Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Tak sie zastanawiam. jak myslicie, czy mieszkanie moze niesc ze soba zle wibracje? Wynajmuje od kilku lat mieszkanie. Od kilu lat niemalowane, bardzo male, i pojawily sie inne problemy, tynk odpada i takie tam... W tym czasie mialam 3 partnerow. Ostatnio mysle o ewakuacji stamtad. Wynajeciem czegos duzego, czystego. Co myslicie na temat zwiazku czlowieka z miejscem i wplywu miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo rozumiem Cię
Oczywiście że miejsce w którym mieszkamy ma wpływ na nasze samopoczucie, co za tym idzie może być przyczyną życiowych zdarzeń, tych pozytywnych jak i nie. Ściany zapamiętują emocje ludzi, podobnie jak meble. Nie należy przetrzymywać też starych szpargałów, ubrań itp. Mieszkanie wystarczy odmalować i zadbać o przestrzeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo rozumiem Cię
Jeśli wylałaś wiele łez w swych przysłowiowych 4 ścianach to niestety nie wróży nic dobrego na przyszłośc. Zrób porządek w mieszkaniu, jakiś mały remont, albo poszukaj czegos innego. Jednak jak przeprowadzisz się to radzę odświeżyć ściany, niewiadomo kto mieszkał przed Tobą i jakie emocje tam pozostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo rozumiem Cię
Twoja sprawa Aga, nigdy nie spodziewam się, że wszyscy muszą zgadzać się ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo rozumiem Cię
Myślę, że jeśli panna N. nic nie zrobi ze swoim życiem, tzn nie uporządkuję go, poczynając od mieszkania i własnych emocji, będzie miała powtórke z rozrywki za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo rozumiem Cię
jedno z drugim jest bardziej powiązane niż możesz sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo rozumiem Cię
Nie będziemy rozwodzić się tutaj nad tym, to ani nie miejśce ani czas. Niewiadimo weź się za siebie, ludzie na tym topicu maja książke o zołzach, poproś z pewnością ktoś podeśle. Myślę żę dużo dałaby Ci ta książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak sie dobrze wczytac, to ta ksiazka mowi jak sie nie zaangazowac. moze jest dobra na zaloty i gre wstepna ale nie na zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo rozumiem Cię
N. pisałaś że poświęcałaś mu bardzo dużo czasu, może za dużo... przejadło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie pospalam wcale :o Siostra jak tam Beverly odswiezyla sie pamiec jak to bylo jak czlowiek mlody i glupi byl ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 👄 Proszę dziś o trzymanie kciuków od 12.00, bo mam bardzo ważny egzamin. A zaraz znikam koszulę prasować i się uczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Wczoraj bylam na piwie z moim poprzednim bylym. Nie utrzymyalismy kontaktu przez prawie1,5 roku. I zgadnijcie....! To jest zagadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo powiedz mi
czy ty az tak zdesperowana jestes :o ze z exami sie spotykasz? tylko by jakikolwiek facet byl obok?? wez sie w garsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, to nie tak!!! Nic do niego nie mam, spotkalismy sie pogadac o pracy, znajomych. troche sie powyzalalam, ze wszyscy faceci to swinie itd. On mnie przepraszal. powiedzialm, ze nie ma sprawy, bo ja juz o tym nie mysle itd. Ale faktem jest. Oni chca wracac najczesciej wtedy, kiedy my juz nie chcemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo powiedz mi
to wroc, sprawdzony ex a w koncu facet i nie bedziesz miala moralniaka bo to zaden obcy :o naprawde facet jest u ciebie wyznacznikiem wartosci kobiety...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadimo powiedz mi
twoje zachowanie pokazuje jaka jestes zdesperowana w poszukiwaniu chlopa. Tylko to jest jedynym celem...? jest tysiace innych rzeczy ktore mozna bez nich robic, a byc szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co Ci chodzi. Wszyscy radza mi spotykac sie ze znajomymi, przyjaciolmi. I to robie. Mnie z nim nie laczy nic ze sfery uczuc. wiec o co chodzi. potrzebuje towarzystwa, jakiegokolwiek... Mam nietypowa prosbe do obecnych tu dzis. Musze urwac sie z pracy pol h wczesniej. Podsuncie mi jakies alibii...nic mi nie przychodzi do glowy. Ze musze cos nagle zalatwic. Prosze:))))!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jest kurde tak goraco?????? umieram...... jak tam u was dziewczyny? ja wlasnie dzisiaj napisalam ostatni egzamin, jutro wyniki i 2 lipca obrona :D a dzisiaj ide chyba wymoczyc tylek w morzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi oki :) narazie to chce mi sie baaaaardzo spac, stres ze mnie schodzi po tej sesji... nie chce sie utopic dzisiaj zwlaszcza ze nie umiem plywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus...nie jedna osoba probowala :D skonczylo sie na siniakach i sladach po ugryzieniach :D heheheh no jak mozna kogos kto nie umie plywac wypchnac na srodku jeziora do wody? szaleniiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×