Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emkaCAFE

naprawde dobry fryzjer -BIAŁYSTOK-kogo polecacie?

Polecane posty

Gość Renia_Sz.
Czy mogłabyś podać numer telefonu do tego Wojtka Koszykowskiego. Chciałabym jednak spróbować bo byłam u różnych fryzjerek w białym i ogólnie to załamka za każdym razem.... a facet to może inaczej podejdzie do tematu... chodzi mi głównie o ścięcie bo pofarbować to sobie sama w domu mogę. Będę wdzięczna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkajaaa
Dziewczyny które były w tym pastelle,podajcie konkretnie imie fryzjerki do ktorej sie trzeba zglosic??Bo tez sie chce wybrac i nie wiem do kogo sie zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!Ja byłam wczoraj w Past Elle i jestem bardzo bardzo zadowolona!!! Polecam Panią Monikę, ścina perfekcyjnie, po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z you can dance
jest z bialegostoku jej mama jest fryzjerka ale czy dobra nie mam pojecia dziewczyna miala sliczne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja polecam Green Jungle, moje wszystkie koleżanki i cala rodzina tam chodzi i każdy jest zadowolony. Tam jest naprawdę profesjonalna obsługa, dobrze doradzą kolor , świetnie czeszą , po prostu fajne dziewczyny! :) , Teraz salon przenieśli na Legionowa i jest pięknie. A Ja właśnie chodzę do Emilki i jestem bardzo zadowolona. Ta dziewczyna robi cuda, odmienia ludzi na lepsze i polecam ją każdemu - Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKULKA...
Z czystym sumieniem polecam salon AGNES na ul. Pogodnej 11- super klimacik,fachowa obsługa,najnowsze trendy. Jestem ich stałą klientką i nigdy sie nie zawiodłam.GORACO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKULKA...
witam, a ja jestem stałą klentką salonu AGNES na ul. Pogodnej i nigdy sie nie zawiodłam.Zawsze miła i fachowa obsługa - wszystkie fryzjerki doświadczone i wiedzą co robią.naprawde POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKULKA...
myślałam ze nie dodałam wpisu a teraz wychwaliłam do kwadratu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroLinda
ja chodzę do Wojtka Koszykowskiego i jestem zadowolona. ścina super. raz go zdradziłam i poszłam do siebie na osiedle bo chciałam taniej (u wojtka ścięcie 60 zł) i widzę różnicę - włosy są źle obcięte i w ogóle się nie układają. także wolę rzadziej chodzić do fryzjera, zapłcić więcej i mieć ten komfort że włosy są dobrze obcięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_sim
Ja polecam Monike z Poleskiej. Ma taki nieduzy salonik w piwnicy bloku obok szkoly podstawowej, niestety nie pamietam numeru, ale zawsze jak tam jade to prosze taksowkarza zeby zatrzymal sie przy szkole a to jest blok obok szkoly. Chodze do Moniki od wiekow, pewnie z 10 lat juz, nawet teram, kiedy mieszkam za granica, kiedy tylko odwiedzam Bialystok zawsze sie do niej umawiam. Nigdy po niej niczego nie musze poprawiac, sciecie perfecjyjne a kolor jest zawsze dokladnie taki jak sobie wymarzylam. I ceny sa naprawde super, za sciecie i balejaz ok 80zl. Szczerze polecam, numer telefonu 6760758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megal
A ja polecam wam dziewczyny niewielki salonik prowadzony przez panią Elżbietę Sikorską. Wystrój jest śliczny, do każdego podchodzą indywidualnie, świetny klimat, warto przejechać dla takiego salonu nawet całe miasto! Specjalizują się w przedłużaniu włosów ale mają tez wspaniałe ( i nie drogie) zabiegi na włosy laserem leczniczym jako nieliczni w Białymstoku. Fryzury modne, zgodne z najnowszymi trendami. Tutaj znajdziecie więcej informacji: www.elzbieta-sikorska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona klientka
Dziewczyny ja nie polecam fryzcjera MARIUSZA w ego art.Bylam tam dzisiaj .Bardzo nie przyjemna atmosfera,czulam,sie tam jakis intruz,niczego mi nie doradzil ,obcial w 10 min beznadziejnie wymodelowal,plakac mi sie chcialo jak wyszlam,zaplacilam 60 zl za krotkie wlosy,facet nie ma pojecia,a reklamuje sie jako stylista,nawet nie powinien obrazac stylistow ,TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona klientka
Dziewczyny ja nie polecam fryzcjera MARIUSZA w ego art.Bylam tam dzisiaj .Bardzo nie przyjemna atmosfera,czulam,sie tam jakis intruz,niczego mi nie doradzil ,obcial w 10 min beznadziejnie wymodelowal,plakac mi sie chcialo jak wyszlam,zaplacilam 60 zl za krotkie wlosy,facet nie ma pojecia,a reklamuje sie jako stylista,nawet nie powinien obrazac stylistow ,TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka21W
POLECAM SALON PASTELLE JEST MILA ATMOSFERA FAJNE DZIEWCZYNY SOLARIUM MAJA I KOSMETYCZKE WSZYSTKO NA JEDNYM MIEJSCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia@mis
witam dziewczyny ostatnio z waszego forum wyczytalam o jednym z salonie w bialymstoku skusilam sie zobaczec i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona co prawda troche zaplacilam ale bylo warto mialam na glowie taki balagan a teraz mam sliczny zloty blad a mialam odrost na pol glowy i to ciemny prawie czarny a konce kilka kolorow dziewczyna polozyla mi naprawde super farby jakies bez amoniaku wlosy po tym rewelacja bylam w salonie pastele na radzyminskiej 5 naprawde polecam z calego serca idzcie a same zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie polecam Kameleona! Z pani Marzeny żadna fryzjerka! Jest niesympatyczna, uważa się za nie wiadomo kogo, a to co robi z włosami- tragedia! Taki mi kolor zafundowała, że nie mogłam na siebie patrzeć! I zapłaciłam za to sporą kasę! Odradzam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiek78
hej, dziewczyny ja w temacie fryzjerów dobrych i złych w Białymstoku:0 wiec takie jest moje zdanie-w Kameleonie byłam dwa razy-na Malmeda i na Białówny-i beznadzieja, no cena byłą dobra-ale nei dla mnei dla dziewczyn które ścinały. Jak zapytałam o farbowanie to mi zaśpiewała 300 zł, bo miałam ciemne włosy i jak powiedział "trzeba zdjąć ten ciemny kolor", u innej fryzjerki na Słonecznym stoku zrobiłam to z malowaniem i ścicieciem za 150 zł :) W Kameleonie ścieli mnie raz jak starą babcie, a drugi raz na "nocnik":( Byłam tez na Zelaznej w Ell, poprosiłam o króciutkie włosy, to mi podcięła je tylko i wyprostowała , a zapłaciłam mnóstwo kasy. Z tego co napisałyście idę umówić sie do tego Wojtka Koszykowskiego, zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska.2.op
witam ja bylam u pana wojtka i nie jestem niezadowolona zly kolor i sciecie tez wogle nie pasujace bo twarzy.poszlam to poprawic znalazlam bardzo fajny salon na osiedlu bialostoczek na radzyminskiej w pastelu mila obsluga,fajne dziewczyny i kolor tez super teraz mogr sie pogazac na ulicy polecam ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandaBanda
A ja akurat odradzam salon Pastelle. Byłam tam bo przeczytałam o nim na tym forum ale widzę, że to jakś ściema.. Farby mają beznadziejne - nie błyszczą się i szybko wypłukują. Fryzjereczki ot takie osiedlowe bez polotu i wyobraźni. Jestem rozczarowana i odradzam. Moge polecić salon Gabriel lub Ellafryz - zasadnicza różnica co do profesjonalnej obsługi i produktów w porównaniu z tym Pastelle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnada&Banda
A ja akurat odradzam salon pastelle. Byłam tam bo przeczytałam o nim na tym forum ale widzę, że to jakś ściema.. Farby mają beznadziejne - nie błyszczą się i szybko wypłukują. Fryzjereczki ot takie osiedlowe bez polotu i wyobraźni. Jestem rozczarowana i odradzam. Moge polecić salon Gabriel lub Ellafryz - zasadnicza różnica co do profesjonalnej obsługi i produktów w porównaniu z tym pastelle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka_pralka
dziewczyny - to wszystko zależy od tego jakie jesteście i czego oczekujecie, bo jednej pasuje salonik osiedlowy (nie ma wygórowanych wymagań, lubi klasyczne fryzury, a i trzyma się za portfel) a druga chce się czuc jak gwiazda i jak wywali kasę to dopiero czuję się super zadbana, a do tego jest odważna i lubi zaszalec z włosami....mamy też różne podejście do swoich włosów: jedne nie przywiązują do nich AŻ TAKIEJ uwagi i nie roztrząsają się nad każdym kosmykiem, a innym z kolei włosy są tak ważne, że wpadają w histerię jak widzą najmniejszy defekcik. Ale w sumie włosy to główna wizytówka kobiety i są chyba ważniejsze niż bluzka, bo co z bluzki jak masz mopa na głowie... niezbyt mądre jest też sugerowac sie tym, że u fryzjera parzą kawkę, czy są świeże czasopisma na stoliku lub że wystrój jest szałowy bo fryzjer to nie kawiarnia, najważniejsze są włosy i fachowa obsługa (oczywiście chamstwo fryzjerek jest niedopuszczalne, mają byc mile i uprzejme). warto też patrzec czym wam farbują włosy, niektóre farby to takie syfy i tak niszczą włosy, że nawet gdyby fryzjerka była miła i bardzo się starała to zepsuje wam włosy. poczytajcie sobie na necie o różnych firmach - dla mnie super jakośc to loreal i goldwel. ja osobiscie nie mam ulubionego fryzjera, chodzę do różnych w białymstoku i czasem jestem bardziej a czasem mniej zadowolona (kiedyś miałam ulubioną fryzjerkę, ale ciągle ścinała mnie tak samo i robiła mi dodatkowe zabiegi na włosy o które nie prosiłam a które były dodatkowo płatne - takie cwaniactwo mnie wkurza). to by było na tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasp
Magdo Milmis mogłabyś zdradzić numer telefonu do swojego cudotwórcy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia9876
a ja polecam salon przy ul. Chrobrego 16 (za Biedronką) fryzjer "Dla Ciebie" i Panią Iwonę Gutowską - chodzę tam od lat i zawsze jestem zadowolona. To co w centrum kosztuje parę ładnych setek to tam robię za max 80-100 zł i jest super zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamoniamonia
Polecam Inspiro na zachodniej. Dwie siostry tam pracują. Obie są świetne. Jest tylko problem, że dużo wcześniej trzeba się umawiać, mają bardzo dużo klientek, no i cena nie mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśia
Polecam fryzjera na piłsudskiego 24 salon inno na przećiwko banku millenium, kolor boski niemoge sie na siebie napatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czystym sercem mogę polecić salon fryzjerski A&G na wrocławskiej. włosy mi sie całkiem nie układały i postanowiłam zaryzykować i pójść po raz pierwszy do A&G. byłam w szoku bo pani tam pracująca podeszła indywidualnie do mojej fryzury, kształtu twarzy. obcięła mi włosy tak ze układają sie idealnie wogóle inaczej wyglądam, przynajmniej moja fryzura ma kształt. od tej pory to jest moja fryzjerka!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezienie dobrego fryzjera to naprawdę wielkie wyzwanie, czy to jest w Białymstoku czy w Warszawie. Ja dopóki trafiłam na "swoją" fryzjerkę, to przeszłam nie przez jeden salon w Białym. A więc tak: SZOKLOK, pracuje tam sam sam właściciel Michał Bekisz. Salon w porządku, chociaż sam fryzjer nie był zbyt miły. Ceny są , za same farbowanie ok. 2 lat temu na włosy średniej długości oddałam 120 zł! Chociaż farbę dobrał w sam raz i ładnie pofarbował. FRYZJER CAFE na TBS-ach, byłam tam 3 lata temu, akurat niedługo po otwarciu, fajna atmosfera, miłe dziewczyny, robiłam tam sobie fryzurę na własny ślub (mogę wysłać zdjęcie), jedna dziewczyn po prostu świetnie uczesała mi włosy i nie zbyt drogo. Później raz ścięłam u tej samej dziewczyny, też byłam zadowolona. Nie pamiętam, dlaczego przestałam tam chodzić? :/ Możliwe że ceny poszły w górę. Teraz nie wiem jak tam jest, wszystko zależy od fryzjera. Byłam raz na Grochowej z prawej strony jak się wjeżdża z Lipowej, koleżanka poleciła swoją fryzjerkę, miałam nadzieję, że coś mi poleci, ale ścięła zwykle, tak jak miałam przed tym, tylko krócej. Później w końcu zgodziłam się na prośby męża i poszłam do jego fryzjerki, Pani Ewa Lasocka, ma swój nowoczesny salonik na TBS-ach po lewej str. od Banku ING. Musze przyzna że jest bardzo dobra, doradzi, jeżeli ma wątpliwości, dobrze farbuje, ma te farby bez amoniaku (prawda mało tam kolorów jasnych, przeważnie ciemne odcienie), miła atmosfera, kawa/herbata, specjalne zabiegi na włosy. Ceny są w miarę, nie za drogo nie za tanio. Tel. do niej 660 468 505 Były inny salony, ale już nie pamiętam :) Chciałabym pójśc do P. Wojtka Koszykowskiego, ale jeżeli za samo ścięcie bierze 60 zł, to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×