Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ghi - ten zwrot znaczy tyle co znudzil sie Toba - stalas sie przewidywalna, mniej zaskakujaca itd ale łagodniej brzmi, spoko moze kumpli nie ma, do wyskoku na bok go nie ciagnie ale moze ma pasje, na którą zawsze mial mniej czasu bo bylas Ty, albo potrzebuje pobyc sam, bez zobowiazan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqua ....miejmy nadzieje ze ktoś na nas czeka i pokocha ....ja chce w to wierzyć.......chcę wierzyć ze może być lepiej ......bo jeśli miała bym się tak męczyć jak teraz to życie straciło by sens do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka wspolczuje, my jeszcze nie czulismy sie na tyle dojrzali na slub i dzieci, chcielismy najpierw razem zamieszkac... ech nie wiem dlaczego Twoj tak postapil, nie rozumiem tego, ale moj A. nie chce mnie krzywdzic i nie ma nikogo na boku jestem tego prawie pewna, zawsze zostaje margines niepewnosci, ale mysle ze nie zdradza... i faktycznie juz nie mozna zaufac, choc niektorzy probuja i udaje im sie, ale nie w takiej sytuacji jak Twoja... chyba tez juz bym nie potrafila zaufac na Twoim miejscu... ale masz nas ;) wiem ze to marne pocieszenie, ale zawsze jakies ;) Brodka gdzie jestes, nie ignorujemy Cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepski mam dzionek ....i może dlatego myślę ciagle o nim ............czsem tak mam, ale cieszę się ze mogę o tym z kimś pogadać a rozmowa z wami dużo mi daje, to dziwnę ale wolę wam sie \"wypłakać\" niz znajomym nie chcę zeby bardziej sie martwili a wy mnie rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego sabinka ja staram sie skoncentrowac na tym, by sama byc ze soba szczesliwa... i ewentualnie oswoic sie, ze w sercu ma nie byc nikogo:( w mysl zasady - pozostaje kochać siebie gdy ktoś nie kocha nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
spoko panienki jestem jestem ... tylko mocno tu sie wysilam nad pracą bo jestem w plecy o dwa dni już ... nie mowiąc że powinienem ją skonczyć rok temu :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanqua jakby chcial byc sam to by zerwal, teraz zadziej sie widujemy, ale jak sie widzimy to jest na prawde super... i po co te wakacyjne plany, to mnie najbardziej zastanawia... a do mnie za godzinke przyjaciele przyjada, posiedzimy, pogadamy, ciesze sie ze beda ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka mnie rozmowa tez wiele daje... ale kilkoro z moich przyjaciol wie o obecnej sytuacji i cioesze sie bo na prawde dzieki temu moge na nich liczyc ;) ale rozmowa z wami daje mi chyba wiecej bo mnie rozumiecie, a oni sa w szczesliwych zwiazkach, ciesze sie ze chociaz oni sa szczesliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunki ja uciekam ......muszę klientowi znalęść wycieczkę do egiptu .....może potem zajrzę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi też znają sytuacje i .powiem szczeże ze okazało się ze mam więcej przyjaciół niż myślałam .....i to takich prawdziwych...ale nie chcę ich martwić i tak dużo mi pomogli...to ze cierpie nie znaczy ze chce zeby byli smutni oni mają swoje zmartwienia ...w najgorszej chwili byli ze mną i za to ich cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Natka jestes :P nie mysl, ze przeoczyłam sasiadko - wypad, najszybciej jak sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanqua ciezko mi w to uwierzyc, bo do zobowiazan to bardziej on sie garnal niz ja... chociaz w sumie ja tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Natia DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia nie moge sie nie zgodzic z Toba i co do tego ze Ty bys juz z nim nie byla po tych slowach to ja mam nadzieje ze jednak mylil sie myslac ze tak czuje, a wlascuiwie ze juz nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
za to że z tym zdaniu uznałaś po piersze że dziewczyny też robią takie numery a po drugie że facet to też człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghi może mu sie uspokoił ten pęd, spoważniał... faktem jest, że Cie nie zostawił pod byle pretextem więc to działa na Twój plus, teraz zamiast zabiegać o niego powinnaś poluźnić swoje sidła a dalej sie potoczy, obserwuj jego inicjatywe... cóż takie słowa, u mnie chyba też gościa by skreśliły, może nie od razu - ale bym sie nie palila jak nastolatka na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki jutro się odezwę ...a teraz uciekam bo klient chyba sie namyślił :)...............jednak Tunezja . Pa do jutra Słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia wiem o tym doskonale... Brodka ja tez uwazam ze facet to tez czlowiek i nigdy inaczej nie mowilam... i kobiety tez potrafia byc okrutne i zle... to zalezy od czlowieka a nie od plci, choc niestety jednak odnosze wrazenie ze to czesciej kobiety cierpia... ale faceci tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sadze, ze częściej kobiety - wystarczy spojrzec na stosunek mężczyzn i kobiet na tym topiku :P a temat kierowany jest do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanqua staram sie ale ciezko mi to idzie... dopiero jakos dzisiaj daje rade, bo wczesniej to ech szkoda gadac... ale moze dam rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia ja sie czuje strasznie z tym co powiedzial, ale skoro bylismy ze soba tyle czasu to chce miec poczucie ze robie wszystko zeby to ratowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile to juz trwa? wiesz tak z dnia na dzien bedzie lepiej jesli Twoje nastawienie nie jest - ja muszę do niego!! najlepiej zapomnij o tym, ze kochasz - nie powtarzaj sobie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kazdy ma prawo popelnic blad, kazda z nas zostala sama a jednak pisze tu z nadzieją, że moze wróci ... a przeciez nie odeszliby, gdyby kochali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×