Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

rozsadnie zaplanowalam, ze nie zacznie mi zalezec na pierwszym lepszym... potrzebuje czasu na rozpoczęcie czegoś nowego, ale miło mi się tak pospotykać no i nie ukrywam ze czerpie dziką satysfakcje z tego jak widzę, jak oni się gimnastykują, żeby zrobić pozytywne wrażenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak widze nigdy w zyciu to sama bym tak chciala szybko stanac na nogi jak Judyta, zbyt jej zazdroszcze a poza tym ksiazka lepsiejsza. Zostaje tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam , pisałam, aż w koncu poszłam do niego powiedziałam zebyśmy jeszcze raz spróbowali itp...ale ciężko było:( ale drugi raz bym tego nie zrobiła... teraz wiem,ze facet musi NAS szanowac, a latając za nim wyzbywamy sie godności..i same sie nie szanujemy. Byc moze niektórym sie udało..fajnie. Ale ja nikomu nie polecam-wchodzić dwa razy do tej samej wody..... Kinga ale Ty chyba nie masz zamiaru, latac za nim???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja moge polaczyc ze soba ogladanie filmu z przegladaniem kafe, bo tv stoi obok kompa, ja taka pokręcona bo napromieniowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobry film... ten dupek, tez mnie tak traktował....wrrrrr a co do gimnastyki innych facetów względem nas...no to fajnie jak sie tak wysilają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądacie-"nigdy w życiu"???--------rozstańmy sie kulturalnie----zachowajmy klase hahahahah dobry tekst.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ty podly, wstrętny gnomie Ty\" :D Kocham ją hehe :D Brodku nie bierz tego do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Karola - ja raczej bardziej elfa przypominam :) wiec nie obrażam się :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątcznie dziewczyny i przepraszam, że dopiero teraz, ale wesołych świąt 👄 🌼 Jak tam u was?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku jestes zielony na twarzy jak to elfy ? ;) Kociaku, a dobrze wszystko, przezarcie ogolne ;) Jak tam exik i jego dlug ? Cos robi w tym kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola elloo 👄 Hmm, poświętach PODOBNO odda mi część długu -- zobaczymy, jak wrócę do S. Łech, obżarłam się, nie mogę się ruszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Elfy nie są zielone :) drogie panienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie ja zmieniam tylko stoly, a to w domu, a to u rodziny, a to tu a to tam i wciaz jem, ale na szczescie jeszcze tylko jutro i spokoj i normalny tryb zycia nastanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
uszy tak ale nie są malutkie :) ... musisz chyba się wiecej o nich dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie super :) Jakich to pieknosci komp nie zrobi :) Brodku, ja widzialam tylko same zielone i male elfy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda? A my wpadamy w kompleksy. Ale widzę, że na topicu się tłoczno zrobiło :-) Fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
mam dla was dziewczyny jedną bardzo dobrą rade :) nigdy ale to przenigdy nie kupujcie Toffife w opakowaniu 48 szt :) ... to jest jak nałóg jak sie zacznie to nie można skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wpadamy w kompleksy, ze to nie takie, bo ta czy tamta modelka z okladki ma sliczna figure, cere idealna a tu prosze ... zadne to doskonalosci :) Podnosi na duchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ćmo ja to chyba mam jakies zdolnosci \"telepatetyczne\" bo wlasnie mialam pisac gdzie Ty sie podziewasz :P Przyciagnelam Cie czy jak :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×