Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Robota, robota, robota :D Robota, robota, robota. :D Mam przechlapane u Brodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
tak Karola dochodze do wniosku że zostanę politykiem tam przynajmniej płacą za gadanie głupot i nikt sie nie dziwi jak robisz z siebie idiotę :) ... ale bym robił karierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Widze wyraźnie że Karola chce mnie do siebie zrazić :) ale chyba nie słuchała mnie uważnie ... że straszna ze mnie przekora :P ... że też kobiety nie chcą mieć wielbicieli ?! niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobno jestem pastwicielką i podpuszczajką, taka wrednota :P Takze musisz byc ostrozny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja chyba już mówiłem że wredne charakterki jak na złość ciągną mnie do siebie ... :P że też nie trafiam na słodkie laleczki :) ale ... chyba bym sie nudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukajcie a znajdziecie, a nuz sie jakas slodka trafi ? :P A podobno wiele takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a po co mam szukac :) jak tu mam wredny charaktetek z drzewa i to na miejscu :) i jeszcze tak polecany przez Natie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam o jakieś rzeczywistej postaci, a nie takiej wirtualnej wrednej istocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
mam nadzieje że w rzeczywistości też jesteś wredna :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
a mi jasnowidz mowil ze juz nigdy nie bede z mym karolem...tylko czy mam w to wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
holo ... ja tam nie wierze w takie rzyczy zupełnie ... i tak samo nie chce mi sie wierzyć w naprawianie "toksycznych" związków ... jak było u Ciebie ? ... nie lepiej zacząć życ od nowa zamiast zyć nadzieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
bylo tak ze on sie zagubil i nie wiedzial co do mnie czuje... ja tez raczej w to nie wierze, bo, przeciez gdyby on byl taki wszechwiedzacy to wiedzialby skad jestem itp no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguly jak odpowiedz jest niepozytywna, gdy nam nie pasuje to mowimy ze nie wierzymy, natomiast gdy slyszymy cos dobrego to stajemy sie ufni :P A co to za jasnowidz byl w ogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
to ja juz nie wiem czy wierzyc czy nie wierzyc? dodam ze ta wrozba byla przez gg,za darmo a on nie wiedzial nic o mej przeszlosci mimo ze na stronie wychwalal sie ze wie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
no niby każdy przypadek jest inny ... ja moge mówić tylko na podstwie mojego doświadczenie ... jak byłem niezdecydowany to wiedziałem że to nie to ... a jak ktoś mnie oszukał to nie ma czego u mnie szukać ... a z opowiadań to znam kilka przypadków udanych "naprawień" ale zdecydowanie wiecej nieudanych ... ale moze ludzie szcześliwi nie chwalą sie swoim szczesciem ... za to ludzie nieszcześliwi potrzebują sie wygadać ... wiec z ta "prawdą" może być róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
no wlasnie....nigdy nie wiadomo jak to bedzie...u niego bylo tak ze najpierw byl zdecydowany a potem nagle cos mu sie stalo jak zauroczenie odeszlo... a ten jasnowidz rzeczywiscie nic nie wiedzial o mnie ani o nim choc na stronie pisal ze wie i jeszcze probowal mi wmowic rzeczy ktorych nigdy nie myslalam ze je myslalam w przeszlosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jasnowidza sobie podaruj .. jeszcze takiego wysokich lotów o jakim mówisz.... skoncentruj sie tylko na tym co sama wiesz i co wiesz od niego ... po czasie tylko z rozmowy z nim możesz dowiedzieć sie prawdy ... jesli bedzie miał odwagę Ci o niej powiedzieć ... jak dla mnie tylko rozmowa rozmowa rozmowa ... ale nie kazdy tak potrafi "mówić" ... jeśli miał czas na myślenie to możesz próbowac sie dowiedzieć albo przycisnąć nawet troche ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
tak samo on jeszcze mowil ze nie wiadomo jak bedzie w przyszlosci....w zasadzie nic konkretnego nie powiedzial...tylko oczernil mego eks...ale moze bylo tak dlatego ze ja nie mam kasy i on sie zgodzil za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
Karol powiedzial zebysmy na razie przestali byc razem bo on nie wie co do mnie czuje, i jesli naprawde kocha to wroci a jak nie to znaczy ze to nie jest prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Karola wiem że bedziesz tesknić ale musze iść nakarmić kota mojego kolegi który bawi sie gdzieś w najlepsze :) jakoś sobie poradzisz beze mnie ... a jak nie to dzwoń :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
ten jasnowidz byl dziwny...mowil cos innego niz bylo w rzeczywistosci a jak mu powiedzialam jak jest naprawde to zaczal mnie potwierdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dam radę Brodek :D Holo odpowiedz jest prosta jesli sadzisz ze ten jasnowidz jest niewiarygodny to nie wierz w to co powiedzial. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
nie wiem co o tym myslec...z jednej strony moze byc tak ze po prostu nie chce przyjac do wiadomosci tego co on powiedzial ale z drugiej,juz zanim mi to powiedzial to cos mi tam smierdzialo...zwlaszcza to ze on mowil na stronie ze zna przeszlosc osob a o mnie nic nie wiedzial...a poza tym mowil ze powie mi stosunek bylego partnera do mnie (tak pisal na stronie) a jak sie go spytalam czy Karol mnie jeszcze choc lubi to mnie zbyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
www.jasnowidz2007.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ktos chyba sobie ot tak zalożył ta strone, przeciez na niej nic prawie nie ma, nie wydaje mi sie wiarygodny. O tyle dobrze ze nie skasował Cię na te 50zł, bo widzę ze za tylko na Allegro sprzedaje ten swoj dar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
hehehe :D niezle...ale ciekawe co by powiedzial jakbym zaplacila :P aha,jeszcze tam na tej stronie pisze ze wie jaki mamy problem a mnie sie pytal jaki mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×