Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

dziękuję :* to chyba Horus jest. a co do cery to efekt lampy ;D poza tym przed studniówką (a jakos tak robiłam to zdjęcie) jadłam dużo jabłek i piłam zieloną herbatę, cera rzeczywiście była fajna o,O ale co z tego, jak po studniówce nie mogłam się powstrzymać i zjadłam całą tabliczkę czekolady? :D ja bez słodyczy żyć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola dziekuje :) po pierwszej focie zz tlem morza ahhh juz sie niemoge doczekac moich wakacji :) juz tylko w sumie tydzien i dominicana je je je !!! plaza ciepelko palemki i oplani mezczyzni hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole Ćmo masz taki dziewczęcy typ urody, tak sobie Ciebie wyobrazałam :D Sioruś ehem ... nie szukalam wśrod arabów siusiorow normalnej wielkosci :P Halinko heloł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zobaczyc!!!! nom moze wolno idzie ode mnie poczekajcie chwilke dajcie kilka minutek powinno dojsc za momencik!! do natki tez poszlo!duze oczy hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! już nie farbuje (a wcześniej to były pasemka, albo szamponetka, nigdy trwała farba, bo się bałam...)! taki mam już naturalny kolor włosów mniej więcej, po licznych eksperymentach w miarę się udało wrócić :P w rzeczywistości troche ciemniejsze, ta lampa je tak rozjaśniła. dziękuję:* jakoś mi tak miło od dwóch dni jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie zobaczylam karole heheh i fajowo tak zobaczyc z kim sie tam po drugiej stronie rozmawia!!! teraz czekam na reszte :] Ah natia masz racje nozki karolci sa mniam hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmo no to milego chrapanka ;) i pewnie do juterka!kolorowych!!! Karola jak sie godzi slij slij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Siora ale ja tu widze ze głownie z Piterem mam i co teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to rozeslesz im jutro :) Wlasnie trafilam na maila pt \"Blondina\" :D Naprawde niezle wtedy wygladalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam cos zaraz wysle hehehe tylko moze dluzej isc bo nie mam w mniejszej jakosci....bedziecie mogly sie posmiac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale glodna jestem jak wilk, staram sie wrucic do formy na wakacje hehehe i jem mniejsze kolacje czyli nie pochlaniam dokonca kilku talerzy i kilku kolacji hehehe i mnie tak wlasnie ssanie zlapalo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na 8 ... do 19 ... W niedziele od 8 do 17 . ODWYKŁAM OD OBOWIĄZKÓW !!! Dobra lece się czekoladą umyć. Mnie tez przestalo bolec i glod poczulam, ale juz nic nie wciagam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia tak ci sie tylko wydaje ;) ja jestem mistrzynia tuszowania hahaha ale na plazy i latem to juz tak nie latwo hehehe!!! ja tez lece sie myjnac i zajze po kapieli :) i bede czekac na reszte zdiatek od was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece kimac. Orkiestra nie zagra dzisiaj, przykro mi :P Zanetko dostalam tylko foto w czerwonych dredach :D Kiedys marzylam o czyms takim na glowie. Masz super piegi - zazdroszcze :D Ok spadam do wyrka. Trzyjta się Dziołchy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milego spanka i wyspanka.Nie boj sie ja od miesiaca na nowym mieszkaniu nie moge sie cos wyspac!! i jaka zmeczona chodze!!Wiec bedzie dobrze!Buziaki!!!!!i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana.Dostalam zdiecia :) a teraz popijam kawke i lece do pracy zobaczymy sie wieczorkiem!milego dzionka zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie kto wymyslil przedmiot \"metody badan terenowych\" !! CO ZA NUDA !! 4 h nawijal o mapach... O losie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszynka, bo szybko i bezbolesnie :P Nie mam depilatora, a wosk boli jak cholera jasna- wiem bo probowalam, nigdy wiecej. :P OK lece do wanienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×