Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mazepcia

20latki do nauki, 30latki do ołtarza

Polecane posty

Gość 23studiująca
"Ale chyba inteligentny człowiek powinien umieć napisać ligiczną i czytelną wypowiedź, tym bardziej student psychologii" jednak mimo wszystko ,proszę następnym razem zwracaj uwagę na to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
nie widze w tym nic złego, to moja opinia. Czasem chaotyczne wypowiedzi wynikają z tego, że szybko piszemy, ale chyba powinno sie zwracać na to uwage. Nie napisałam , że jestes głupia, tylko że inteligentna, i w związku z tym, powinnaś pisać mądre wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23studiująca
było nie było życze udanego popołudnia pozdrowienia ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za brak interpunkcji :) napisałam ,że pomysł był spontaniczny, a że wydawał mi sie prosty, to nie przygotowałam się zbytnio. moja wielka wina :) tymczasem jestem na etapie fazy teoretycznej..cała historia zawierania małżeństw. Jestem po pierwszych badaniach przeprowadzonych na dwóch grupach w szkole wyższej. ankieta była testowa, zbierałam także opinie na jej temat. ankieta jest w fazie ponownego tworzenia. a teraz juz musze uciekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, nie chce mi się czytać całego topiku, więc odpowiem na Twoją początkową wypowiedź. Mam 18 lat, niedługo mam zaręczyny, a za rok, w wieku 19 lat wychodzę za mąż. Mój chłopak jest ode mnie sporo starszy, a ja wierzę że pogodzę studia małżeństwo i życie. Nie rozumiem, dlaczego miałby przeszkodzić mojemu szczęściu mój młody wiek? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody wiek i czysta chęc czesto nie równa sie rzeczywistości :) ale z całego seca zycze duzo miłosci i ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×