Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

NO ładnie a u mnie znow cos nie tak . przedwczoraj miał zadzwonic a tu cisza do dzis nawet raporty nie dochodza.ja juz nie wiem co sie dzieje.załamka.ide na balety musze odreagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie tacy sa faceci, raz dobrze potem zle, normalka. Agato nie przejmuj sie, choc pewnie Cie to zzera. Ale naprawde twoj to nie jest wyjatkowy przypadek, raczej powiem nie odbiega od normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz byłam pewna ze bedzie dobrze. ciekawe jakie bedzie wytłumaczenie .no chyba ze juz nigdy nie usłyszymy sie ani nie zobaczymy.to tez jest mozliwe.mi najbardziej podoba sie wersja :rzuca Szwecje i z kwiatami jutro jest tutaj o naiwnosci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz agato, mna juz tak zycie porzucalo ze wiem jedno- nie warto sie nastawiac, zwlaszcza jesli chodzi o relacje z facetem tak rozchwianym, ktory nie wie czego chce, bo to tylko szarpie Toba. Lepiej sie mile zaskoczyc niz ciagle i caly czas dostawac po dupie. Ale to przychodzi z czasem. Mi bylo ciezko a dzieki Karolnie podnioslam sie, ktos musial mnie ustawiac do pionu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Natia masz racje staram sie wyluzowac i myslec ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. ja zawsze farciara straszna byłam wiec...moze i to wszystko dla mojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze latwo mowic, bo pamietam siebie na poczatku, ale naprawde z czasem przestanie tak bardzo kluc w serce. Niech sie facet wykaze, niby czemu Ty masz zabiegac... bedzie chcial znajdzie Cie i wreczy te kwiaty :D Jak facet chce to potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko heeej, co slychac?? Powrot zalicony ? Sioora choo tu... czekamy na wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Siora pochwal sie ze tez masz prawko :P :P Agatka-- P. sa do bani, co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to ciesze sie ze do przodu ;) My tutaj tez juz dobrze sie trzymamy ;) a jak sa gorsze dni to naprawde chwilowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kierowcy to jak oszolomy jezdza, dzis to bym miala ze 3 wypadki, bo kazdemu tak sie spieszy, ze nie patrzy jak jezdzi :o Czyli Agatka in plus wszystko, mloda dziołcha jestes, wszystko przed Toba :) Ps.Siora przed nami tez :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Agatka to najlepszy czas w zyciu, zwlaszcza jak dziennie studiujesz;) ja juz marze o koncu studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic do smiania :P serio serio ;) juz sie psuje powoli wiec szybko szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lasencje ide do lozka, poczekam na wyniki i spac :D Siorasss 😘 Agatka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja slucham polskiego hip-hopu w wykonankiu damskim, takiego mozna sluchac:P poza tematem kobitki czy ktoras z Was nakladala sobie zel na naturalna plytke paznokcia? warto? bo tipsy to niszcza cholernie paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D Moja kolezanka nakladala zel na swoje dlugie paznokcie i sobie chwalila, no ale to tez niszczy, ale nie tak bardzo jak tipsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka ale sie usmialam z ranca, sama mam kota i od dawna to podejrzewalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyh, my wczoraj zabalowaliśmy, niby o 7 była pobudka, żeby kumpla wyprawić na zjazd, ale i tak potem jeszcze zaległam.. Uch, chyba za stara na takie imprezowanie się robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hmm.. no tak jakoś całkiem dobrze. :-) Nie chcę nadal żadnego związku (blizny po eksiu zostały, dupek z niego był straszny i nie chcę, żeby sytuacja kiedykolwiek się powtórzyła), niemniej jakoś tak.. do kina się umówię, czy na imprezę, a poza tym wesoło w akademiku sobie mieszkamy. Jest dobrze :-) Pojawiło się w otoczeniu kilku fajnych facetów, tylko czy ja chcę się teraz angażować? Sama nie wiem. A jak u Ciebie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×