Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

To nie zmywaj, przeciez zmywacz dodatkowo psuje paznokcie wiec po co je meczyc, niech ta odzywka troche na nich pobedzie ;) A jaka kupilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici kici jezeli chcesz to wysle ci zdjecie moich dziewczynek a szczeniaczki jak juz sie urodza to tez wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co najlepsza odzywka jest sally hansen hard as wraps to jest taki zel akrylowy do normalnych paznokci, staja sie potym takie twarde jak akryle. niestety jest troche droga bo kosztuje ok 30 zl, na allegro widzialam za 24 plus jeszcze lakier. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie pazury ostatnio poprawily, lubie miec krotkie, maluje mlecznym lakierem i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazywszy na to ze jeszcze KTOS z nami jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie licze... Czas mi tak zasuwa, ze wydaje mi sie ze to sie wydarzylo wczoraj, kazdy szczegol pamietam... 26.08 ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce uzywac wulgarnych slow na forum, bo mnie zabanuje ;) U mnie gra Ania Dabrowska \"Opowiedz mi\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Katie Melua Spider\'s Web ... Ma tak delikatny glos...Bardzo mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tylko miłość Bo ja nic mocniejszego nie znam Tylko miłość Tylko miłość Która jest lekarstwem na ból\" Fragment piosenki T.love, bezwzglednie kojarzaca mi sie z nim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Jestem po rozstaniu prawie 3 miesiace........I mimo ze zostawil mnie w chamski sposób i okazał sie totalnym gnojem, to jednak wciaz pozostaje we mnie jakas iskierka nadziei, ze on wróci,chociaz patrząc na to realnie to juz jednak nie ma szans......Ehhhhh, chyba najlepiejby bylo poznac kogos innego.....Tylko ze ja jak narazie nie wyobrazam sobie bycia z kims innym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja to \"chciejstwo\" innego chyba przyjdzie z czasem ... Dlugi byl Wasz zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Byslismy razem 1,5 roku.A nagle on stwierdzil, ze cos sie wypaliło i ze on chce sie pobawic, a teraz wiem ze zarywa małolaty z czata!!!!!!!!!!!ZAL DUPE SCISKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Okazał sie tak kurde żałosny.Dupek cholerny!Tak w ogóle to znalazłam go na czaci i podszylam sie pod inna laske i sie wielu rzeczy dowiedziałam.jak pisal np.ze chce miec juz nowy zwiazek, ze bedac ze mna myslła o zdradzie!!!!!A na koniec mu napisałam:Jestes załosny, milego zarywania lasek z czata!!!a on nie wiedział co odpisac, tylko walił uśmieszki.......Ehhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
A myslałam ze to naprawde pozadny chłopak, jak bylismy razem to byl zupełnie inny, dopiero jak sie rozstalismy to pokazal prawdziwa twarz:RYJ SWINI!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Dokładnie:)Mam nadzieje ze tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie bo zaczyna sie zawsze slicznie, milo i porywajaco, a potem to juz ich nic nie obchodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Zaluje ze bylam dla niego tak glupio dobra.....teraz wiem ze niepotrzebnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wlasnie wrocilam z uczelni :) Ja staram sie potraktowac swoj zwiazek jako nowe doswiadczenie i tez zaluje paru rzeczy, ale raczej to byla czesciowo moja winna:( Chcialbym aby wrocil jednak to tylko złudne marzenie. Mam pytanko do was dziewczeta jak sie zachowalysci na spotkaniu z bylym? Dla mnie troszke dziwne uczuczucie bedzie jesli sie spotkamy, nie bede wiedziala jak sie zachowac, teraz niby zostalismy przyjaciolmi, ale jakos tego nie wiedze zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×