Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

juz jestem :) wlasciwie bylma pierwsza z ktora naprawde byl choc w liceum bardzo angazowal sie w znajomosc z jakas Beata ale koniec koncow ona nie chciala z nim byc wiec nie wiem czy tu mozna mowic o zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudea
hehe ja mysle ze ten Wasz jasnowidz to jedna wielka bujda,. ze to jakis mlody koles ktoremu sie nudzi i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasciwie pierwsza :) ale co to ma do rzeczy? wg mnie ten jasnowidz to rzeczywiscie mogl byc jakis mlody koles co sie nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble ble ble
Mikonu ja bym za bardzo nie wierzyla w jego powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja nie wierze za bardzo, ale mam nadzieje. na pewno ten pworot nie nastapi predko bo nawet sama tego nie chce. On musi sie zmienic,uporac ze swymi problemami zeby mogl wrocic. ale chcialabym zeby moze kiedys sie ulozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj nawet nie zauwazylam, ale Ty i tak Siora jestes lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
Ludzie!!! zaraz sie posikam ze smiechu :D on zgapil te swoje umiejetnosci od jakiejs wrozki z republiki porownajcie www.jasnowidz.republika.pl z jego strona i jeszcze sprzedaje sie na alllegro blahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
to chyba naprawde jakis mlody zanudzony koles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
a oto ksiega gosci mego jasnowidza :D 7. Na początku trochę sceptycznie podeszłam do tego, pierwszy raz miałam do czynienie z jasnowidzem,ale powoli sie przekonałam, wiele rzeczy się zgadza, myślę,że pan Marcin ma coś w sobie :) Mam nadzieję, że jego wizje się sprawdzą. Pozdrawiam monique 2007-04-24 20:03:53 6. Niewątpliwie masz wielki, niesamowity dar jasnowidzenia...jestem pełna powdziwu...napewno skorzystam jeszcze z Twoich usług. Pozdrawiam :-) (-: adka23 2007-04-19 20:43:57 5. Trochę sceptycznie podeszłam do tego seansu,ale rozwiał pan moje wątpliwości szybko.Trafnie scharakteryzował mnie,stan mojego zdrowia,przeszłość.Co do przyszłości-to się okaże :-) Mam bardzo pozytywne odczucia i nie wykluczone że jeszcze skorzystam z pana pomocy.Życzę wszystkiego dobrego! SE-MI 2007-04-10 18:44:02 4. Co tutaj dużo mówić, moim zdaniem rewelacja. Dar naprawdę wielki, do tego duży talent do przekazywania tych wiadomości. Polecam wszystkim do spróbowania, bo warto. Przeszłość się zgadza i przyszłość też....Również życze powodzenia na dobrej drodze pomocy innym Anonim 2007-04-05 00:23:04 3. Witam, Niewątpliwie Pan Marcin posiada dar, którym w pełni potrafi się dzielić z ludźmi. Zachęcam wszystkich do próby zmierzenia się z przyszłością- zaznaczam; kto raz spróbuje poznać swoje ścieżki, będzie chętnie sięgał po porady u Pana Marcina gdy natrafi na skrzyżowanie w swoim życiu. Ja dziękuję bardzo za fachową obsługę i co najważniejsze - ukazanie mi tej lepszej ścieżynki :) Chciałabym jeszcze nadmienić, że to, co Pan Marcin wie o nas na starcie jest zgodne z rzeczywistością !! Życzę wszystkiego dobrego w Pana życiu; zarówno zawodowym jak i prywatnym. Dziękuję raz jeszcze... Iza Dark Lady 2007-04-04 13:50:49 2. Jestem pełna podziwu dla ciebie :) Stronka też bardzo fajna . Ale moj wpis dotyczy twojej osoby . Ciesze sie ze odezwales sie do mnie i ze ciesze sie ze odpisalam :) Myśle ze jestes czlowiekiem bardzo dobrym i madrym. w tym co mowisz musi byc prawda. Ceni e cie za twoje zdolnosci a takze za sposob jakim podnosisz na duchu ludzi :):) pozdrawiam :):) mam nadzieje ze jeszcze pogadamy :) Seniorita http://wwwzuzia007.spaces.live.com/ 2007-04-03 13:17:13 1. Jestem pod dużym wrażaniem skuteczności tego Jasnowidza, trafnie opisał moją przeszłość i teraźniejszość i ukazał ciekawą perspektywe na przyszłość. Napewno jeszcze wrócę do tego Jasnowidza. Pozdrawiam Marko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
a to co on oferuje i przepisal od wrozki z republiki: Wskaże przyszłe wydarzenia Powie co myślą o Tobie inne osoby - przyjaciele, wrogowie, partner itp. Wskaże rozwiązanie trapiących Cię problemów Odczyta przyszłość znajomości - związku miłosnego, biznesu Wydobędzie z cienia tajemnic Twoją obecną sytuacje życiową Powie co dzieje się z zaginionymi osobami Wskaże cechy charakteru danego człowieka powiedzcie same czy on zrobil cos u mnie z tego co oferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobra sprawe teraz kazdy moze byc wirtualnym jasnowidzem, wrozka i kazdy moze miec taka strone i sam sobie wystawiac takie opinie. Olac to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
sorki,jaki prawdziwy jasnowidz oferuje swe uslugi na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
a tu nasz jasnowidz na pewnym forum: ASNOWIDZ UDZIELI ODPOWIEDZI : Wskaże przyszłe wydarzenia Powie co myślą o Tobie inne osoby - przyjaciele, wrogowie, partner itp. Wskaże rozwiązanie trapiących Cię problemów Odczyta przyszłość znajomości - związku miłosnego, biznesu Wydobędzie z cienia tajemnic Twoją obecną sytuacje życiową Powie co dzieje się z zaginionymi osobami Wskaże cechy charakteru danego człowieka Bartko1988 Przebudzony... Pomógł: 2 razy Wiek: 18 Dołączył: 13 Mar 2007 Posty: 131 Skąd: Konin Wysłany: 2007-04-19, 17:10 Więc jesteś jasnowidzem? Miło :) Może w takim razie opowiesz coś więcej o sobie? Jakich technik używasz? Jak konkretnie umiesz powiedzieć co się stanie? Wiesz coś tak na dzień dobry :) Pozdrawiam i zapraszam do aktywnej dyskusji... :) renovatio2007 Jasnowidz Dołączył: 19 Kwi 2007 Posty: 4 Wysłany: 2007-04-19, 17:55 Bardzo chętnie... Nie używam żadnych sprawdzonych metod... urodziłem się z tym... traktuję to jako zwykłe zmysły które posiada każdy człowiek Bartko1988 Przebudzony... Pomógł: 2 razy Wiek: 18 Dołączył: 13 Mar 2007 Posty: 131 Skąd: Konin Wysłany: 2007-04-19, 18:24 Kurcze szkoda... Miałem nadzieje że może nauczę się poskramiać moje wizje... no nic to. Mimo to pozdrawiam :) renovatio2007 Jasnowidz Dołączył: 19 Kwi 2007 Posty: 4 Wysłany: 2007-04-19, 18:41 Napisz do mnie na gg Widzisz wydaje mi się że bardziej interesuje Cię możliwość sprawdzenia tego co potrafię niżeli okiełznania zdolności... jesli się myle to przeproszę( jesli jednak mam rację to moge Ci cos niecoś zdradzić) Pozdrówka Bartko1988 Przebudzony... Pomógł: 2 razy Wiek: 18 Dołączył: 13 Mar 2007 Posty: 131 Skąd: Konin Wysłany: 2007-04-25, 15:52 Widzę że zamilkłeś... Szkoda mógłbyś wiele wnieść do tego forum... Pozdrawiam :) renovatio2007 Jasnowidz Dołączył: 19 Kwi 2007 Posty: 4 Wysłany: 2007-04-25, 17:53 Wizja przyszłosci, czy zawsze jest dobra?? Wiele razy spotykałem się z pytaniem... jaka czeka mnie przyszłość?? Moja odpowiedz zawsze jest taka sama. Oczywiście dobra przyszłość... Dlaczego?? Proste zawsze możemy coś teraz zmienić i przygotować się na tyle by zmienic ją na dobra!! Większość ludzi jednak myśli iż przyszłość jest nieodwołalna. To bład mamy prawo do kierowania własnym losem a tym samym kreowania pozytywnej przyszłości... Jeśli mam o czyms napisać na orum to poproszę o temat a postaram się coś skrobnąc... Bartko1988 Przebudzony... Pomógł: 2 razy Wiek: 18 Dołączył: 13 Mar 2007 Posty: 131 Skąd: Konin Wysłany: 2007-04-25, 18:26 Doskonale wiem o czym mówisz :) Mam podobny pogląd żeby nie powiedzieć taki sam. Czy nie napisałem tego w tym poście który czytałeś? ;) Wiesz mam takie przeczucie że nie chcesz się wypowiadać bo masz dar i ludzie zaczną brać Twoje wypowiedzi za coś pewnego za coś co przewidziałeś... Wydaje mi się że oprócz tego jesteś jeszcze normalnym człowiekiem. A pogadać nie zawadzi :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
ale widziecie tamten facet z forum,Bartek mu wierzy...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez mu wierzylas czytajac jego oferte! ludzie zdesperowani wierza w rozne rzeczy...wg mnie masz wystarczajace argumenty na to ze on to klamca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
nom tak... przepraszam ze Wam robie tyle klopotu ale ja tak bardzo chce by Karol wrocil :( to dopiero tydzien bez niego a ja robie wszystko by sie dowiedziec jak bedzie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
zy mozliwe jest ze wroci skoro byl niezdecydowany co do bycia ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
wiem ale niektorzy mowia ze jak ktos ma watpliwosci to znaczy ze to nie to i ze juz nigdy nie wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sadze ze zawsze moga byc jakies watpliwosci i one niekoniecznie wykluczaja milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
a Wy czemu rozstalyscie sie z Waszymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to zlozony problem,glownie tez niezdecydowanie ale tez inne rzeczy.. ja lece spac bo jestem padnieta :) milej nocki :) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
aha...eh no to nie wiadomo jak to wszystko bedzie....ale serce bardzo boli bo to jeszcze swieze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
wiem ale jest mi ciezko... bylismy razem ponad rok a ja mam juz 23 lata prawie i myslalam ze juz to ten... nie chce byc stara panna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holo cos krecisz :P Do jasnowidza piszesz ze jest w Twoim wieku i macie po 20 lat i ze byliscie razem 4 m-ce ! A teraz ze masz 23 lata i byliscie ponad rok ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
to o 4miesiacach to pisalam dla jasnowidza zeby zobaczyc czy skapnie sie ze klamie i ejst prawdziwy...naprawde bylam z nim 14 miesiecy..sorki ze Wy tez pomyslalyscie ze tak krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×