Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Brodka*
oki ja sie zbieram spać :) moze przyśni mi sie Katie Melua .. hehehe ona podobno lubi nieśmiałych chłopaców :P Dobranoc kiniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
dobranocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm......wszyscy śpią.... to tylko ja jedna chyba byłam na imprezie w Wielką Sobote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zesłał los trzeba będzie stracić Nic nie może przecież wiecznie trwać Za miłość też przyjdzie kiedy nam zapłacić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Jestem Karola cały czas .. siedze tu od 7.30 tzn nie tu ale nad robotą .. właśnie robie przerwę na drugie sniadanie bo już mnie nerwy szarpią ... nic nie działa tak jak powinno :P ale to normalne ... zjem sobie i będą nowe siły do pracy :) a Agusia nie narzkaj aż tak bardzo bo katar to nic strasznego :) bierz co trzeba siąkaj nosek i w 7 dni bedzie po problemie na pewno :) ... ide coś wszamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku a co Ty tak sam w te swieta siedzisz ? Zadnego najazdu rodzinnego nie bylo ? I czy jestes kolejnym przedstawicielem gatunku \"samcus pracoholikus\" :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja mieszkam zaraz przy wyjeździe na Wieliczkę .... jestem sam całkiem a rodzina raczej pojechała do "rodziny" a ja zostałem bo pogruchotałem noge ... no i jeszcze przez zaległosci. jesli chodzi o pracoholizm to własnie wrecz przeciwnie :) przez pół roku sie opierniczałem strasznie no i sobie nagrabiłem :) teraz nadrabiam korzystając z tego ze nie moge sie ruszać ... bo w przeciwnym wypadku pewnie teraz bym sobie pływał na basenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to dobrze bo myslalam ze Ci wszyscy faceci dzisiaj to pracoholicy z tym swoim hobby typu \"motolek\" badz \"piłka nozna\" ;) Niedobre gałgany jesteście a jednak ciągnie do Was...Siora kiedys napisala jak to mozliwe zeby tak dwie rozne istoty sie umialy dogadac, zyc razem, czasami wydaje mi sie to wlasnie nierealne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja tam lubie pracować :) daj mi młot łom i siekiere a rozniose Ci dom w drobny mak :) ... zapomniałem wspomniać że przy remontach jestem od czarnej roboty .. zwą mnie "dewastator" :) ... ale tak poważnie to ja lubie coś robić kreatywnego ... ale akurat moja praca wymaga siedzenia przy kompie a to juz nie jest dla mnie takie fajne ... niektórzy mówią że mam ADHD :D i dlatego nie moge usiedzieć na miejscu tylko zawsze coś kombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADHD w tym wieku to niemozliwe, ja zawsze taki stan okreslam jako \"zespol niespokojnych rąk i nóg\" tez mnie nosi i ciezko czasami dac sobie z tym rade ;) A wiertary nie chwyce i nie bede dziurawic scian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a na motorki nie narzekajcie :) jak bede miał swój to sobie zrobie wycieczke po cołaj Polsce :) niby Łódka nie jest jeszczna na mojej trasie ale można zawsze jakiegoś zygzaka zrobić :) dasz mi namiary gdzie można namiot rozbić i mozemy iść na piwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku, namiot mozesz rozbic nawet u mnie na podworku, posadzili trawe calkiem niedawno i jest idealne podloze hehe :D A ze mna jak z dzieckiem za ręke i na piwo :) Zapraszam więc :) I zapewniam nie jestem facetem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia Brodek pisal wczoraj o tym technicznym podejsciu do sprawy, ja jednak zauwazylam ze samczyska uciekaja od problemow do wygody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Agusia git podejscie, to mnie się podoba w całosci, na pewno jest, boś młoda i cale zycie przed Toba a cytujac ktorys z dialogow z \"Nigdy w zyciu\" \"bo zycie nie konczy się na jednym mezczyznie\" :) I tego sie trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
macie całkowitą rację ja siedzę teraz super wygodnie :) nogi mam na biurko wyciągnięte monitor stoi sobie miedzy łydkami :) klawiaturka na udach a ja wyciągnięty ... normlanie jak na wakacjach :) herbatka owocowa obok :) muzyczka leci ... żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek no widzisz panisko z Ciebie, a ja pokrecona w suply siedze i gdzie tu sprawiedliwosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja to z przepisu lekarza :) hehehehe on mi kazał noge do góry trzymać ... wiec jak kazali to nie moge inaczej ;-) :D heheheh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzta samiec co sie lekarzy slucha :P Nie moze byc, przeciez Wam nigdy nic nie dolega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodek ja to Ciebie podziwiam :P zasnal ok 2 i o 7 juz na nogach a raczej jednej nozce ;) a co do motorkow to uwierzymy jak nas zabierzesz na przejazdzke co nie dziewczyny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja nie słuchałem az do pierwszej kontroli :P jak poszedłem i lekarz zobaczył moją noge która wyglądała jak charakteryzacja do filmy klątwa 2 to tak mnie opier... że sie w pale nie miesci :)zresztą sam sie wystraszyłem jak to zobaczyłem ;-) moja kość już sie zrosła ale miałem poważne zapalenie stawu pęknięta torebkę w kolanie i uszkodzone mieśnie ... nie wiem kiedy bede chodził ... ale po tam widoku i "rozmowie" z lekarzem postanowiłem ze tym razem go poszłucham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja też w domu mam służbe zdrowia :) ale zawsze lecze się sam i bez leków ... teraz przez tą noge zjadłem chyba wiecej prochów niż przez całe moje zycie :D ... a kontakty z lekarzami ograniczam prawie do zera :) u mojego znajomego lekarza pierwszego kontaktu moja kartoteka ogranicza sie do lipnych zwolnien potrzebnych czasem na studiach :D hehehe no i do takich "drobnych" urazów jak ten obecny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam...jest tu kto? Ja dopiero wstałam, a tu już pogaduchy od rana, chyba się spóźniła..... a paskudnie się czuje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa taki spontan wyszedł...z moim \"pocieszycielem\".......:P ale było świetnie :) Tylko teraz lekko zmięta jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
dziewczyny i chlopaki:D a co Wy na to zebysmy napisaly chocby pobieznie jak wygladamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×