Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Oj tam. Nie przejmuj się i tak będzie co ma być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
ale ja sie troche podlamalam,zwlaszcza jak zjechal nas oboje... i mowil ze jestem mloda to mam korzystac z zycia i kogos sobie znajde...ale jasnowidz taki jak sie reklamowal na tej stronie to chyba powinien znac konkretna przyszlosc no nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
ale nie wiem czy mu wierzyc czy nie?:( z jednej strony za jego beziteresownoscia przemawia fakt ze nie wzial kasy ale....naprawde nic nie wiedzial....nic konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
no ale po co to robil bez kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka no wiesz czlowiek ma kryzys to korzysta z takich roznych rzeczy, ja juz sie w to nie mieszam, bo mnie potem do sądu chcą ciągnąć :D :P Popisalam sobie niedawno z fajna babka ktora psychologia wszystko tlumaczy i to ma sens. A w takie jasnowidzenie hmm cos w tym zawsze jest, ale nie mozna sie kurczowo trzymac tych wizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
tez mysle ze istnieja prawdziwi jasnowidze ale czy kazdy kto sie za niego uwaza nim jest? Karola mozesz mowic cochcesz, ja nikogo do sadu nie podam :D dzieki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja mialam lekki konflikt z taka pania wrozka - profesjonalistka co mnie chciala do sadu podac, jak powiedzialam ze nie ma racji w tym co mowi :P Siora autorzy wrocili, cholera ale sa opaleni !! Normalnie ojciec jest czarny :P Murzyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Holo ja mysle ze on nie byl rpawdziwym jasnowidzem bo nie pytalby Cie o przeszlosc ani jaki jest Twoj problem tylko sam go znal....jak myslicie dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
ja nie bede wchodzic z nim w konflikt,podziekowalam mu za te rady choc byly one nawet mniej konkretne niz daja mi kumpele...takie ogolne...a sama widzialas Karola ze na tej stronie to on pisze o konkretach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
no no pisal takie ogolne ze piers do przodu,ze on pewnie ma juz inna, ze mam sie cieszyc zyciem itp i ze jestem mloda to pewnie jeszcze duzo przede mna...zero konkretow! a po to sie xhyba idzie do jasnowidza nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
tylko czemu nie wzial kasy....tylko to mi mowi za tym ze jednak mogl byc uczciwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
dobilo mnie to troche ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
aha zeby cokolwiek mi przepowiedzial musialam mu wyslac zdjecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj kazdy po rozstaniu moze Ci nagadac takich sloganów : piers do przodu, nie martw sie, spotkasz milosc, wiele przed Toba. TO SLOGANY ! A nie jasnowidzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
wiecie co? ja Wam to wysle z gg tu jesli moge i same ocenicie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to mozesz pisac :D posmiejemy sie razem z jego pierdol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
renovatio 17:17:43 a właściwie skąd ty jesteś?? ) 17:17:51 jestem z Krakowa renovatio 17:19:24 oo mieszkałem niedaleko kilka chwil ) 17:19:34 aha :) renovatio 17:20:12 dziś tvn był na rynku chyba jeśli dobre pamietam ) 17:20:53 tak renovatio 17:22:20 to w czym ja moge ci pomóc?? ) 17:22:43 chodzi o sprawe z Karolem.moim bylym ) 17:22:54 jest na zdjeciu ktore Ci wyslalam renovatio 17:23:03 no i?? ) 17:23:11 bylam z nim 4 miesiace i nagle z tym zwiazkiem stalo sie cos dziwnego renovatio 17:23:37 wiesz wydaje mi się że tak raczej było już wiadome że tak się stanie ) 17:23:42 bo Karol to idealista,jest w mym wieku ma 20 lat i nigdy wczesniej nie mial dziewczyny renovatio 17:23:45 to dziwny człowiek renovatio 17:23:52 mieszanka kilku charakterów ) 17:23:57 no wlasnie.... ) 17:24:03 ma konflikty wewnetrzne renovatio 17:24:09 raczej nie idealista renovatio 17:24:24 hehe przypomina rzeczywiście Wertera ) 17:24:27 szczegolnie jesli chodzi o obraz milosci renovatio 17:24:57 ;> coś mi się zdaje że i Ty zgubiłas jej poczucie i granice ) 17:25:10 renovatio 17:25:13 jak rozpada się związek wina jest zawsze po obu stronach renovatio 17:31:02 no ale w czym ja mam ci tu pomóc renovatio 17:31:12 nie jestem cudotwórcą nie wróce Ci go renovatio 17:31:22 jednak mogę Ci coś powiedziec ) 17:31:25 no wlasnie renovatio 17:31:28 mysle że to da ci spokój ) 17:31:32 co mam robic ) 17:31:39 bo mi ciezko bez niego renovatio 17:31:41 nic ) 17:31:56 nadal cos do niego czuje renovatio 17:32:08 miłość niespełniona jest jak trucizna na która jedynym antidoum jest jeszcze wieksza miłość ) 17:32:19 aha renovatio 17:32:26 jesteś młoda renovatio 17:32:41 i nie wątpię że znajdziesz kogos innego zobacze co dalej renovatio 17:34:00 dalej będzie inny pan:) renovatio 17:34:28 życie człowieka jet jak drabina renovatio 17:34:50 pokonując każdy jej szczebel dostajemy jeden raz po tyłku i 10nauk ) 17:35:08 aha no to milo renovatio 17:35:15 on był jedynie portem na kursie Twojego stateczku renovatio 17:35:43 dostarczył Ci materiału by rozbudować go w wiekszy statek i dostarczył marynarzy ) 17:35:51 troche szkoda,przywiazalam sie do niego renovatio 17:36:04 powinnas mu podziękować że był i że wiele cię nauczyłe ) 17:36:09 szkoda by mi bylo tak calkiem zerwac kontakty ) 17:36:16 nawet jesli nie jestesmy razem renovatio 17:36:34 powiedz mu w prost że jestes mu wdzieczna za to i za to ) 17:36:40 aha renovatio 17:36:51 nie doradzam jednak częstych kontaktów renovatio 17:37:00 zwłaszcza przez jakies 3 miesiące renovatio 17:37:09 musisz wyleczyc serduszko z uczuć ) 17:37:12 nie wiem tylko czy on mnie w ogole lubi tak naprawde,czy bedzie chcial mnie widywac czasem renovatio 17:37:35 nie narzucaj się mu renovatio 17:37:42 jeśli będzie chiał to sam się odezwie ) 17:37:50 ok renovatio 17:37:54 ale on chyb juz znalazł jakąskoleżankę co?? ) 17:37:59 nie ) 17:38:08 nie chce byc z zadna na razie ) 17:38:24 woli spedzac czas z kumplami renovatio 17:38:25 gatka szmatka;P renovatio 17:38:31 nie wierz w to ) 17:38:48 hm... renovatio 17:39:22 jeśli popatrzysz na ta sytuację z pkt 3 osoby zrozumiesz o co mi chodzi ) 17:39:33 nie wiem, wiem ze on ma trudne kontakty z dziewczynami renovatio 17:39:39 stań się obserwatorem a nie aktorem ) 17:39:41 nigdy nie mial zadnej przede mna ) 17:39:46 moze jakas mu sie podoba ) 17:39:54 ale chce byc sam renovatio 17:40:06 i pamiętaj nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ) 17:40:19 wiem renovatio 17:40:33 zatem weź się w garść ) 17:40:34 pierś do przodu renovatio 17:41:06 i żyj pełną piersią ) 17:41:17 postaram sie ) 17:41:30 w kazdym razie nie zamierzam bezczynnie na niego czekac :) renovatio 17:41:35 nie postaram się tylko tak zrobie renovatio 17:41:49 i tak ma być pamietaj:D ) 17:41:57 zrobie ) 17:41:59 :) renovatio 17:42:02 :) renovatio 17:42:24 a nie zastanawiałaś się nad szmianą uczesania bądz koloru włosów?? ) 17:42:35 ale mimo wszytsko mam jeszcze nadzieje ze mimo to z nim sie kiedys jeszcze moze ulozyc.....moze ona jest glupia ale tak mysle ) 17:42:41 obcielam wlosy troche wczoraj renovatio 17:43:16 pamiętaj to juz jest dla ciebie obcy człowiek ) 17:43:28 aha renovatio 17:43:35 jeśli tak go będziesz traktować będzie ci łatwiej zapomnieć ) 17:43:40 ok renovatio 17:43:57 uwierz to nie jest Twój życiowy partner ) 17:44:07 ok renovatio 17:44:12 wiec głowa do góry i wygladaj swojego:P ) 17:44:13 ciezko bedzie ale sie postaram renovatio 17:44:23 ja spływam miłego wieczoru Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
oto cala gadka :) troche dluga ale jak mozecie czytajcie i oceniajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle jak Natia...przeciez on nic konkretnego jej nie powiedzial, no nie dziewczyny? co to za jasnowidz,chyba kurza dupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,znow mam glupawe, tym razem przez tego jasnowidza :D sorki holo ale on naprawde pierniczyl 3 po 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
oj dzieki...troche mi ulzylo...on naprawde mowil ze nie chce miec innej..ale sie dlugo nie oddzywa do mniem, juz ponad tydzien wiec sie przestraszylam ze naprawde ma dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde i jeszcze jasnowidzenie przez internet....hahaha :D ide na kolacje,bede ok 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikunia nie sadzisz ze ten Karol to jakby Twoj Janek :P Problemy wewnetrzne, 20-latek bez doswiadczen, idealista :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holo22
przez gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku troche podobnie rzeczywiscie :D tez na to zwrocilam uwage ;) widocznie historie sie upodobniaja do siebie....bo Jan tez nie chce dziewczyny i rzeczywiscie jest idealista..i ma problemy...tylko ze on sie jeszcze czul ograniczny w zwiazku a poza tym bal sie pieszczot...jeszcze bardziej skomplikowany typ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja tez powinnam z tym isc do jasnowidza?:P ale jak na razie ide na kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I smieszne jest to ze pan jasnowidz ma niezwykle gadki :pokonując każdy jej szczebel dostajemy jeden raz po tyłku i 10nauk, on był jedynie portem na kursie Twojego stateczku i inne takie bla bla ... a nie wie ze nie ma takiego powiedzenia jak \" nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki \" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×