Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LukrecjaBorghia

Związkofobia facetów z rocznika 78...

Polecane posty

Gość Rocznik_78
Ale pierdol...cie kocopoły i Wy się dziwicie że nikt was nie chce w większości (i to nie tylko rocznik 78)....Jesteście po prostu pierdol..ci... No comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
pierdolic to narazie ty pierdolisz więc wymiataj stad zakompleksiony głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukreckaBorghia
Bry kornik & ska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam śpioszka :) jak minął dzionek ? bo ja wymarzłem się caaały dzień na dworze... brrr jeszcze mnie trzęsie z zinma... siakieś grzanie by się przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Pewnie układałes dlugo kamyki i kosiłes trawke , a w konsekwencji zmarzłeś no i zaczynam czuc sie winna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko, tylko stałem i pilnowałem roboty... ;) dziś reaktywacja... ale już zaczynam się grzać :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) a cóż innego chodziło Ci po główce ? ;) ja dzisiaj odpoczywam na całego... staram się totalnie wyciszyć... bo jakoś ostatnio nerwy mnie rozsadzają... :( wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhh, kornik, przyziemne sprawy dnia codziennego takie jak obrona, wyjad za granicę, a w tym wszystkim wizyta u fryzjera, praca zawodowa, mnóstwo papierów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi moja bratowa mówi to samo... tylko kto będzie go wyprowadzał jak ja ciągle nie mam czasu... a jak gdzieś wyjade to nie obarczę nim rodziców.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że strasznie zabiegana kobitka z Ciebie... ;) nie masz czasu na myślenie o pierdołach przynajmniej... :) masz więcej tych psiaków ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja obarczam nim rodziców,ale oni go lubią, więc to chyba nie całkiem takie obarczanie...No, w każdym razie nie marudzą ;) Zabiegana,zabiegana, ostatnio nie wiem jak sie nazywam,dzisiaj w pracy kolejny\"crazy busy day\", ostatnio są tylko takie. Dobrze, że już prawie weekend :) A ogródek jak?? I gdzie aaa ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogródek przysypały liście które jeż sobie nazbierał... zwiną się w kłębuszek i śpi do wiosny szalony... a nad ranem widziałem jak jeździł na łyżwach po oczku wodnym... no właśnie ktoś mi miał tu pomagać... aaa... a tu klapa zostałem sam :P phi dam sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniusia
Tez bylam z takim jednym facetem. 30 na karku i w ogole nie myslal o rodzinie czy dzieciach tylko o swoich przyjemnosciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×