Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

I jeszcze to: wrozka naopowiadala mi takich glupot az boli... az sie poplakalam, bo karty tak sie ulozyly, a sama je ciagnelam, cos niesamowitego. Sama widzialam. po jednej stronie dwie te same numerycznie, inne kolory, po drugiej to samo. Na srodku same cztery10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze costam sie nie uda:) Ale nie ma sprawy, wrozbe mozna poprawic. Za chwile mowila cos odwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wszystkim, ide spac. nie czuje sie najlepiej, ma goraczke, a jutro trzeba do pracy! Jestem z Toba Natiu! Napisz jeszcze cos na pryw. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol, :) siedzie w pracy ale...za 3,5 godziny bede na grillu- w koncu jedzonko :P mniam.. Natia, Niewiadimo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sie chmurzy, a dzis kapalam sie w jeziorze :P :P odbjam sie od dna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie wisza chmury i niestety nie odbieram tego najlepiej. Czuje sie jakas taka ospala...w sumie to konsekfencje tego przeziebienia. Ale robie co moge. Co prawda znowu wczoraj mnie przycisnelo i plakalam. Wieczory sa najgorsze. Ale maluje. Mam plan i staram sie go realizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie przyzwyczajac do samotnosci. postanowilam ostatnio ze juz bede sama. tak jest najlepiej, nikt nie jest w stanie zrobic ci krzywdy, rozczarowac i zdradzic. Wiesz na czym stoisz i zyjesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londsale
m_i_s_i_a prosze opowidz cos wiecej my juz od roku nie jestesmy razem on wraca a jak zaczynamy sie bardziej zblizac ucieka co mam robic pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niwiadimo
Witam Natiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K, mam 30 lat i K. znowu dalam sie tak oszukac... i k. za bardzo sie zakochalam!!! Nie wiem czy dam rade, chodze do psychologa, nic mi nie pomaga. Bylam u kilku wrozek, wszystkie mowily, ze on wroci! Cha, cha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga olac to.... a Ty wychodz na prosta, nawet z pomoca psychologa czy kogo tam chcesz, minie czas, odzyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, ze ja ludzi teraz unikam. Jade autobusem i chcialabym miec papierowa torebke na glowie, kiedy faceci sie na mnie patrza. Mysle, tak serio ze oni wszyscy oni tacy sami sa. Zdobyc pobawic sie i rzucic! Liczy sie samo zdobywanie. Do poki, nie do konca jestes ich, a chodzi tu bardziej o zaleznosc psychiczna, to jest fajnie. Sytuacja sie odwraca... jak juz sie zakochasz. Trafiony, zatopiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy, a ja się dziś widzę z Byłym. po dziesięciu miesiącach nie bycia razem, i pięciu niewidywania się. mam nadzieję, że dam radę. na nic nie liczę! ale miło będzie z Nim pogadać, zobaczyć Go. w końcu kiedyś był bardzo bliską mi osobą i moim najlepszym Przyjacielem :) przytulam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×