Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ja nie wiem jak to teraz z ta sesja jest bo ja zajecia mam do konca czerwca, a w lipcu ten oboz, chyba w sierpniu u mnie bedzie hehe. ;) Ja mam teraz zajecia :P Kolo w sob :P Jutro sie wezme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam po prostu farta, glupi to ma szczescie ;) Bez stresowo podchodze to tego wszystkiego i jakos jeszcze udaje sie nadal studiowac ;) Ciekawe jak dlugo hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Przyszedłem się panienki pożegnać z wami .... przynajmniej na kilka dni ... jade coś dewastowac na wsi i pewnie mnie nie będzie do środy :) więc nie musicie się o mnie martwić :) ... jeszcze pewnie przez jakiś czas będę ... wiec korzystajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
teraz to raczej prace ziemne wiec chyba się nie uszkodze bardzo :) miejmy nadzieje :) ale dziękuję bedę na siebie uważał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, cieszę się że masz w stopce te linki. Myślałam, że tylko ja klikam codziennie jak wariatka :D Mogę jeszcze kilka innych podesłać.. Bo ja zawsze ratuję lasy, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam, nienawidze piatkow i koncow miesiaca w pracy, nienawidze piatkow i koncow miesiaca w pracy :P A teraz wolne na 2 tygodnie :P Inne sie polozyc bo sił brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English teacher*
To sprawdzimy Karolę* jak sie prezentuje jej stan wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ticzerko stanu wiedzy brak, bede improwizowac ho ho. :P Boze ale pozno. DOBRANOC BĄBLE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe :D Doris wybacz ale mi sie na twarzy usmiech pojawil :D Dobry jest nie ma co :P A Ty co na ta propozycje :D ? A w ogole to dzien dobry jestem przelotem miedzy swoim pokojem a wanna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łajza ? Ja Łajza ? Eee co Ty :D :D Dobra idę się wykąpać, prysznic z rana jak śmietana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz czysta i pachnąca :P Szykuje sie powoli ale zagladam, Doris wez no cos opowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa on ma downa z przerzutami i rozdwojenie jazni...a ja??? ja mam schizofrenie i nerwice natrectw :D yeah bez beki swiruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnam wracać do niego po tym jak mnie strasznie traktował przez te 2 lata związku, i zostawił mnie w sposób...no bark mi słów...jednym słowem to skurwysyn...ale serce nie sługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj doriss doriss
A jak znow kopnie cie w dópsko? co wtedy bedzie? chyba za wiele zlego ci zrobil by latwo wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu pisał, ze mnie kocha, wczoraj zaczął pisac ze popełnił błąd, żebym mu wybaczyła, ze nadal mnie kocha... no właśnie tego sie boje,ze znowu będzie to samo,a po drugie nie wime czy potrafie u to wybaczyć. Myśle ze gydby mniekochał na prawde to by mnie wtedy nie zostawił, a przy rozstanie, powiedział ze nigdy mnie nei kochał ipt. I teraz ,u nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×