zawiodłam się! p.Wojtek to naprawdę dobry Stylista -zna się na swojej pracy Dobrał mi fryzurę do kształtu twarzy a kolor do mojego typu urody. Z czystym sumieniem polecam p. Wojtka Koszykowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchatestes
popieram - Pani Emila Dyrynda a właściwie jej atelier - atmosfera strasznie bufoniasta. biorą kupę kasy i fryzury może nie są takie złe, ale atmosfera okropna...właściwie najgorsze miejsce pod względem atmosfery w jakim byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Salon Efekt przy Św.Mikołaja nowy salon szłam z pewnym dystansem ale było warto .Fryzurka super wykonana przez Panią Ewę kawał dobrej roboty kolor taki jak chciałam a mam problemy z blondem , i cena nie za wysoka ,miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona klientkaa
Agnieszka Perkowska prowadząca Fabrykę Marzeń. Tego fryzjera mogę wam dziewczyny polecić z czystym sumieniem. Sama korzystam od ponad dwóch lat. Trafiłam trochę przypadkowo przez znajomą, ale do dziś się cieszę. NAPRAWDĘ profesjonalistka i do tego niezwykle miła kobieta. Lokalizacja mimo że w centrum to jest trochę kiepska ale sama usługa WYMIATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 10 lat temu na Dąbrowskiego w kamienicy (widocznej od wiaduktu), na ostatnim piętrze swój salon miała pani, której poszukuję.Niestety,zapomniałam, jak się nazywa. Pamiętam tylko, że była to osoba przy kości i miała tytuł mistrza fryzjerstwa, no i to, że genialnie strzygła. Jeśli posiadacie jakieś informacje, będę bardzo wdzięc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 10 lat temu na Dąbrowskiego w kamienicy (widocznej od wiaduktu), na ostatnim piętrze swój salon miała pani, której poszukuję.Niestety,zapomniałam, jak się nazywa. Pamiętam tylko, że była to osoba przy kości i miała tytuł mistrza fryzjerstwa, no i to, że genialnie strzygła. Jeśli posiadacie jakieś informacje, będę bardzo wdzięc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam salon Avangarda na ul. WYSZYŃSKIEGO Byłam już zarówno u Izy, jak i u Agnieszki. Obie są naprawdę bardzo dobre, ale ja jakoś upodobałam sobie bardzo Agnieszkę, moja przyjaciółka z kolei Izę:) Bardzo fajnie ścinają i co istotne włosy później po ścięciu naprawdę nie mają problemu z układaniem się. Zawsze kawka, miła obsługa, muszę mieć spore doświadczenie, bo na ścięciu spędzam ok 30 min i zawsze jest SUPER! Aha i co istotne dla niektórych salon nastawiony jest bardzo przychylnie młodym mamom:) a to przez specjalnie zorganizowany pokój dla maluchów z zabawkami. Czegoś takiego nie widziałam, ani nie słyszałam żeby było w innych salonach. To jednak spore ułatwienie. Wielki plus za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , stanowczo nie polecam salonu greenjungle na legionowej. Umówiłam się do właścicielki Emili ale spóźniła się półtorej godziny i mówi mi że to przez te korki normalnie jakby z warszawy jechała a nie z obrzeży miasta , są tam jeszcze dwie dziewczyny miłe i sympatyczne ale skoro umówiłam się do Emili to nie chciałam zmieniać stylistki. Podejście do klienta masakryczne normalnie żeby się umówić i spóźnić tyle czasu to kpina jakaś. Ceny też nie są niskie a w ostatnim czasie podniosła jeszcze ceny (za podcięcie 1,5cm końcówek z długich włosów zaśpiewała 80zł!!! . Jak cenicie swój czas to omijajcie z daleka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaFromMars
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się salon Pastelle? Chciałabym zapisać się do pani Moniki. I jeszcze jaka jest tam mniej więcej cena za koloryzację i podcięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaFromMars
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się salon Pastelle? Chciałabym zapisać się do pani Moniki. I jeszcze jaka jest tam mniej więcej cena za koloryzację i podcięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka148
Chodze do Avangardy na wyszysnkeigo. Bardzo mila atmosfera, zawsze wychodze zadowolona, sciacia, kolory-jest naprawde OK, do tej pory nie miałam żadnych powodów do narzekania. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient kameleon
kategorycznie odradzam KAMELEONA W BIAłYMSTOKU! przyszłam do salonu z włosami pomalowanymi techniką Ombre. Chciałam je rozjaśnić na całości, więc zaproponowano balejaż. wyszły chamskie, centymetrowe paski, z nierównomiernie rozłożonym kolorem: przy przedziałku na maksa blond, w środku brąz, a na końcach znowu blond! poza tym z jednej strony głowy wyszły bardzo jasne pasma, z drugiej prawie nie rozjaśnione! Poszłam z reklamacją, to panie były oburzone że śmiałam krytykować i twierdzić że jest źle, co więcej właścicielka stwierdziła że to dobrze, że jest tak pomalowane w plamy, że tak wychodzi. Odradzam, chamska reakcja na błąd fryzjera, i robienie z klientki debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimo1234
A ja polecam Ellafryz na Żelaznej, od lat farbuję włosy przez co były bardzo przesuszone. Postanowiłam spróbować koloryzacji w tym salonie. Moimi włosami zajmował się młody pan, który pomógł mi dobrać kolor. I co najważniejsze jak prosiłam o podcięcie 5cm tyle było, a nie dwa razy więcej. Jestem kilka tygodni po farbowaniu a włosy dalej lśnią, co istotne farby nie śmierdziały amoniakiem. Wizytę w salonie wspominam bardzo dobrze, miła i bardzo fachowa obsługa. W końcu znalazłam kolor który do mnie pasuje i nie niszczy włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia G
Mogę sie podzielić :) !! Któregoś razu koleżanka z pracy wróciła z urlopu z nową fryzurą, kolorem duża zmiana na plus. Dała mi kontakt do Pana Dawida Krynickiego od niedawna w Białymstoku przyjmuje na Waszyngtona 32 lok 17 w Instytut Kerastase :) jestem mega zadowolona wysłuchał, zapytał jakie mam oczekiwania mało tego dał kilka cennych wskazówek jak powinnam układać swoje włosy !!!! Bomba :) ogromna wiedza widać doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta..dżentelmen z humorem :) ojj dziewczyny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście, jakoś nie mogę się przełamać, aby wybrać się do mężczyzny na strzyżenie. Jeszcze szukam swego fryzjera, choć ostatnio byłam szalenie zadowolona. Trafiłam do pani Ani (wysoka, szczupła czarnowłosa kobietka) na Narewskiej 5, od Antoniukowskiej. Miałam chwilę i pomyślałam o zmianie, świetnie się dogadałyśmy, dopasowała mi fryzurę i namówiła do ścięcia grzywki. Sama czuję się bardzo atrakcyjnie we fryzurze, a spojrzenie koleżanek mówią same za siebie ;). Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można zgłosić nadużycie w salonie fryzjerskim? W salonie nie ma cennika, certyfikatu lub dyplomu ukończenia szkoły, kursu itp. Cena za centymetrowe podcięcie prostych włosów bez mycia, modelowania - 45zł. Nie posiada kasy fiskalnej i nie wystawia paragonów. Gdzie to można zgłosić? To jakaś samowolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie znajduje się taki salon jak można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasę fiskalna nie musi posiadać każdy salon jeżeli nie jest watowcem to nie musi można wtedy poprosić o paragon taki odręczny a coś dziewczyno kręcisz ze 45zl za strz bez mycia i to cm śmiech poprostu. Nie chce mo się wierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MTruchano
Witam was drogie Panie. W odpowiedzi na zadane pytanie w tym wątku postanowiłem polecić sam siebie. Nazywam się Michał Tr****nowicz. Znajdź mnie i umów się na konsultację która nic nie kosztuje. Jeśli zdecydujesz się na usługę dowiesz się wcześniej ile będziesz musiała zapłacić. Mam jednak prośbę byście wszystkie panie wzięły pod uwagę, że w obecnych czasach nie da się mieć fantastycznej fryzury, samo układającej się w cenie dwóch zestawów Big Maca, szczególnie gdy fryzjer się nie śpieszy tylko daje klientom tyle czasu ile potrzebują. Pomyślcie o tym. Pozdrawiam i do zobaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka0do0pera0ba
Chodzi ci o Anke P. ? Która pracowała tam z 5 lat temu? Ona tam jeszcze pracuje? Bo miała się kiedyś przenieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletunka
reklamacje można złożyć do rzecznika praw konsumenta lub coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natali75
Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić salon fryzjerski AGNES na Pogodnej 11G. Bardzo profesjonalna i miła obsługa.Ja osobiście upodobałam sobie p. Kasię,wizyta u niej to jak balsam na dobre samopoczucie:) Uważnie słucha co nam się upodobało mieć na głowie,delikatnie doradzi albo odradzi;)ale na pewno będziemy zadowolone po wizycie,ja zawsze jestem:)Dodam,że trafiłam tam po poszukiwaniach dobrego fryzjera na forach i się nie zawiodłam;) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuńka86
Hej! Jak dla mnie najlepszą fryzjerką jest p. Iwona Dąbrowska, właścicielka salonu "Mariw" na ulicy św. Rocha. Zawsze jestem mega zadowolona, potrafi pięknie ścinać, zawsze jest na czasie z najnowszymi trendami, albo je nawet wyprzedza, bo jeżdzi na kursy po całej Europie. A na ślub zrobiła mi taką zarąbistą fryzure, że mało się nie popłakałam. I to w dodatku na dość krótkich włosach, bo takie właśnie mam. Dziewczyny na prawdę polecam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×