Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Daniela788
mam nadzieje :) on mi niby mowil ze na razie w ogole chce byc sam ale kto to wie.... Histerynka uspokoj sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
ja naprawde go kooocham! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Histerynko mozna rzucic nawet po 10 latach... mnie tez zostawil po roku... i choc po 2 miesiacach przerwy znow jestesmy razem to jakos mi dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
troche mnie boli to ze on nie wie czy mnie kocha, ze moze nie potrafi mnie pokochac, i ze cos ze mna nie tak :( ze moze nie zasluguje na jego milosc. ale mam nadzieje ze bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
ja wiem ze mozna rzucic nawet po 40 latach ale to tak boli :( tak sie zle czuje...mowil ze bedzie mi opraciem w chorobie ze kocha a potem ze nie wie czy chce ze mna dalej byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
hmm :) problem w tym ze ja sie w to bardzo zaangazowalam mimo ze nie trwalo to dlugo...ale jakos sie powoli pozbieralam :D czasem tylko mysle ze mozliwe zeby facet zastanawial sie czy kocha juz ponad 2 miesiace albo i wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
wiem :( a mnie jeszcze mama zostawila :( mamooooooooo! :( jejku ja nie chce miec tej nerwicy.. boje sie trupow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
no to zobaczymy jak bedzie :) jejku Histerynka, jakie trupy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
ja sie nie bawie...ja tylko mam tak ze mi trupy przychodza [rzed oczami jak jestem zalamana....i czuje ich smrod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
to okropne co mowisz...czemu myslisz o czyms takim?:( to ze Cie zostawil to nie znaczy ze jestes trup albo cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
bo widzialam trupa mej mamy i on tak smierdzial...i odtad mam nerwice :( widze wszystkich w trumnach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
jejku...widze ze to forum jest osobliwe i gada sie tu na roznorodne tematy... mimo to ciesze sie ze tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
tak myslisz? no to nie bede reagowac :) a czesto tu sa tacy ze tak powiem jajcarze czy wariaci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
aha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela788
ok postaram sie :) nie chce by sie ktos podszywal pode mnie :) ale na razie ide na kolacje :) bede potem :) hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z lataniny i od znajomych, się zmęczyłam (piwem :P ) to tez ide spać :P Odezwe się jutro. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Histerynka21
dziewczyny...wyslalam mu wczoraj 2 smsy...na jeden odpisal, nawet sympatycznie...a na 2 juz nie :( olewa mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pewnosci nie mam czy to prowokacja czy nie, aczkolwiek nie chce sie zaglebiac w nastepna historie i tak nic nie mam do powiedzenia w tej sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bylam w drugim pokoju, a konkretnie na balkonie, mamusia przezywa ze mnie przez 2 tygodnie nie bedzie widziala :P To posiedzialam z nia troche :D Tak, tak, ale wiesz no sie nie spodziewalam, ale ja lubie tak z zaskoczenia, wiec mile wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ob ser wat or ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gorąco cholernie ! Jutro ma być w Łódce 30 stopni, no normalnie \"Grecija\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×