Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emkaCAFE

naprawde dobry fryzjer -BIAŁYSTOK-kogo polecacie?

Polecane posty

Gość Madziuńka86
Aha, zapomniałam też dodać, że ja zawsze przychodzę do niej bez pomysłu na fryzurę, zdaję się na jej doświadczenie i nigdy jeszcze się nie zawiodłam. Mogłaby mnie ścinać nawet z zawiązanymi oczami a i tak bym jej zaufała. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna79
Witam serdecznie wszystkie panie i panów którzy odwiedzili tę stronkę.Niestety popieram opinię mojej przedmówczyni o GREEN JUNGLE.Porażka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuzkaaa
Hej, ja od dwóch kat chodzę do Deja Vu i jestem mega zadowolona. Polecam P. Izę. Wymyślam różne zmiany i dla tej kobiety nie ma rzeczy niemożliwych, profesjonalizm w każdym calu. Dzięki jej radom w końcu udało mi się zachodować włosy ;););) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam do pani Beaty z tak zwanego marszu miałam ochote poprawic sobie chumorrobiąc coś nowego na głowie jestem osobą która ma już troche siwych włosów ona jako pierwsza od długiego czasu odważyła się zrobić mi coś naprawde nowego zmieniła mi kolor z takiego złoto wyblakłego na naprawde miedziany ale nie do przesady i scieła z włosów takich do ramion na dużo kródsze. W pracy jak weszłam nie poznali mnie nawet kierownik zauwazył zmiane ta fryzura odmłodzila mnie . Serdecznie polecam ten salon zwlaszcza osobom które chcą naprawde zmiany i nie muszą mieć żadnego pomysłu. Popieram to że dziewczyna dba o to aby każdy i w każdym wieku był zadowolon. Salon znajduje się na ul. złota 5 tel 794667349 BD Studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy znacie ten salon?Jakie są Wasze opinie? "Sekret Piękna "ul Przygodna jest jakis grupon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie czeszcie sie w pastelle, porażka! masakra! nawet włosów nei potrafią nakręcić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda111111
Ja polecam Anie na Starobojarskiej 21A, wczesniej była na Białymstoczku i po zółtym odroscie w Pastelle naprawiałam u niej kolor, wyszło super i niedrogo a malowałysmy Lorealem, potem za odrosty zamiast 140 jak gdzie indziej płace 90 i podcinam koncówki. Kolor mam super naturalny blondzik a nie powypalane białe pióra od tzw" proszku rozjasnijacego" który nie niszczy . Bo zawsze mówili ze farba sie nie da , a teraz mam farbe krócej siedze niemam plam i super kolor. Polecam. Moze któras z was juz u niej byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda111111
Gdy nagle odeszła z białegostoczku to odrazu całe osiedle o tym mówiło , poniewaz dostała wypowiedzenia nagla to kil;ka dni nic nikt nie wiedział potem o zmianie miejsca poinformowałą mnie PAni z budki z ciuchami obok , bardzo sie ucieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda111111
Gdy nagle odeszła z białegostoczku to odrazu całe osiedle o tym mówiło , poniewaz dostała wypowiedzenia nagla to kil;ka dni nic nikt nie wiedział potem o zmianie miejsca poinformowałą mnie PAni z budki z ciuchami obok , bardzo sie ucieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwisia88
Mam pytanie czy któraś jeszcze z Was dziewczyny była w salonie na Starobojarskiej 21A u Ani??? Polecacie ją?? Mam blond włosy i bardzo bym chciała znaleźć dobrą fryzjerkę żeby mieć ładny jednolity kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie tez sie dowiem czy ktos ja odwiedza jeszcze:) Ale ja ja polecam, własnie niedługo sie wybieram . Nigdy zadnych problemów nie było, sporo gada ale fajhnie tez wszystko tłumaczy jesli chodzi o włosy, zachodzace w nich procesach nie wciska szamponów po 100 które maja same działac cuda. mam nadzieje ze któras z was sie wybierze tam i podzieli wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pamietajcie ze jest tam od niedawna i własnie moja kolezanka próbowała ja wyszukac to pod tym adresem sa dane do starego salonu który był w tym miejscu. jej nr 881-661-614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia2324
byłam oststnio w studiu fryzur joanna rusiecka na ulicy legionowej.odradzam wszystkim to miejsce,poszłam tam bo chciałam zrobic sie na blond,a mam ciemne wlosy dodatkow z odrostem,pani fryzjerka zaproponowala mi ciemny blond,już byłam w stanie wychodzic ale stwierdzilam że dam jej szanse,czego żałuje.pani ta pomalowała włosy na ciemny kolor dodatkowo ciemny miedziany czyli dokładnie taki jaki mialam.zrobiła to szybko,byle jak,atmosfera niesympatyczna.nic mi niepowiedziała w czasie farbowania jak to wszystko wygląda.dodam że ta pani miałabyć specjalistką od blondu.dosłownie mogłam tak samo zrobic to sama,bo kupiłabym farbe i sobie pomalowała i zapłaciłaby o wiele mniej. niepolecam nikomu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dwa salony: 1 na ulicy Witosa Salon Gold i Panią Gosię, 2 na Radziwiłła Salon Estilo i Pan Radek - super fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pastelle na Bialostoczku , chodze tam od 4 lat i jestem zadowolona .Super fryzjerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka135
Najlepsza fryzjer to Ewa Wawrzenczuk z ulicy legionowej która znają fryzjerzy w wielu miastach o czym miałam się przekonać osobiście będąc w dobrym salonie we Wrocławiu. Fryzjer u którego robiłam kolor podał mi jej telefon jak usłyszał ze jestem z Białegostoku. Osiedlowe "artystki" nie zbliżają się nawet do jej roboty. Ona przyjmuje w rzemieślniku "sienny rynek" pod numerem 206 czy jakoś tak. UPDATE. tel 857464052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chodzilam kiedys do pani Ewy z Legionowej, sienny rynek, chyba drugie pietro. Szczygla naprawde swietnie. Wychodzilam naprawde zadowolona. Jednak byla bardzo droga. Przychodzilam do niej tak co trzy cztery niesiace i za kazdym razem cena rosla. Zawsze tylko sie scinalam. Ostatni raz bylam u niej jakies 5 lat temu i wowczas zaspiewala mi 75 zl. Wtedy uznalam, ze to przesada. Od tego czasu nie tragilam na lepszego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon fryzjerski "u Edelgasta". On jest z Białegostoku. Ceny są przystępne i stosuje on produkty firmy Redken i Davines. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią Monike z Pastelle. Robi cudowne fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam salon A&G na Wrocławskiej :) Pani Ania zawsze coś doradzi, zaproponuje, nigdy się nie zawiodłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A&G - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam joanne rusiecką. fach ma w ręku, siadam i czekam zawsze na super efekt i boską metamorfozę, polecam teraz na legionowej nie znam lepszego fryzjera z jej usług korzystam ja i moja cała rodzina - siostry, brat, mąż i dzieci oraz teściowa (nawet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malatuska
Czy korzystał ktoś z usług w Studio Idea ? Salon znajduje się na ulicy Wesołej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona klientka
odradzam salon AGNES jesli chodzi o fryzury i sciecia.... cena zabojcza. Pani Justyna nie potrafi nawet podciac koncowek... co do farb i kolorow to polecam jak najbardziej za kazdym razem wychodze zadowolona z powodu koloru , ale scinanie i roznego rodzaju fryzury odradzam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessie38
Nie polecam wizyty w salonie "Sukces" ul.Malinowa pani Emilia .Bardzo miła atmosfera ale efekt koloryzacji tragiczny,zupełnie nie taki o jaki poprosiłam i nie taki jak mi obiecano.Tanio,ale co z tego.Po wyjściu musiałam długo dochodzić do siebie.W zasadzie podobny efekt uzyskałabym farbujac sama włosy byle farbą.Pani Emilia chyba jeszcze zasugerowała że nie jestem nastawiona wystarczająco pozytywnie:-)Co ciekawe personel salonu ma bardzo fajnie zrobione włosy, z wyjatkiem pani Emilii.Jeżeli ktoś musi tam chodzić to raczej do drugiej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gabinet ma caly arsenal roznych opcji u siebie ( www.evitaspa.pl/ ) mnie natomiast interesuje tylko fryzjer, czy ktos był w tym gabinecie może, czy ktos poleca? Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam salon Alicja Bielawska. Młoda dziewczyna która mnie ścinała - zero komunikacji, jedyne co do mnie powiedziała to na początku co chce zrobić z włosami, ciągnie włosy, kręci głową klienta zamiast powiedzieć jak klient ma trzymać głowę, wrażanie słabe;/ do tego układała mi włosy szczotką na której były jakieś blond kudły... Polecam Kameleona - drogo, ale czysto, miło i z reguły wiedzą co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×