Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emkaCAFE

naprawde dobry fryzjer -BIAŁYSTOK-kogo polecacie?

Polecane posty

Gość ZygmuntH
Sprawdzaliście już fryzjerów na www.wyglad.pl/miasto/bialystok narazie co prawda jest tam jeszcze mało fryzjerów ale myślę że z czasem się to zmieni. Oceny i opinie fryzjerów będą bardzo przydatne przy szukaniu fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń Boże nie idźcie do salonu Perfekt na Upalnej 5a lok 2. To najgorszy fryzjer w Białymstoku. Nie potrafią ani farbować, ani układać włosów na wesele, a ścinanie to już normalnie o pomstę do nieba prosi! Odradzam ten salon wszystkim. Jeżeli ktoś chce sobie oszczędzić nerwów i płaczu, to niech mija tego fryzjera szerokim łukiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam salon Agnes w szczególnośc p.Justynkę,niesamowicie miła osoba,kreatwna,dobrała mi kolor i ścięcie idealni.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam Zosi z central parku ,salon pasja. niby 10 letnie doświadczenie, ale narzuca swoj wizerunek , nie scina tak jak prosi klijentka. Rozgadana niby wszystko wie najlepiej , no ale czymś musi nadrabiac. Nie umie stopniować włosów bez degażówek! Włosy po wyjsciu z salonu są ok, ale po umyciu w domu to masakra, i po tygodniu porozdwajane koncówki. Nie podoba mi się że obgaduje i zniechęca do innych fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie gdzie pracuje teraz Elwira z Atelier Urszuli Szydlowskiej? może ktoś ma nr do niej? bo zgubiłam wizytówkę a to rewelacyjna fryzjerka i bardzo bym chciała ją odzyskac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powaguspisz
A gdzie może iść facet ?? szukam dobrego fryzjera który doradzi i będzie miał wizję co robi i jak robić. Panowie / Panie proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błażej studio b. i dla facetów i dla kobiet, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Wojtek Koszykowski z elafryz. Poswieca duzo czasu i traktuje indywidualnie. A poza tym nie mialam wrazenia ze jest krolem swiata jak to czasem bywa. Choc bylam tam u pewnej blondynki fryzjerki (taka zdrowo wygladjaca)to zrobila mi fruzure za 140 zl a wygladalo to jak zwykly kucyk. Do tego jak prosilam o delikatna zmiane to uslyszalam komentarz "usiadla mloda na fotelu i sie rzadzi" ( powiedziala to szefowa salonu). no i jakos niesmacznie bylo. Takze polecam osobiscie z tamtad tylko pana Wojtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna ALTER EGO w auchan
kilka dni temu byłam w salonie ALTER EGO na hetmanskiej w auchan. Fryzura po wyczesaniu na szczotke fajna. w ten sam dzien umlam wlosy i poszlam spac. Z rana sie budze a tu co? krzywe pasma grubee ciecia i zero formy. poszlam z reklamacja. ale młoda pani stwierdzila ze technicznie jest dobrze tylko ja mialam inna wizje. wiec inna fryzjerka(chyba praktykantka) sprawdzila co i jak i stwierdzila ze sciecie jest do poprawienia ale ta młoda niepokorna fryzjerka stwierdzila ze uczennica nie bedzie jej uczyc i upierała sie nadal ze technicznie jest w porządku. negocjowalam sie naprawde dlugo. szefowa salonu stwierdzila ze owszem moze to ktos poprawic ale pod warunkiem ze znowu zaplace a do tego jak powiedzialam ze kolezanki z pracy zapytaly mnie kto mnie tak skrzywdzil to szefowa na to ze moje kolezanki z pracy nie są doswiadczonymi fryzerkami i ze nie znaja sie. czy to tak mozna wypuscic maksymalnie niezadowolonego klienta i miec totalnie wywalone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio 2a FRYZJERSTWO KOSMETYKA ul. Białówny 2a (ścisłe centrum) 15-437 Białystok tel: 662 340 920 www.facebook.com/studio2afk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Alter Ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo NIE POLECAM salonu Green Jungle z ul. Piłsudskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam, a wręcz odradzam INNO w Białymstoku, koszmar pani szefowa nie zna się zupełnie na swoim fachu robiła mi styling i strzyżenie, żałuję, że zapłaciłam bo zniszczyła mi włosy nie mówiąc o strzyżeniu, córka sąsiadki robi to lepiej no i zupełna ignorancja klientki wstyd. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Polecam salon Bartoszewicz na Leśnej Dolinie , Oni uratowali moje włosy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspina39
Sama na szczęście do tej pory nie natrafiłam na żadnego partacza, który zniszczyłby mi moje włosy,Może dlatego,.że zwykle kieruję się poleceniami znajomych oraz lubię sobie poczytać opnie wcześniej w sieci. Znacie może ten portal? https://www.dobryfryzjer.pl - obecnie mozna tam przejrzeć sobie opinie na temat salonów fryzjerskich w całej Polsce. Będziecie mogli sobie poczytać co na temat danego miejsca piszą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa Filipowicz
Dziękuje Monika. Łapicki to był strzał w10. Po długich poszukiwaniach mam w końcu swojego fryzjera. Nie łatwo trafić bo od podwórka ale całe szczęście że ci posłuchałam!! usmiech.gif Zrobił mi tak piękny blond, że za tym fryzjerem pojade na koniec swiatausmiech.gif Dziewczyny tu znajdziecie kontakt https://web.facebook.com/artroom.lapicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam kontaktu do Pani Ewy,która do niedawna pracowała w Efekt Professional na ul św Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Anne Pietrowiec z "Twój styl" przy Rocha 10 lok 215.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Dziewczyny jakie są ceny u Pana Łapickiego? Chodzi mi o cięcie na długich włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra na lipowej robila sobie ombre wyszlo rewelacyjnie, i co najwazniejsze byla mega zadowolona. O ile sie nie myle zaplacila 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika S
Mam włosy do ramion- za kolor + Strzyżenie płacę 180zł. Dzisiaj byłam z moją mamą - w końcu ma ładny kolor. Za mamę zapłaciłam 160. Śmiało na fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena Sobolewska
Od dłuższego czasu też chodzę do bardzo dobrego fryzjera - Pana Łapickiego. Na pewno jemu nie zmienię. Uratował moje włosy po dewastacji jakiej dokonała pewna pani B w zakładzie fryzjerskim na bazarku - omijajcie bazarkowych fryzjerów szerokim łukiem. Zamiast balejażu miałam na głowie białe placki. Abstrakcja. Pan Żenia wyczarował mi cudowny blond . tak mi się to spodobało, że wierna mu zostałam przez ponad rok. A lubię zmiany. Żenia świetnie strzyże i chętnie doradza co z jakich włosów wyczarować. Dla mnie nie ma lepszego fryzjera. Zakład teraz ma na ul.Lipowej (nr niestety nie pamiętam), a ceny wcale nie 'ekskluzywne'. numer do salonu 503337111 Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Naprawdę najlepszym Fryzjerem w Białymstoku jest Pan Żenia Łapicki, bardzo polecam, szczególnie w przypadku nieudanych eksperymentów z farbami drogeryjnymi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 987
A ja polecam Kameleon na Białówny. Przemiła atmosfera i obsługa. Po złych doświadczeniach z fryzjerami bałam się iść gdziekolwiek ... Dawno nie wyszłam tak zadowolona. Z każdą wizytą w Białymstoku będę rezerwować termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinna86
Dziękuję, dziękuję, dziękuję !!! Wczoraj byłam z mamą u Pana Żeni Łapickiego. W Białymstoku zaliczyłam licznych fryzjerów, a wszystko było prawie pod nosem - na Lipowej. Pan wyrównał kolor dla mamy i wreszcie ją ktoś nie uczesał jak starą babę! (Choć mama jest trochę wybredna - odnośnie fryzury). Dla mnie Pan zrobił piękny beżowy blond - NIE Żółty, jak to było wcześniej. Jestem bardzo zadowolona i wam polecam ! Jeżeli szukacie fryzjera to warto spróbować tu. numer do niego 503337111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
chodzę zawsze do Salonu Dehag Extra na Krakowską. Czeszą tam uczniowie technikum pod nadzorem nauczycieli i robią to naprawdę super, widać w nich tą pasję i zaangażowanie :) więcej informacji tutaj http://www.dehagextra.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Sukces na zwyciestwa to porazka, jak wyszłam od frzjera to myślalam że zapadnę się pod ziemię. Nigdy Wiecej, odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omikoni
W sumie dosyć łatwo sprawdzić czy dany fryzjer jest profesjonalistą? Wystarczy sprawdzić jakiego sprzętu czy kosmetyków używa jeśli używa np Volume Hair Plus http://volumehair.pl/ do zwiększania objętości to duży plus dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za opinie. Teraz i ja mogę polecić Pana Łapickiego, dziewczyny to prawdziwy profesjonalista, trafiłam tam z żołtkiem i okropną fryzurą ze schodami(chciałam zaoszczędzić, poszłam byle gdzies) Teraz mam piękny beżowy blond, a włosy układaja się bez układania :) Minusem było długie czekanie (około 30min), był jakiś poślizg. I ciężko trafić po raz pierwszy - bo od podwórka wejście. Ale DUŻY plus za klimat, wystrój , oraz super kosmetyki KEVIN MURPHY i OLAPLEX. Po koloryzacji z Olaphlex włosy odżyły i nie kruszą się więcej. Minął tydzień, a ja wciąż szczęśliwa. Polecam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Pan Łapicki sam te pozytywne komentarze pisze. Byłam u niego 3 razy, bo do 3 razy sztuka... Za pierwszym razem byłam bardzo zadowolona, fajna koloryzacja i zupełnie nowe cięcie. Za drugim ściął mi włosy w taki sposób, w jaki za pierwszym razem tłumaczył żeby absolutnie nie ścinać bo taka fryzura zaokrągli mi twarz, no więc wyglądałam jak księżyc w pełni. A za trzecim razem zrobił mi dekoloryzację, o czym mnie nie raczył powiadomić (myślałam, że farbę mi na włosy nakłada). Za każdym razem słyszałam od niego jakim to wspaniałym jest fryzjerem, jak to on się zna na psychologii. Bzdura, zawsze przy okazji wizyty trafiałam na jakiegoś jego znajomka, z którym rozmawiał po białorusku, a że nie rozumiem tego języka to czułam się niekomfortowo bo może mówili o mnie? Ostatnim razem po dekoloryzacji tak mi popalił włosy że do dzisiaj muszę obcinać. NIGDY WIĘCEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×