Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Siora usunelas stopke , czy sama zniknela ? :P Wszystko wymazalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasy omega3 zawarte w rybkach wpływaja na lepszy nastroj, wiedzialyscie o tym? takze rada dla nastepnych pozostawionych samym sobie - zmiencie diete :) nie drwie, bo dzis przeczytalam wiadomosc od bylego i łzy mi tryskaly z oczu:P nie napisal nic takiego ale sam fakt, ze sie odezwal... mysle, ze to zmiana nastroju znp bo ogolnie jest niezle... tylko ubolewam troche bo znajomi w \"powaznych zwiazkach\" tylko ja taka dupa wolowa, no ale jak dluzej pomysle to nawet nie chce powaznego zwiazku, nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...chyba co ?! Ja myslicie ? Bo ja tak jak analizuje to wszelkie niepowodzenia przyniosly pozniej cos dobrego ... To zycie to jedne wielkie puzzle ;) czasami trzeba jedna czesc odpiac by przylozyc nowa i sprawdzic czy pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w tv slysze ze Widzew przegral, abuuu :D Samiec pewnie wściekly hehe :D Ja mam nadzieje ze jednak jakos na dobre to wyjdzie...albo na dobre sie obroci...Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zdecydowałam odejść. jeszcze tylko jedna \'poważna\' rozmowa i się żegnam z Nim... cholernie ciężko, ale to chyba jedyne wyjście ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo witaj ! Ech no Kobiety kurcze... Jakos mnie \"przemyśleniowy\" nastroj wzial i tak analizuje to i owo, nie zwiazane moze scisle z samcami, ale jakos tak hmmm ... Ciekawam finalu tego wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale zanim będzie dobrze, to bedzie bardzo źle. już jest kiepsko, trochę się obawiam, jak sobie poradzę, kiedy już to zrobię... wszystko takie jakieś nierzeczywiste mi się wydaje. tylko ten smutek, ten żal, taki prawie namacalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusy są, owszem. ale co z tego jesli prześladuje myśl, że byłybyśmy teraz w stanie te plusy utrzymać również w związku? te wszystkie zmiany w nas... ta siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem dziewczyny..ze ci faceci sa pechowcami, bo naprawde stracili fajne babeczki. i kij im w oko :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chyba najbardziej przeraża myśł, że w spokoju pozwoli mi odejść, że nawet się nie odezwie. a to mnie dobije, bo wtedy dotrze do mnie, że On po tym wszystkim w ogóle mnie nie potrzebował. że ta Przyjaźń nic dla Niego nie znaczyła. że to jak wiele Mu dawałam, że On tego nie widział, może nawet nie chciał... ale zadecydowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może za kilka miesięcy będziemy mogły szczerze się uśmiechnąć i właśnie tak powiedzieć: \"co za frajerzy. nie wiedzą co stracili\" póki co myślimy chyba na odwrót... póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po rozstaniu mysle ze na łeb na szyje leci poczucie własnej wartosci i z tym jest najgorzej, chyba u mnie... Mnie wciaz zdarza sie pomyslec co u mnie jest tak felernego ze albo zdradza, albo odchodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiaczek, idący w tyle za Puchatkiem wspiął się na paluszki i szepnął: - Prosiaczku ! - Co, Prosiaczku? - Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś. Musiałam to Wam napisać, bo takie do słodkie och ! :) Proste a chwyta za serce . Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze troche nauki i 'skazanego' do oglądnięcia. więc raczej nie. trzymajcie się Dziewczyny. mam nadzieję, że jutro wszystkie będziemy miały zajebiste humorki :) :* prześlij koniecznie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ogladam bo nie lubie tego :P Juz V edycja ciekawe ile jeszcze natrzeskają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak słodkie z tym prosiaczkiem;) To coś ach zobaczę czy ma opis gg, wiem przynajmniej że jest;) ach zobacze moze coś skrobnął tu.. tam.. i juz lepiej:) albo on zmęczony spi na fotelu obok, ale jest w kinie ze mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to sie nastroj kilka razy w ciagu dnia zmienia... dobrze, ze ciesza male rzeczy tylko szkoda, ze banaly zloszcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwie malutkie książeczki z powiedzonkami Kubusia i Prosiaka, nie mogłam się kiedyś opanować będąc w Empiku i musiałam je mieć :P Ile razy do nich zagladam to tyle razy sie sama do siebie usmiecham bo niektore sa czarujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze maniak od linek zostal usuniety, moderatorzy dzialaja jak szaleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede Kubusia oglądać :P Ale goście tacy sobie, tego z mlodziezy na bank pojedzie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×