Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Mi mało potrzeba do szczęścia. A mój ex dawał mi wszytsko po troszeczku. Musiałam zasłużyć. I odwortnie. Nasz związek nie był do końca zdrowy ale nam to odpowiadało. Okazało sie ze nie umiem brać...choć tak bardzo bym chciała...bez żadnych skrupułów. Wiesz Brodku co mi sie w Tobie podoba - ogromna ilość empatii i inteligencji emocjonalnej. To od razu można wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
tak jak mowiłem - nie przyszedłem tu szukac wsparcia :) co sie stało to sie stało ... nie chciała bym ją kochał ... pokocham inną ... może kiedyś... ale nie bede wracał juz do tego ... moja droga prowadzi tylko do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh to przepraszam poniosło mnie a Ty i tak zdroworozsadkowo podchodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
no to i ja dorzucam Wesolych swiat dla wszystkich🌼 doriss a co Ci powiedziala wrozka?ja to w sumie tez chcialabym pojsc i dowiedziec sie co nieco o kurcze to jest jaks kafeteryjna wrozka? eee tam takie fakty jak te ze bedzie zabiegal gdy Ty bedziesz miala juz nowego to prosta sprawa ;) hahahah dobre z Brodka ;) ja to juz myslalam ze Brodka to faktyczna Brodka ale jak facet to jeszcze lepiej ;) nie ma to jak spojrzenie z tego meskiego oka ;) doriss jak to ta wrozka Ci powiedziala gdzie on studiuje?????:| ja to musze sie skusic do tej wrozki Aidy,raz byla z nia gadka w Rozmowach w toku i zapowiadala sie calkiem przyszlosciowo twierdzic :P Brodek a wyznasz swoj wiek... a w ogole dziewczyny(tym razem nie wliczka Piotra i siebie :P ) robilyscie kiedys jakis taki zlot? czy ten planowany dopiero bedzie 1 Gracja to tak jak u mnie teraz,ja nie umiem sie z nim dogadac on mi wmawia ze to ja sie zmienilam ale nie widzi kompletnej zmiany u siebie Agusia ten text "nie po to z toba zrywalem zeby tearz wracac chocbym chcial moze" mnie rozwalil :O ludzie co za debil mam nadzieje ze Ciebie to nie urazilo no ale jak czytam cos takiego to az ciska doriss ze co???zerwal bo kolega tak doradzil?:O " wrocilbym do ciebie ale tak po dwoch tydodniach to nie moge" :D:D aa nie moge niech on moze wstapi do cyrku z takimi hiciorami :O oj Gracja to widze ze mamy sporo wspolnego-mój ex dawał mi wszytsko po troszeczku. Musiałam zasłużyć. I odwortnie. Nasz związek nie był do końca zdrowy ale nam to odpowiadało"- ja to nazwalam u nas zwiazkiem toksycznym,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Agatka ale dlaczego wlasciwie nie mozecie wrocic do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga 22 ja tez ostatecznie uznałam za toksyczny zw. i dlatego nie jesteśmy razem. po drugie totalny brak szcerości po raz 3-ci nadszarpnięte zaufanie ...a mimo to chcę mieć z nim dzieci....i nie rozumiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colien
przepraszam za natrectwo troszke , ale ponowie prosbe kinga--22 mam prosbe wspomniałas cos o tej ksiazce o zołzach...czy dałabys rade mi ja przesłac na maila? jakby co to : anna_xpww@yahoo.com dziekuje z góry sorry za to ze powtarzam, ale strasnie mi zalezy na tynm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
od niedawna 26 niestety ... starzeje sie juz :D :) ale w głowie nadal pusto :) moja rozwalona noga jest własnie efektem mojej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, losie co za masówka ... moje pierwsze w zyciu swieta Wielkanocne spedzone w miescie i tu rzeczywiscie jest tak jakos bezplciowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
Gracja ech skad ja to znam,u mnie niby szczerosc byla,zawsze jak o cos zapytalam np gdzie i z kim wychodzi to mowil bez zadnych zlosliwosci ani proby draznienia sie i wszystko byloby ok gdyby jego nie zaczela przerastac pewna monotonia ktora w/g mnie jest nieunikniona po pewnym czasie bycia razem...mi bylo z tym dobrze,ja tylko czulam grunt staly pod nogami colien przepraszam ale nie zauwazylam wczesniejszej prosby-juz wysylam :) Brodku 26?to na "chlopca" niewiele :P rzeklabym najlepsze lata mlodosci bo i jeszcze mlody i juz "troszke" w glowie oleju jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
colien ksiazeczka poszla a jakby ktoras jeszcze chciala to mam tez "mezczyzni sa z marsa kobiety z wenus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, ja nie wyjde w ogole z domu, nie ma mowy, nie chce sie natkanc na bande gowniarzy latajacych z wiadrami, zostaje w domu i tyle. Poszlam do tego kosciola, a tam stolik na zewnatrz, masa ludzi, poustawiane te koszyki i caly proces trwal doslonie 1,5 minuty, pokropil i do widzenia, a za chwile do stolu dopadla nastepna \"tura\" ... Jakos tak bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga jak mozesz to ja bym poprosila :D O Marsie i Wenusie ;) Mail pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a tak jak ktoś lubi sobie poczytać to nie ma sie co rozdrabniać :) http://www.4shared.com/account/home.jsp Co do tego oleju to powiedz to mojej mamie :) może przestanie mnie uwazać za szaleńca :D hehehe ... teraz sie cieszy bo jak sie pogruchotałem to w koncu siedze spokojnie w domu :D ale to nie potrwa długo juz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodku a co Ty takiego wyczyniasz ? Co to za niebezpieczne, gruchoczące kości hobby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym przeczytala te wszystkie poradniki to bym miała dwa mózgi (zamiast serca) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona otoz to, dla mnie np. zołzy są kompletnie niezyciowe... prawda taka ze kazdy lubi gonic krolika, nawet kobiety, gdy facet podaje sie na tacy, jest banalny do zdobycia to czegos brakuje, ja np. lubie sie troche pouganiac... ;) Ale no znowu nie bede zimna, wyrachowana, zakochana w sobie tak jak to pisza o zołzach - ze takie niby najatrakcyjniejsze... Ja nie umiem o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozły wcale nie są najatrakcyjniejsze. Kobiece ciepło, troska,.......taka ma być żona!!! Zozła jest w sam raz na jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colien
kinga 22 bardzo bardzo bardzo dziekuje :) własnie sie zabieram do czytania. ps. a jakby ci sie nudziło to to z wenus i z marsem tez mozesz wysłac hehe:) jeszcze raz dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
moja noga to efekt jeżdżenia po lesie na rowerze z dużą predkością :) nigdy nie wiadomo kiedy drzewo Ci wyskoczy na ścieżkę :D hehe no i mi własnie wyskoczyło :D pozostałe urazy funduje sobie remontując dom na wsi :) jakieś latające deski albo młotki - same wiecie jak to jest :) grawitacja ;-) co do świąt to macie racje ja zawsze jade na wieś do mnie tam jest tradycja rodzina wszyscy sie dobrze bawią :) szkoda że tym razem nie pojechałem ale nie tylko noga mnie uziemiła ale też zaległości które musze szybko nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
dziewczyny wyslalam-tylko prosze napiszcie czy doszla bo cos za szybko poszla brodku to ze ktos ma olejek w glowie to nie wyklucza jego zwariowanej natury jak dla mnie,akurat te 2 cechy mozna polaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli można --tą książke to też bym prosiła!!!!!!!!:):) emial pod nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colien ja Ci też wyslalam bo mi sie Ciebie zal zrobilo... ;) narazie czytam Cyfrową Twierdze więc nie będe mieszać :P a czytałyście 12 kłopotów w związku i jak ich uniknąć? ja nawet byłemu ją pozyczyłam ale nie skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracja i ja tak myśle :) Zreszta wiecie akurat w moim przypadku czesto slyszalam : z ciebie to cieplo aż bije...Chyba jednak faceci to jednak lubia, chca troche w kobiecie mamusi ;) Brodku Ty jestes normalnie spelnieniem marzen dojrzalszy, sensownie myslacy wariat och ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×