Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Brodka*
Wiecie można sie troche wystraszyć jak tu same dziewczyny i to jeszcze mocno zniechecone do gatunku meskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko..ale ona mi to powiedziała na dzień dobry, wiedząc tylko, ze sie rozstałam z gościem..i tyle. Karola-już szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodko w męskim cielsku, jejku, ja faministka nigdy sie nie stane, zniechecenie moze i jest, ale kurcze bez przesady no ! Lubie te samczyska mimo wszystko choc niedobre sa. Zreszta naprawde fajnie ze jakis facet sie tu pojawil :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dziewczyny prosze was dajcie spokój z tymi wróżkami ... lepiej poukładajcie sobie w głowie to co się stało i cieszcie sie życiem bo te kilkadziesiąt lat na tym świecie to nie za wiele ... a życie może być piekne :) tyle miłych ludzi jest na świecie :) znajdźcie ich ... zamiast tracić czas i jeszcze pieniądze na wróżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku ale jak nie wierzyc skoro to naprawde ma jakies pokrycie w rzeczywistosci, odzywa sie w Tobie ten racjonalny Pan, a my baby i powrozyc raz na jakis czas mozna :) Nic w tym zlego naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Piotr mam na drugie :) a na pierwsze imie innego apostoła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Racjonalności we mnie niewiele ale wole wierzyć że samemu można decydować (przynajmniej w duzym stopniu) o swoim zyciu ... wiec nich mi mówią wróżą ... ja wybiore swoją drogę ... na pewno tych dróg życiowych jest wiele ale na kazdym skrzyżowaniu ja wybiore drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Agatko jeśli chodzi o ból to na tym znam się bardzo dobrze :) zwichnięcia złamania przypadkowo wbite gwoździe ... jestem dość niespokojny duch i zajmuje sie niebezpiecznymi rzeczami ... groch będzie pewnie przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko jak coś to padamy na posadzke :P Brodku oczywiscie, bo karty, wrozby, to nie wyrocznia ot tyle. :) Życie w naszych rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Paweł Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Ja wam moge powróżyć :) znajdziecie kiedyś kolejnego chłopaka ktory zakreci wam w głowie i bedziecie sie czuły jak nastolatki :) szalone i spragnone ... a czy miłość można odzyskać ? nie - jej nie da się stracić - jeśli mija to nigdy nią nie była. szukajcie jej ale przez duże M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam
A może Brodka wie jaki tytuł ma najnowsza piosenka Moniki Brodki gdzie śpiewa że jej ślubna w szafie wisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam, emaila do niej..ona odpisała...i podała numer konta, a ja na to ze jej nie zapłace...bo nie mam:P a ona ,że o.k. ze jak będe miłą to zebym jej wysłał, tak symbolicznie... ana tej stronie jest jej numer GG, noi później przeszłyśmy gadac, na GG o tych jej przepowiedzniach... Tylko tak się zastanawiam, skąd wiedział, co studiuje, na którym roku...i potrafiła, dobrze określićm jego charakter, i jego cechy, a jaj jej NIC o nim wcześniej nie mówiłam. Wiem, ze wrózki, to tez dobrzy psycholodzy...ale kurde, no chyba coś musi w tym być co on agada, albo zajebisty zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Monika Brodka - Miał być ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------Brodka Twoje słowa wrzuciłam sobie na opis : Jeśli miłość mija to nigdy nia nie była Jesteś fajny gośc na pierwszy rzut oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze bylam kiedys u wrozki i na podstawie samych dat urodzenia niemal bezblednie okreslila charaktery, potem powiedziala co bedzie sie dzialo pozniej i faktycznie no co jak co ale tak sie stalo i zeby nie bylo, zapomnialam o tym co mi wtedy powiedziala, olalam to bo wydawalo mi sie to nieprawdopodobne ! A potem po kilku miesiacach weryfikacja tego i cholera tak sie wlasnie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam
a ktoś ma ta piosenkę na mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr...... tzn. że ONA ma racje...chyba.....wrrrrrrr a już sie cieszyłam, ze dupek będzie chciał wrócić, a ja kopne go w odwłok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Gracja to raczej nie moje mądrości ale wierze w to mocno i wiem jaka powinna być ... może to zbyt sielnakowy obraz i zbyt wymagający ale najlepiej opisuje to List do Koryntian 1.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mi dało rozstanie po 9 latach? Jestem spokojniejsza, dojrzalsza, bardziej opanowana i nie ufam juz tak łatwo. Na pewno tez się trochę zabarykadowałam i nie dopuszczę do siebei nowogo uczucia tak szybko. Jedengo już spławiłam choć zaczynało być fajnie - ale to nei miłość. Słucham samych romantycznych piosenek naszych współnych i oprócz kilku łeż nie dostaję spazmów. To chyba jest sukces?!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo....Brodka.....już jestem zauroczona ;) Nie dośc ze sie znasz na muzyce współczesnej to jeszcze na Biblii ;) Poczytam dzis - to dobry dzień na poczytanie takich mądrośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Gracja jak chcesz taką ckliwą piosenkę to posłuchaj sobie Katie Melua - Piece By Piece ... a co do Biblii to chyba mnie przeceniasz :) to o czym mówie to najbardziej znany utwór na świecie ... "Hymn do Miłości" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Po prostu uważałem na lekcjach polskiego :) nic wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś przypadek niezwykly naprawde, gdzie sie tacy rodza, przejde sie tam przypadkiem ;) ? Natalka przesyla dla wszystkich POZDROWIENIA i mowi ze tęskni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zna ktoś jakiś fajny objazdowy wesoły sms w zwiazku z wielkanoca? Karola odpisz, ze my tez tesknimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×