Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Natia ja niedawno przechodzilam jego imieniny ale bylam daleko wiec zlozylam mu zyczenia smsem...wiem jak sie czujesz...myslisz jak by bylo milo pocalowac go zloyc mu zyczenia zobaczyc duzy usmiech...przytulic sie....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia-mysle,ze dobrze robisz!robisz to co dla ciebie najlepsze! oby tak dalej i naprawde bedzie dobrze :) Zazdroszcze wam tej jednej rzeczy...tego ze nie mieszkacie znimi.....ehhh no ale ja tez tego do stycznia nie zmienie....musze wytrzymac!A wy mi w tym pomagacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy tak: Lonely idzie na imprezkę i łamie serce przystojnemu brunetowi, a Natia zapomina o P. ima swietny wieczór bez zmartwień. Ok? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie natka! a co do tych domu bez klamek czasem boje sie sama o siebie :( na samiuskim poczatku bylo strasznie-dano mi silne tabletki, nadal sie boje nadal mam dni ze mam wszystkiego dosc bo w dodatku oprucz tego problemu zwalilo mi sie jeszcze pare innych bardzo powaznych...eh wszystko w jednej chwili i juz nie mam sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria ten wieczor to nie dzis ;) ale spoko sprobuje zrobic co w mojej mocy jak pojde.....a potem zdam relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz ... Polezalam w wannie, maseczka na paszcze, troche relaksu i jest calkiem niezle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam z topiku o wrozbach :D Jednej dziewczynie wywrozyla gromadke dzieci z kryminalistka i sie dziewczyna przejela :D O losie slodki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRÓWECZKA888
hej dziewczyny:),Ja jestem z chlopakiem ponad 1,5 roku...i mielismy pare razy kryzysy,oj mieliśmy,ale jestesmy do dzisiaj:),w te wakacje bylo najgorzej...rozstalismy sie na prawie miesiac,ciupalismy sobie,na dyskotekach jak sie spotkalismy,to robilismy sobie na zlosc...no wiecie-gadka z innymi facetami i takie tam:) ,ale zaczelismy sie spotykac i znowu jestesmy razem!!!!Ale tych kryzysow w naszym zwiasku to bylo miliony,ale uczymy sie na bledach i staramy sie ich juz nie popelnic....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm opłaca sie... U mnie maly paluszek w mp3 trzyma ok. 7dni, sluchania po 4-6h dziennie... A u Ciebie Siora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie nabijajmy sie z jego palcy bo mnie kiedys tez los pokaze :D Kurde potrzebny mi : plaszcz, torebka, portfel, spodnie... Hallooo zaglada na watek jakis sponsor ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie bo nie moglam tu wlezc:( cos mi kafe zamula!Wiec zmykam na film bo gothica w tv leci u mnie ;) Do zobaczenia juterko - ja bede dopiero wieczorkiem poznym,po pracy.Buziaki i powodzenia bo idzie straszny wieczorowy czas...buziole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odwioza...Wiem ze Ci ciezko... Wspieram Cie zawsze...Pamietaj Siostra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostrzegłam tego psiura, musze zrobic zdjecie mojej owcy ktora ze mna sypia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe korbol jakiś, ale pies ma klase :) ale widac ze juz ząb czasu go ruszyl, ja niestety potraciłam zabawki z dziecinstwa...zaluje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ma juz dlugie wlosy ze kitki mozna robic :D Tak mi sie dzisiaj przypomnialo ( a wlasciwie Ty to zrobilas ) jak ja jeszcze przez brzuch dotykalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie sennosc lapie i wgniata w fotel ... Ale jakos mi sie nie chce klasc, ale powinnam ;) Chce jutro kolo 11 wyjsc zeby jak najwczesniej wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×