Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość brodek z zalu znowu wroci wsta
wiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :D każda moja nocna eskapada to z powodu karoliny :) ona mnie nie chce wiec pije :) proste :P Karolciu jeśli masz takie podejście dobrze nie tłumacz się ... dziwi mnie tylko taka zmiana ... jakoś dało się wcześniej \"normalnie\" rozmawiać nie wspomne o \"zapraszaniu\" ... to po prostu dla mnie nie trzyma sie kupy... nie wspomnę o tym wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek, ja tylko Ci powiedzialam ze internetowe poznawanie, slabo mi pasuje, ze nie lubie tego itd. Napisalam - przyjezdzaj, tylko dlatego ze naprawde nie mialam ochoty klepac przez net. Nie interesuja mnie takie znajomosci, pisze tylko z Natką i z jeszcze jedna dziewczyna. Sporadycznie ze znajomymi bo tu wybieram real. I wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a brodek sie ludzil omotalas
karolina chlopaka a teraz tylkiem sie do niego odwracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylkiem nie odwracam, bo ja niczego nie obiecywalam i nikogo nie motalam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to po prostu nie rozumiem kobiet :) Karola to kolejny niezrozumiały egzemplarz dla mnie ... jesli Cie nie interesowało poznawanie mnie ani rozmawianie na gg to po co w ogole sie do mnie odzywałaś ? ... i sama rozpoczynałaś rozmowe ... a jeśli chodzi o omotanie to ja nie wiem co sobie myślicie :D ... mi chodzi tylko o to że np z agusią albo a kicią całkiem normalnie można sie kontaktować ... na początku Natia też sie izolowała ale jakoś sie też umie odezwać... Znajomości internetowe Ci nie pasują spoko moge to zaakceptować spokojnie ... ale skoro nie chcesz sie kontaktowac to oszczedź mi też pisania do mnie smsów kiedy jestes oburzona na mnie ... przeczytam sobie na Kfe jak dotre do kompa... Nie rozumiem i nie zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesli moje jedno jedyne odezwanie sie na gg do czegos mnie zobowiazuje to sorry... odezwalam sie bo pisales na maila, a tak bylo wygodniej sie porozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smsa wyslalam do Ciebie rowniez raz jedyny i masz racje wiecej tego nie zrobie, bo niby po co ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola to modej z wyzszej
polki, jej byle czym nie zamieszasz w glowie, trzeba bylo po kolezensku z nia, a nie na wstepie amory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja widocznie jestem jakiś dziwny bo z maili całkiem inaczej to wszystko można odebać. i szkoda że nie zostałas przy mailach ... bo tam jakoś sie dało \"normalnie\". a skoro już dałaś gg to też wole wygodniej... tak jak mowiłem nie wspominam już o tym. a jeśli chodzi o zapraszanie to prosze Cie nie mów czegoś \"od tak, od niechcenia\" to mało \"zabawne\" dla mnie ... o \"namolność\" nie musisz się juz martwić. wybacz że w ogóle sie odzywałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie tam amory ... nie szukam amorów i nie bede szukał. miało być koleżeńsko ... z założenia ... ale teraz stosuje zasade jesteś tym dla mnie jak się przy Tobie (dzięki Tobie czuje) Wiec Karolciu wybacz i nie rób skrzywionych min ... wydawałaś sie luźna i własnie kontaktowa ... ale jesli stawiasz jakieś mury w okół siebie i wychodzisz z nich tylko wtedy kiedy Tobie pasuje ... a moje odzywanie sie nazywasz namolnością to wybacz ale kiepsko to jak dla mnie wygląda ... Możesz sie na mnie obazić i pewnie z sympatii która była w mailach ... przeszłaś w obojętność jak sie dziś dowiedziałem ... to juz pewnie obojętność też już jest historią ... \" a szkoda\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek, maili bylo kilka, moze ze 4 ? Takze nie przesadzajmy ze udalo nam sie niewiadomo jak porozmawiac. Byla to czysta uprzejmosc z mojej strony i jak najbardziej pozytywny stosunek, ale bez zadnych tzw. \" rokowań \" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se po razie i
napijcie sie to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem Cie Karolciu naprawde. czy ja mówie o jakichś rokowaniach ... nie wiem myślisz że chce Cie poderwać albo nie wiem co ? żebyśmy byli przyjaciółmi właśnie chodzi mi o tą \"czystą uprzejmość\" i \"pozytywny stosunek\" i o nic więcej... nie mam kompletnie żadnych wiekszych \"oczekiwań\" jeśli tak w ogóle można to nazawać. z resztą nie wiem po co w ogóle to mówie. Już widze pełen obraz Twojego stosunku to \"tego typu kontaktu\". Jak dla mnie to jest koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja rowniez uwazam ze temat zostal wyczerpany. Wez pod uwage ze mozesz rowniez na dluzsza mete irytowac w kontakcie czysto kolezenskim i tak jest w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na dłuższą metę\" i \"koleżeńsko\" to się o tym nie przekonałaś i nie przekonasz ;-) i nie oceniaj mnie po okładce prosze Cię. ja przynajmniej starałem się zrozumieć czemu robisz tak a nie inaczej ... a Ty przykleiłaś mi plakietkę i już ona tam zostanie... to przykre dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodek nie plaszcz sie przed
baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do płaszczenia mi jeszcze daleko :) pewnie okaze sie że to moja kolejna irytujaca cecha ale zawsze staram sie wyjasnić wszystko jak chłopu na miedzy ... z nadzieją że człowiek przyjmie coś do wiadomości i nastepnym razem pomyśli zanim coś powie albo zrobi ... podkreślam że sam sie przy tym ucze :) czego nie mówić albo czego nie robić :) człowiek głupi jest ... aż umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Ci nie przykleilam. Brodek ja naprawde na ten temat nie rozmyslalam !! Ja mam mase innych spraw i problemow ktore mnie zajmuja. Takze nie wyolbrzymiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wiesz brodek przezywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co on przeżywa ? Co tu jest do przeżywania ? Sam podkreślił ze sie nie znamy, wiemy o sobie niewiele, jestesmy obcy ludzie... Dziela nas kilometry i szklany ekran, a tu zaczelismy sie rozprawiac nad tym jaka to ja zla bo nie umiem normalnie mu odpisac jak odezwie sie o 3 rano bo wrocil z jakiej biby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola to nie wiesz ze brodek
mial zamiary wobec ciebie? przezywa bo stracil szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam opatrznosc ktora czuwa
na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydddowanie
kiedyś odszedłem. a potem wróciłem i ...... wyszedłem po raz drugi. tylko, że razem z drzwiami. nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. to po prostu się nie da. i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola po raz kolejny prosze nie dopowiadaj sobie. nigdy nie powiedziałem że jesteś zła :( zaczyna mnie to draznić że ciągle przekrecacie to co mowie tak jak wam pasuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chcesz analizować co \"przeżywam\" to nie pytaj innych tylko zapytaj mnie ... ale to by było zbyto proste ... prawda ? lepiej na forum o tym pogadać :D ... jakby to powiedział mój kolega \"DRAMAT\" :D a co do \"zamiarów\" to pomarańczka za duzo seriali sie naoglądała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek nie badz drobiazgowy, tu chodzi o sens ogolny, bo jednak masz jakis żal/pretensje do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodka kreci rogaty charakter
karoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×