Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A ja tak chcialam bluzki i NIC sie nie spodobalo 😠 Musze do Opola chyba pojechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze, bez problemowo. Samca nie bylo :P Jutro do fryzjera lece :D Musze grzywe podciac i koncowki, ale zapuszczam, oj zapuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do lopatek to brakuje ho ho :D ALe zauwazam ze od tych wszystkich odzywek to szybciej kudly rosna :) Chcialabym miec juz takieeee dlugie :D Och :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio ? Nic nie wiedzialam. Takim to siusiory od razu do ścięcia :o A jak bylo w Opolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra ja to sie na telefonach nie znam, zawsze biore te w promocji i mozliwie najprostsze bo mnie te bajery do niczego potrzebne nie sa. A klapek to ja nie lubie bardzo ;) Mam swojego SE K750i i poki co nie sprawia problemow, a kosztowal cala złótowe :P Ale bardzo mi sie podobaja te mega plaskie Samsungi ... proste, nieotwierane, takie zwyczajne, nawet myslalam zeby zrobic zamiane i ewentualnie pare groszy dolozyc . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na otwierana, to ladna Nokia :) Kolezanka ma podobny model i zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo jednak chyba Nokie sa najlepsze... Mialam 6030 czarna, prosta, najzwyklejsza, bez apratatu, mp3 i prysznica, ale bardzo ja sobie przez cale 2 lata chwalilam :) Ale ja wymienialam to Orange nie mialo zadnych Nokii w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moj telefon musi byc CZARNY ja innych nie uznaje hehe, takie zboczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, cena nie zabija, a prezentuje sie calkiem niezle, choc w moim oczach jest skreslona, srebrna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mialam telefon ze szkoly jazdy, dogadujemy sie w sprawie pojezdzenia po Piotrkowie i poznaniu tego cudownego miasta :D heheh. Byle jak najszybciej do tego egzaminu, ja chce juz miec białko i śmigać oj oj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to troche kosztowne :D Lepiej bys na basen poszla, to swietnie robi na figure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu..
topik jest wiadomo o czymm a teraz sprowadza sie do tego ze piszecie sobie maile...a tu piszecie o pierdolach..bezsensu..tyle dziewczyn opisywalo tu swoje odczucia itd...a nagle maile sobie piszecie...a dziewczyny z posobnym problemai kktore to czytaja nadal nic nie wiedza..bo wy macie swoje"grono" i znacie swietnie swoje sprawy..ale ta topiku o tym nie piszecie..to poco wgole zaczelyscie tu pisaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! Ja mam dziś zjebany humor :o :o Jak te niektore byle samce potrafia wyprowadzic czlowieka z rownowagi, teraz jest juz lepiej, ale myslalam ze go zabije :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu dzis zaliczylam pewien przelom. I wiecie nie chodzi o zadne uczucie, bo ono jest lub go nie ma, ale cholera mnie bierze bo ten facet kiedys byl mi tak bliski, a dzis przegial pałe. I ja tez nie rozumiem o co mu chodzi i o co te fochy :o Rece opadaja. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiuy
karola twoj ex sie do ciebie odezwal??czytam wasz topik i sie pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fthftj
kto??dziewczyny wasz topik czyta wiele osob!!bo wciaga:)wyzej mialam inny nick......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cvs dziwne ze styl ten sam, ja mam nosa, poza tym naprawde to niezbyt wielki trud aby rozpoznac ze to Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×