Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

a co do facetow to wszytsko sie JAKOS uklada predzej czy pozniej a tylko od nas zalezy czy JAKOS to dobrze czy zle Niewidomo nie bede dawac Ci rad bo sama pewnie wiesz co najbardziej pomaga Ci stanac na nogi, ja jestem juz po jednym rozstaniu i 3 razy do siebie wracalismy z moja \"pierwsza\" miloscia- nie wyszlo, minelo 1,5 roku, w sumie ciagle mamy kontakt a co do drugiej milosci to niedawno zeszlismy sie 2 raz, na jak dlugo- zycie pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem wstawiony 4 razy bardziej niż zwykle wiec powiem zupełnie szczerze :) nikomu nic nie każe komentować ani analizować :) nie wiem skąd takiie oburzenie ... nie bede prosił o wybaczenie .. powiedziałem cos myśle o krzywdzeniu innych i to jest niezmienne ... :) i wiem że ja sie nie zmienie i mimo moich przejśc z kobietami bede dalej naiwnie wierzył że jest tam jakaś taka uczciwa i szczera godna zaufania ... i nie każę wam robic tego samego odnosnie facatów ... ale podkreślam że kazdy jest inny i niiie moozna mierzyc wszystkich jedną miarą ... a co do traktowania ludzi .. to ja bede ich traktował tak jak przy nich sie czuje ... jesli przy kimś czuje sie jak \"nic\" to tak samo bedę go traktował .. a jeśli ktośtraktuje mnie jak człowieka ... to tak samo bedzie traktowany przeze mnie ... wydaje sie to byc sprawiedliwe i bez zbednych niuansów ... zastanówcie się czasem jak traktujecie bliżnich i co tak naprawde jest ważne w życiu ... ono bardzo szybko możę sie skończyć .. i do Karoli i Natii post że który tak mi sie oberwało nie mówił o mnie ... nie uważam siebie za cud świata ani za wartościowego ważnefgo człowieka ... wasza reakcja pokazała mi tylko że jednak żywicie głeboką uraze do \"mojego\" meskiego gatunku ... i może dlatego tak mocno reagujecie na moje słowa ? nie wiem tego i nie bede wnikał ... życze wam wszystkiego najlepszego i nie bede sie wpychał tam gdzie mnie nie chcą ... dobrze że człowek wynalazł alkohol .. wtedy łatwiej mówić... mimo że na zajutrz żałuje sie takiej szczetości :) ale skoro ja zawsze jesdtem szczery wiec jutro bede żałował tylko braku delikatnosci w moich wypoiwedziach :) przesłanie zawsze bedzie takie samo :) dobranoc dziewczynki i pamiętajcie ... co złego to nie ja. nie miałem zamiaru nikogo urazić wiec nie doszukujcie sie ukrytych ataków gatunku meskiego na żeński ... gdyby to ode mnie zależało nie byłoby was tu na kfe. szcześllliwi ludzie nie potrzebuję kfe ? dobranoc ... szczególnie dla Natii i jeszcze szczególniej dla Karoli.... kiedyć uwierzycie że nie wazne jak nie ważne gdzie ... można spotakać tego KOGOŚ ... któego sie szuka i oczekuje. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek, ja nie mam zamiaru traktowac wrogo calego gatunku meskiego, mimo lamanego serca, nadal jestem glupio naiwna i wierzaca w to co wierzyc juz nie powinnam. Tu nie chodzi o wrogosc do gatunku jako takiego, Ty po prostu bywasz irytujacy, masz pewne cechy ktore moga jednego draznic, a drugiemu sie podobac. I to nie jest nic zwiazanego z plcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mozna zarowno nie rozumiec osob ze swojej plci jak i przeciwnej, tylko bardziej koncentrujemy sie na nieporozumieniach z plcia przeciwna:0 Wczoraj przespalam pierwsza pelna noc. I zjadlam cos normalnego (procz piwa). Zrobilam sobie garnek chlodnika: - Utarte 3 ogorki dlugie, - rzodkiewki drobno posiekane, caly peczek kopru, - maslanka, jogurt naturalny mniej wiecej takiej samej pojemnosci. przyprawiamy sola i cukrem + pieprz:) Chlodzimy w lodowce. Powinno troche postac, wtedy sok z ogorka sie rozprowadza:) I smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola. to już wszystko jasne dla mnie :) przynajmniej wiem już jak Ty reagujesz na moje \"cechy\" :) P.S Pozdrowienia dla wszystkich naiwnych od jednego z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek, bo chyba masz ta cechę, że jak glaskać kota to już na amen ... na smierc . Nie wiem tak to widzę jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to brodek zakochany w ka
rolinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że mówisz \"chyba\" :) bo niewiele o mnie wiesz i nie chcesz się dowiedzieć ... wiec pozostają Ci domysły P.S ja lubie zwierzęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham tylko moją mamę i mój rower :P ... ( dla scisłości :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wcale nie powiedziałem że jestes do mnie wrogo nastawiona :) ... powiedziałem tylko że wiem jak działają moje cechy na Ciebie ... i z tego co mówiłaś to raczej \"draznią\" :P P.S masz jedną z tych \"kobiecych\" cech za którymi nie przepadam, a mianowicie \"dopowiadania\" sobie czegoś ?! może się mylę? moje wypowiedzi nie są bardzo precyzyjne ale czesto dostaje mi sie za coś czego nie powiedziałem :) ja mam raczej neutralny stosunek do was ... wiec nie doszukujcie sie ataków i raczej pozytywnie interpretujcie to co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodek liczyl na cos ze stro
ny karoliny a tu kosza dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wasza reakcja pokazała mi tylko że jednak żywicie głeboką uraze do \"mojego\" meskiego gatunku ...\" nie zywie zadnej urazy, nie jestem wrogo nastawiona, mam stosunek do Ciebie zupelnie neutralny - obojetny . To, ze czasami napisze cos na \"nie\" w temacie facetow, nie oznacza wcale ze wszystkich Was nienawidze, ze uwazam mezczyzn za zlo tego swiata, nie, nie, nie. Natomiast Brodek ... niektore Twoje slowa/zdania sa na wyrost i to moze zmeczyc i zaslodzic, ze az zemdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to że używam czesto zdrobnień powoduje że jestem mniej męski \"za słodki\" i męczący to wybacz :P już tak mam i nie robie tego żeby przypodobać sie komuś albo zgrywać sie na \"słodkiego\" bo raczej za żadne skarby nie chciałbym żeby ktoś myślał sobie o mnie \"ale słodki\" bleee a to że mam bardzo konkretne i wygórowane wymagania a tym samym poglądy na wiekszość spraw to fakt i nie będę zaprzeczał. wiem że ciężko czasem znaleźć wyraźną granice gdzie jest białe a gdzie czarne bo pomiędzy jest morze szarości ... ja tej szarości unikam. a co do Twojego stosunku do mężczyzn nie moge sie wypowiadać bo nic nie wiem ... tak samo jak Ty wyrabiam sobie zdanie o Tobie tylko na \"poszlakach\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Brodek ja nie posadzam Cie o jakies kreowanie sie, nawet w sumie o tym nie pomyslalam, ale daj mi prawo do tego, ze ja po prostu tego moge nie lubic ! Ty tak jakbys na sile chcial mnie do czegos przekonac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to sie przyznam bez bicia że nie mam pojęcia o co chodzi! nie wiem w którym momencie przekonywałem Cię do czegoś ... ani też nie wiem kiedy starałem się żebyś lubiała styl moich wypowiedzi ... i prosze bardzo \"nie lub\" tego ... ja tylko mówie że już taki jestem i nie bede się zmieniał ani pod względem moich poglądów ani też czestych zdrobnień tylko po to żeby być bardziej lubianym :) wrecz przeciwnie ... ze mna jak z osłem ... ciągnij w jedną a pojde w drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie twierdze ze kogos udajesz 2. nie lubie tego Twojego cackania, zdrabniania - moge chyba? Ale jednoczesnie nie uwazam tego za element kreowania sie/ jednoczesnie jest mi to bardziej obojetne niz drazniace. 3. Same slowa, ze jestem niedobra bo nie chce sie zapoznawac z Toba wiem ze rowniez Natkę poinformowales o tym, wcale nie zachecaja. 4. Nie lubie przesady i namolnosci, nie musisz tez mnie informowac, ze nie teskniles ( jedna z Twoich ostatnich wiadomosci pozostawionych na gg ) - nie widze celu, nie lubie tego i nie odbieram tego jako \" zartowałem\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że po pijaku napisze Ci dwa słowa na gg z raczej jajcarskim podejscie ma Ty je po prostu olewasz totalnie świadczy tylko własnie o tym że mnie w pewien sposób dyskryminujesz ... a to że oczekuje że ktoś bedzie mnie traktował jak człoweka i bedzie umiał sie do mnie odezwać jak człowke nie tylko wtedy kiedy czegoś ode mnie potrzebuje to chyba nie jest za wiele. jeśli to aż taki wysyłek dla Ciebie ... dam spokój ... i wcale nie powiedziałem nic takiego że jesteś niedobra ... tylko zastanawiałem sie czemu tak robisz ... i czy jest jakiś konkretny powód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to takie klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to takie klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekopcie archiwum tam wszyst
ko jest, chodzi o wyjazd karoliny zdaje sie ze w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sprawa wysilku a CHĘCI. Brodek ja sie nie musze z tego tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×